Hledat

Ubytování

Placeta Vella Turismo de Interior Hotel

13 Placeta Vella, 07314 Caimari, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Placeta Vella Turismo de Interior. Placeta Vella Turismo de Interior se nachází v Caimari a nabízí terasu. K dispozici je venkovní bazén, snack bar a sdílený lounge. Ubytování Placeta Vella Turismo de Interior se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Popis ubytování Placeta Vella Turismo de Interior

K dispozici je bezplatné Wi-Fi a některé pokoje mají balkon. Placeta Vella Turismo de Interior podává kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu. Placeta Vella Turismo de Interior stojí 31 km od Palmy de Mallorca a Can Pastilla. Hotel poskytuje klimatizované pokoje s psacím stolem, bezpečnostní schránkou, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou. K dispozici je venkovní bazén, snack bar a sdílený lounge. Na letiště Palma de Mallorca je to 29 km. Placeta Vella Turismo de Interior se nachází v Caimari a nabízí terasu. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika a přímo na místě si lze pronajmout auto.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Caimari

Petit Caimari - Turismo de interior

9,7

Petit Caimari - Turismo de interior

Ubytování (Hotel) Petit Caimari - Turismo de interior. Petit Caimari - Turismo de interior se nachází v Caimari a nabízí venkovní bazén, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Petit Caimari - Turismo de interior se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Es Raco

9,6

Es Raco

Ubytování (Vila) Es Raco. Featuring accommodation with a private pool, city view and a terrace, Es Raco is set in Caimari. The air-conditioned accommodation is 25 km from Alcudia. Ubytování Es Raco se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Ca na Vilaneta

9,6

Ca na Vilaneta

Ubytování (Prázdninový dům) Ca na Vilaneta. Located in Caimari in the Majorca region, Ca na Vilaneta features a terrace and mountain views. Ubytování Ca na Vilaneta se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Caimari Guest House

9

Casa Caimari Guest House

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Caimari Guest House. Casa Caimari Guest House se nachází v obci Caimari, 30 km od města Alcudia, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Caimari Guest House se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Senda Caimari Hotel

8,9

Senda Caimari Hotel

Ubytování (Hotel) Senda Caimari Hotel. Set in Caimari, Senda Caimari Hotel has a shared lounge, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Senda Caimari Hotel se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Bella Mirada

8,6

Casa Bella Mirada

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bella Mirada. Featuring a garden and a terrace, Casa Bella Mirada provides accommodation in Caimari with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Bella Mirada se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Nord, planta baja

7,5

Casa Nord, planta baja

Ubytování (Apartmán) Casa Nord, planta baja. Casa Nord, planta baja se nachází v Caimari a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Nord, planta baja se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari - 3780, Mallorca

Caimari - 3780, Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Caimari - 3780, Mallorca. Caimari - 3780, Mallorca se nachází v Caimari a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Caimari - 3780, Mallorca se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Finca MARISOL CAIMARI

Finca MARISOL CAIMARI

Ubytování (Prázdninový dům) Finca MARISOL CAIMARI. Finca MARISOL CAIMARI se nachází v Caimari a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca MARISOL CAIMARI se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

CASA CAIMARI

CASA CAIMARI

Ubytování (Vila) CASA CAIMARI. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, CASA CAIMARI is set in Caimari. Ubytování CASA CAIMARI se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Villa SERA

Villa SERA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa SERA. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa SERA is located in Caimari. Ubytování Villa SERA se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Son Canta

Son Canta

Ubytování (Chata) Son Canta. Son Canta se nachází v Caimari a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Son Canta se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Finca Malena

Finca Malena

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Malena. Situated in Caimari, Finca Malena provides a private pool and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Finca Malena se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Caimari Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Caimari Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Caimari Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Caimari and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Caimari Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Caimari Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Caimari Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Caimari Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi is situated in Caimari and offers an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Caimari Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Atico casa Nord

Atico casa Nord

Ubytování (Apartmán) Atico casa Nord. Atico casa Nord se nachází v Caimari a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 33 km od letoviska El Arenal. Ubytování Atico casa Nord se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

's Alqueria Petita

's Alqueria Petita

Ubytování (Vila) 's Alqueria Petita. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, 's Alqueria Petita is set in Caimari. Ubytování 's Alqueria Petita se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Fabulous Rural House with views to the mountains

Fabulous Rural House with views to the mountains

Ubytování (Prázdninový dům) Fabulous Rural House with views to the mountains. Fabulous Rural House with views to the mountains is set in Caimari and offers a garden and a terrace. Ubytování Fabulous Rural House with views to the mountains se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Coqueta / Caimari

Coqueta / Caimari

Ubytování (Prázdninový dům) Coqueta / Caimari. Boasting a garden, private pool and mountain views, Coqueta / Caimari is set in Caimari. Ubytování Coqueta / Caimari se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Caimari Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Caimari Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, Caimari Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is set in Caimari. Ubytování Caimari Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Caimari Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Caimari Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, Caimari Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi is situated in Caimari. Ubytování Caimari Villa Sleeps 12 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Cal Tio

Cal Tio

Ubytování (Prázdninový dům) Cal Tio. Situated in Caimari in the Balearic Islands region, Cal Tio features a patio and city views. Ubytování Cal Tio se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Pintor - Rustic Townhouse

Pintor - Rustic Townhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Pintor - Rustic Townhouse. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Pintor - Rustic Townhouse offers accommodation in Caimari with free WiFi and pool... Ubytování Pintor - Rustic Townhouse se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Caimari - stylish 3BR townhouse in the heart of Caimari AC Private Pool

Casa Caimari - stylish 3BR townhouse in the heart of Caimari AC Private Pool

Ubytování (Vila) Casa Caimari - stylish 3BR townhouse in the heart of Caimari AC Private Pool. Casa Caimari - stylish 3BR townhouse in the heart of Caimari AC Private Pool is situated in Caimari. The property has city views and is 21 km from Alcudia. Ubytování Casa Caimari - stylish 3BR townhouse in the heart of Caimari AC Private Pool se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Nord 1º planta

Casa Nord 1º planta

Ubytování (Apartmán) Casa Nord 1º planta. Casa Nord 1o planta se nachází v Caimari a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 33 km od letoviska El Arenal. Ubytování Casa Nord 1º planta se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Casa Nord

Casa Nord

Ubytování (Apartmán) Casa Nord. Casa Nord se nachází v Caimari a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 43 km. Ubytování Casa Nord se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Caimari-2

Caimari-2

Ubytování (Apartmán) Caimari-2. Situated in Caimari, Caimari-2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 30 km from Alcudia. Ubytování Caimari-2 se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Cas Colector

Cas Colector

Ubytování (Vila) Cas Colector. Cas Colector is located in Caimari and offers an outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování Cas Colector se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Can Roseta

Can Roseta

Ubytování (Prázdninový dům) Can Roseta. Situated in Caimari in the Majorca region, Can Roseta has a terrace. This holiday home also features a private pool. Ubytování Can Roseta se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Rasca

Villa Can Rasca

Ubytování (Vila) Villa Can Rasca. Set in Caimari in the Majorca region, Villa Can Rasca has a garden. Ubytování Villa Can Rasca se nachází ve městě Caimari (Španělsko - Mallorca).