Hledat

Ubytování

Neretva Valley Apartments Apartmány

5 Ulica kneza Domagoja, 20350 Metković, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Neretva Valley Apartments. Neretva Valley Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní situované v Metkovići. Ubytování Neretva Valley Apartments se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Neretva Valley Apartments

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Metković! Neretva Valley Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní situované v Metkovići. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, šnorchlování a rybaření. V kuchyních je i myčka a varná konvice. Nechybí ani gril. Letiště Dubrovník leží od Neretva Valley Apartments 114 km. Apartmány se nacházejí 29 km od Medžugorje.

Vybavení ubytování Neretva Valley Apartments

 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aerobic Dodatečný poplatek
 • Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře Dodatečný poplatek
 • Prohlídky na kole Dodatečný poplatek
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Ovoce Dodatečný poplatek
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkovací garáž
 • Parkování na ulici
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Recepce 24 hodin denně
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Metković

Boutique rooms Kican

10

Boutique rooms Kican

Ubytování (Bed and breakfast) Boutique rooms Kican. Located in Metković, 37 km from Korčula, Boutique rooms Kican provides a bar and free WiFi. Ubytování Boutique rooms Kican se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN ANA, METKOVIĆ

10

APARTMAN ANA, METKOVIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN ANA, METKOVIĆ. APARTMAN ANA, METKOVIĆ se nachází v obci Metković v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování APARTMAN ANA, METKOVIĆ se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mobine

9,9

Apartments Mobine

Ubytování (Apartmány) Apartments Mobine. Apartmány Mobine se nachází ve městě Metković. Nabízí ubytování v apartmánech s posezením a TV s plochou obrazovkou. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mobine se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Krstičević

9,9

Apartman Krstičević

Ubytování (Apartmán) Apartman Krstičević. Apartman Krstičević is located in Metković and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Krstičević se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Boutique Hostel Livia

9,8

Boutique Hostel Livia

Ubytování (Hostel) Boutique Hostel Livia. Set in Metković, Boutique Hostel Livia features a shared lounge. Ubytování Boutique Hostel Livia se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arenta Apartments

9,8

Arenta Apartments

Ubytování (Apartmány) Arenta Apartments. Set in Metković, 32 km from Neum, Arenta Apartments offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytování Arenta Apartments se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Unka

9,5

Apartman Unka

Ubytování (Apartmán) Apartman Unka. Set in Metković in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Unka has a garden. Ubytování Apartman Unka se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel MB

8,9

Hotel MB

Ubytování (Hotel) Hotel MB. Hotel MB is located in Metković, only 50 metres from the Neretva River. Ubytování Hotel MB se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ilic

8,9

Apartman Ilic

Ubytování (Apartmán) Apartman Ilic. Apartman Ilic se nachází v obci Metković v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu. Do Mostaru je to 35 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Apartman Ilic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Villa Neretva - Metković

8,8

Hotel Villa Neretva - Metković

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Neretva - Metković. Only 30 metres to the Neretva River, Hotel Villa Neretva - Metković is set 1.5 km from Opuzen and 6 km from Metković. Ubytování Hotel Villa Neretva - Metković se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Metković

8,8

Hotel Metković

Ubytování (Hotel) Hotel Metković. Located 2 km from the centre of Metković, Hotel Metković is situated on the main road, on the entrance to the city. Ubytování Hotel Metković se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Narenta

8,7

Hotel Narenta

Ubytování (Hotel) Hotel Narenta. Boasting a garden and a terrace, Hotel Narenta is situated in Metković. Ubytování Hotel Narenta se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Hotel Narona

8,1

Hotel Narona

Ubytování (Hotel) Hotel Narona. Hotel Narona is located in the centre of Metković, near the Neretva River. Ubytování Hotel Narona se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Villa Klementina

Villa Klementina

Ubytování (Apartmán) Villa Klementina. Located in Metković, Villa Klementina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Klementina se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Two-Bedroom Apartment in Metkovic is situated in Metković. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Metkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Apartman Galov

Apartman Galov

Ubytování (Apartmán) Apartman Galov. Situated in Metković, Apartman Galov offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 27 km from Međugorje. Ubytování Apartman Galov se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Dora

Apartmani Dora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora. Situated in Metković, 33 km from Korčula, Apartmani Dora features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytování Apartmani Dora se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Angie in the centre of Metkovic

Apartman Angie in the centre of Metkovic

Ubytování (Apartmán) Apartman Angie in the centre of Metkovic. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Angie in the centre of Metkovic is set in Metković. Ubytování Apartman Angie in the centre of Metkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Situated in Metković, Two-Bedroom Apartment in Metkovic provides accommodation with a private pool. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Metkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Amazing home in Metkovic with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms

Amazing home in Metkovic with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Metkovic with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms. Amazing home in Metkovic se nachází v obci Metković a nabízí ubytování se soukromým bazénem, vířivkou a 2 ložnicemi. 9 km od Neumu. Ubytování Amazing home in Metkovic with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marija

Villa Marija

Ubytování (Vila) Villa Marija. Villa Marija se nachází v obci Metković a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Marija se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Metković

Kuća Metković

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Metković. Situated in Metković in the Dubrovnik-Neretva County region, Kuća Metković has a terrace and river views. Ubytování Kuća Metković se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers a private pool. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa).

River-view studio perfect for travelers

River-view studio perfect for travelers

Ubytování (Apartmán) River-view studio perfect for travelers. River-view studio perfect for travelers is situated in Metković. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování River-view studio perfect for travelers se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Jerkovic

Villa Jerkovic

Ubytování (Vila) Villa Jerkovic. Villa Jerkovic se nachází v obci Metković a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Villa Jerkovic se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Old Stone Villa by Neretva River

Apartment in Old Stone Villa by Neretva River

Ubytování (Apartmán) Apartment in Old Stone Villa by Neretva River. Apartment in Old Stone Villa by Neretva River is located in Metković. The air-conditioned accommodation is 43 km from Korčula. Ubytování Apartment in Old Stone Villa by Neretva River se nachází ve městě Metković (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)