Hledat

Ubytování

Na Zvonici Venkovský dům

Paseky Nad Jizerou 2, Paseky nad Jizerou, 512 47, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Na Zvonici. Na Zvonici se nachází 800 metrů od lyžařského vleku CPF 800 a nabízí zahradu s grilem a sdílenou kuchyní. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Na Zvonici se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Na Zvonici má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Na Zvonici momentálně evidujeme 12 recenzí.

Popis ubytování Na Zvonici

Na letiště Pardubice je to 109 km. Venkovský dům Na Zvonici je vzdálený 800 metrů od vleku Tatrapoma P. Venkovský dům má také lyžárnu a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Na Zvonici se nachází 800 metrů od lyžařského vleku CPF 800 a nabízí zahradu s grilem a sdílenou kuchyní. Wi-Fi připojení je zdarma. K dispozici je i terasa s výhledem na hory. Standardem je TV a plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Na Zvonici

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Půjčovna lyžařského vybavení
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Badmintonové vybavení
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Pronájem kol (za poplatek)
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Turistické informace
 • Vekovní dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Paseky nad Jizerou

Na Planýrce

9,6

Na Planýrce

Ubytování (Penzion) Na Planýrce. Penzion Na Planýrce se nachází v Pasekách nad Jizerou, pouhých 1,6 km od lyžařského vleku CPF 800, a nabízí sezonní venkovní bazén, terasu a zahradu. Ubytování Na Planýrce se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Na Planýrce má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Na Planýrce momentálně evidujeme 49 recenzí.

U Tomíčků

9,5

U Tomíčků

Ubytování (Penzion) U Tomíčků. Penzion U Tomíčků se nachází v Pasekách nad Jizerou, nedaleko vleků CPF 800 a Tatrapoma P, a nabízí přímý vstup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování U Tomíčků se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Tomíčků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion U Tomíčků momentálně evidujeme 47 recenzí.

U Sadílků

9,5

U Sadílků

Ubytování (Penzion) U Sadílků. Penzion U Sadílků ve skiareálu Paseky nad Jizerou nabízí pokoje s vlastní koupelnou, venkovní bazén a velké dětské hřiště. Ubytování U Sadílků se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování U Sadílků má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion U Sadílků momentálně evidujeme 37 recenzí.

Pension Vlasta

9,3

Pension Vlasta

Ubytování (Penzion) Pension Vlasta. Pension Vlasta se nachází v Pasekách nad Jizerou, 1,5 km od lanovky CPF 800 a nedaleko lanovek Tatrapoma P a Tatrapoma H210, a nabízí zahradu, terasu,... Ubytování Pension Vlasta se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Penzion U pily

9,3

Penzion U pily

Ubytování (Penzion) Penzion U pily. Penzion U pily se nachází v Pasekách nad Jizerou v Libereckém kraji, 26 km od Karpacze, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Penzion U pily se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion U pily má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion U pily momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzion Daniela

9,1

Penzion Daniela

Ubytování (Penzion) Penzion Daniela. Penzion Daniela se nachází v Pasekách nad Jizerou, 1 km od lyžařského areálu, je z něj výhled na Krkonoše a poskytuje k využití terasu a zahradu s grilem. Ubytování Penzion Daniela se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Daniela má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Daniela momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu

8,8

Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu

Ubytování (Penzion) Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu. Penzion Paseky U Zapadlých vlastenců se nachází v Pasekách nad Jizerou, 2,4 km od lanovky CPF 800 a vleku Tatrapoma P a 2,5 km od vleku Tatrapoma H210. Ubytování Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Paseky U Zapadlych vlastencu momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hospůdka Na Perlíčku - Prdek

8,6

Hospůdka Na Perlíčku - Prdek

Ubytování (Penzion) Hospůdka Na Perlíčku - Prdek. Hospůdka Na Perlíčku - Prdek se nachází v Pasekách nad Jizerou, 3,3 km od vleku CPF 800, a nabízí ubytování přístupné na lyžích, lyžárnu, zahradu, terasu,... Ubytování Hospůdka Na Perlíčku - Prdek se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Privat Pohoda

8,3

Privat Pohoda

Ubytování (Penzion) Privat Pohoda. Privát Pohoda se nachází v Pasekách nad Jizerou. Nabízí Wi-Fi zdarma, neplacené parkoviště a výhled na Krkonoše. Na místě lze podávat i snídani. Ubytování Privat Pohoda se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Privat Pohoda má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Privat Pohoda momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chalupa Pod Skalou I.

8

Chalupa Pod Skalou I.

Ubytování (Chata) Chalupa Pod Skalou I.. Chata Chalupa Pod Skalou I. se nachází v Pasekách nad Jizerou, 2,5 km od lyžařského vleku CPF 800, a představuje ideální volbu pro pobyty spojené s... Ubytování Chalupa Pod Skalou I. se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Chalupa Pod Skalou I. má celkové hodnocení 8. Pro Chata Chalupa Pod Skalou I. momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chalupa u Solařů

Chalupa u Solařů

Ubytování (Apartmány) Chalupa u Solařů. Chalupa u Solařů se nachází v Pasekách nad Jizerou, 25 km od Karpacze, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Letiště Pardubice je vzdálené 82 km. Ubytování Chalupa u Solařů se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Na Buďárce

Na Buďárce

Ubytování (Penzion) Na Buďárce. Penzion Na Buďárce se nachází v Pasekách nad Jizerou a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Na Buďárce se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Monika

Chalupa Monika

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Monika. Chalupa Monika nabízí ubytování v Pasekách nad Jizerou, 2,6 km od lyžařských vleků CPF 800 a Tatrapoma P a 2,7 km od lyžařského vleku Tatrapoma H210. Ubytování Chalupa Monika se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Prázdninový dům Chalupa Monika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nádherná 200 let stará roubenka v srdci přírody

Nádherná 200 let stará roubenka v srdci přírody

Ubytování (Apartmán) Nádherná 200 let stará roubenka v srdci přírody. Situated in Paseky nad Jizerou in the Liberec Region region, Nádherná 200 let stará roubenka v srdci přírody has a garden. Ubytování Nádherná 200 let stará roubenka v srdci přírody se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Chalupa Paseky

Chalupa Paseky

Ubytování (Chata) Chalupa Paseky. Chalupa Paseky se nachází v Pasekách nad Jizerou, 1,3 km od lyžařského vleku CPF 800 a 1,4 km od lyžařského vleku Tatrapoma P, a nabízí přímý přístup na... Ubytování Chalupa Paseky se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalupa Paseky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Pod Skalou II.

Chalupa Pod Skalou II.

Ubytování (Chata) Chalupa Pod Skalou II.. Chalupy Pod Skalou nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Pasekách nad Jizerou, 25 km od Karpacze, 14 km od Špindlerova Mlýna a 13 km od obce... Ubytování Chalupa Pod Skalou II. se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česká republika - Liberecký kraj). Pro Chata Chalupa Pod Skalou II. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home in Paseky nad Jizerou 36736

Holiday home in Paseky nad Jizerou 36736

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Paseky nad Jizerou 36736. Holiday home in Paseky nad Jizerou 36736 enjoys a location in Paseky nad Jizerou, just 2.6 km from Tatrapoma P and 2.6 km from Tatrapoma H210. Ubytování Holiday home in Paseky nad Jizerou 36736 se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).

Hostinec u Hermíny ve Skiareálu Paseky

Hostinec u Hermíny ve Skiareálu Paseky

Ubytování (Penzion – hostinec) Hostinec u Hermíny ve Skiareálu Paseky. Set in Paseky nad Jizerou, Hostinec u Hermíny ve Skiareálu Paseky offers free WiFi. Ubytování Hostinec u Hermíny ve Skiareálu Paseky se nachází ve městě Paseky nad Jizerou (Česko - Liberecký kraj).