Hledat

Ubytování

Lodge Buena Vista Chata

Cami de Son Vell, 07509 Son Macia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Lodge Buena Vista. Boasting a garden, a year-round outdoor pool and garden views, Lodge Buena Vista is situated in Son Macia. Ubytování Lodge Buena Vista se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Popis ubytování Lodge Buena Vista

A terrace is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the lodge. The accommodation is 39 km from Cala Ratjada, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The lodge has 1 bedroom, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and a stovetop, a washing machine, and 3 bathrooms with a shower. Alcudia is 49 km from Lodge Buena Vista, while Cala Millor is 24 km from the property. Boasting a garden, a year-round outdoor pool and garden views, Lodge Buena Vista is situated in Son Macia.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Vybavení ubytování Lodge Buena Vista

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Šnorchlování Mimo ubytování
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Potápění Mimo ubytování
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Windsurfing Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Tenisový kurt Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Víno/šampaňské
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Hlídané parkoviště
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Pokoj pro alergiky
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Nekuřácké pokoje
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • K dispozici po celý rok
 • Ručníky k bazénu/na pláž
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazén s výhledem
 • Brouzdaliště
 • Slunečníky

Jiná ubytování ve městě Son Macia

Finca Son Romaní

10

Finca Son Romaní

Ubytování (Vila) Finca Son Romaní. Finca Son Romaní se nachází ve městě Son Macia a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 40 km od Alcudie. Ubytování Finca Son Romaní se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Agroturisme Es Picot

9,6

Agroturisme Es Picot

Ubytování (Hotel) Agroturisme Es Picot. Tento okouzlující a stylový hotel se nachází na venkově na ostrově Mallorca, 5 minut jízdy od nádherných a nedotčených pláží. Ubytování Agroturisme Es Picot se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Sa Vall

9,2

Agroturismo Sa Vall

Ubytování (Farma) Agroturismo Sa Vall. Agroturismo Sa Vall se nachází v Son Macia, 47 km od Alcudie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je venkovní bazén a gril. Ubytování Agroturismo Sa Vall se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

La Cigarra Can Carrasco

La Cigarra Can Carrasco

Ubytování (Vila) La Cigarra Can Carrasco. Boasting a private pool and pool views, Can Carrasco is a villa in Son Macia. The accommodation is 55.8 km from Palma de Mallorca. Ubytování La Cigarra Can Carrasco se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Ses Figueres

Ses Figueres

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Figueres. Situated in Son Macia in the Majorca region, Ses Figueres has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytování Ses Figueres se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Llodra

Finca Son Llodra

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Llodra. Finca Son Llodra se nachází ve městě Son Macia a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Ubytování Finca Son Llodra se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Studio Sur in Son Macia Mallorca - Adults Only

Studio Sur in Son Macia Mallorca - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Studio Sur in Son Macia Mallorca - Adults Only. Studio Sur in Son Macia Mallorca - Adults Only se nachází v letovisku Son Macia na Mallorce a nabízí zahradu. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Studio Sur in Son Macia Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

La Costa Loft

La Costa Loft

Ubytování (Prázdninový dům) La Costa Loft. Located in Son Macia in the Balearic Islands region, La Costa Loft features a patio and garden views. Ubytování La Costa Loft se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Cladera Petit - Rentallorca- 4 personas

Finca Son Cladera Petit - Rentallorca- 4 personas

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Cladera Petit - Rentallorca- 4 personas. Finca Son Cladera Petit - Rentallorca- 4 personas se nachází ve městě Son Macia a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Finca Son Cladera Petit - Rentallorca- 4 personas se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Oase - Juniorsuite

Finca Oase - Juniorsuite

Ubytování (Apartmán) Finca Oase - Juniorsuite. Finca Oase - Juniorsuite se nachází ve městě Son Macia a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Finca Oase - Juniorsuite se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Oase - App.Tejado

Finca Oase - App.Tejado

Ubytování (Apartmán) Finca Oase - App.Tejado. Finca Oase - App.Tejado nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Finca Oase - App.Tejado se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

La Cigarra Alta - Can Carrasco

La Cigarra Alta - Can Carrasco

Ubytování (Prázdninový dům) La Cigarra Alta - Can Carrasco. La Cigarra Alta - Can Carrasco se nachází v Son Macia a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování La Cigarra Alta - Can Carrasco se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

La Costa Casita

La Costa Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Costa Casita. Situated in Son Macia in the Balearic Islands region, La Costa Casita features a patio and garden views. Ubytování La Costa Casita se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Son Macia Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Son Macia Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytování (Vila) Son Macia Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, Son Macia Villa Sleeps 8 Pool WiFi is situated in Son Macia. Ubytování Son Macia Villa Sleeps 8 Pool WiFi se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Son Macia Villa Sleeps 6 Pool Air Con

Son Macia Villa Sleeps 6 Pool Air Con

Ubytování (Vila) Son Macia Villa Sleeps 6 Pool Air Con. Boasting an outdoor pool and pool views, Son Macia Villa Sleeps 6 Pool Air Con is set in Son Macia. Ubytování Son Macia Villa Sleeps 6 Pool Air Con se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

App. Grande - Osten Mallorca - Adults Only Apartments

App. Grande - Osten Mallorca - Adults Only Apartments

Ubytování (Apartmán) App. Grande - Osten Mallorca - Adults Only Apartments. App. Grande - Osten Mallorca - dospělí Only Apartments se nachází v Son Macia. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování App. Grande - Osten Mallorca - Adults Only Apartments se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Apartment Tejado in Manacor Mallorca - Adults Only

Apartment Tejado in Manacor Mallorca - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Apartment Tejado in Manacor Mallorca - Adults Only. Apartment Tejado in Manacor Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Son Macia na Mallorce a nabízí zahradu. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Apartment Tejado in Manacor Mallorca - Adults Only se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Adults Only Apartment - East Mallorca Manacor

Adults Only Apartment - East Mallorca Manacor

Ubytování (Apartmán) Adults Only Apartment - East Mallorca Manacor. Adults Only Apartment - East Mallorca Manacor se nachází ve městě Son Macia na Mallorce a nabízí zahradu. Ubytování Adults Only Apartment - East Mallorca Manacor se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Stunning Individual Adult Only Apartment - Manacor

Stunning Individual Adult Only Apartment - Manacor

Ubytování (Apartmán) Stunning Individual Adult Only Apartment - Manacor. Stunning Individual Adult Only Apartment - Manacor se nachází ve městě Son Macia na Mallorce a nabízí zahradu. Ubytování Stunning Individual Adult Only Apartment - Manacor se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

App. Tejado mit einzigartigen Rundumblick - Adults Only Apartments

App. Tejado mit einzigartigen Rundumblick - Adults Only Apartments

Ubytování (Apartmán) App. Tejado mit einzigartigen Rundumblick - Adults Only Apartments. Nachází se v Son Macia na Mallorce, App. Tejado mit einzigartigen Rundumblick - dospělí Only Apartments nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování App. Tejado mit einzigartigen Rundumblick - Adults Only Apartments se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-Mallorca

FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-Mallorca

Ubytování (Apartmán) FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-Mallorca. FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-Mallorca se nachází v Son Macii a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-Mallorca se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-App-Petit

FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-App-Petit

Ubytování (Apartmán) FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-App-Petit. FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-App-Petit se nachází v Son Macii a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování FincaOase-Can-Negre-Son-Macia-App-Petit se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Vista Mar de Manacor

Vista Mar de Manacor

Ubytování (Vila) Vista Mar de Manacor. Vista Mar de Manacor se nachází ve městě Son Macia a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. 38 km od Alcudie. Ubytování Vista Mar de Manacor se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Oase - Gaestehaus

Finca Oase - Gaestehaus

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Oase - Gaestehaus. Finca Oase - Gaestehaus se nachází ve městě Son Macia a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Finca Oase - Gaestehaus se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Finca Oase

Finca Oase

Ubytování (Apartmán) Finca Oase. Finca Oase se nachází ve městě Son Macia a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. El Arenal je vzdálený 40 km. Ubytování Finca Oase se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Inviting Apartment Son Macia Manacor Adults Only

Inviting Apartment Son Macia Manacor Adults Only

Ubytování (Apartmán) Inviting Apartment Son Macia Manacor Adults Only. Inviting Apartment Son Macia Manacor Adults Only se nachází ve městě Son Macia na Mallorce a nabízí zahradu. Ubytování Inviting Apartment Son Macia Manacor Adults Only se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).

Son Llodra

Son Llodra

Ubytování (Prázdninový dům) Son Llodra. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Son Llodra is situated in Son Macia. Ubytování Son Llodra se nachází ve městě Son Macia (Španělsko - Mallorca).