Hledat

Ubytování

Little Paradise Prázdninový dům

Dinka Štambaka 28, 21260 Imotski, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Little Paradise. Situated just less than 1 km from Blue Lake, Little Paradise features accommodation in Imotski with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Little Paradise se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Little Paradise

This holiday home has a private pool, barbecue facilities and free WiFi. The nearest airport is Split, 98 km from Little Paradise, and the property offers a paid airport shuttle service. Situated just less than 1 km from Blue Lake, Little Paradise features accommodation in Imotski with access to a seasonal outdoor swimming pool, a garden, as well as a shared kitchen. The holiday home provides a terrace. The air-conditioned holiday home is composed of 6 separate bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 4 bathrooms. A flat-screen TV is available.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Little Paradise

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Společná kuchyně
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Bazén
 • Oplocení kolem bazénu
 • Brouzdaliště
 • Bazén s výhledem
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Transfer na letiště Dodatečný poplatek
 • Transfer z letiště Dodatečný poplatek
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Výhled
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Imotski

Center apartment N&N

10

Center apartment N&N

Ubytování (Apartmán) Center apartment N&N. Center apartment N&N se nachází v obci Imotski, 500 metrů od Modrého jezera. K dispozici je také gril a terasa. Ubytování Center apartment N&N se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Imotski

10

Three-Bedroom Apartment in Imotski

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Imotski. Three-Bedroom Apartment in Imotski is situated in Imotski and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Olujic Imotski

10

Apartmani Olujic Imotski

Ubytování (Apartmán) Apartmani Olujic Imotski. Located in Imotski, 600 metres from Blue Lake, Apartmani Olujic Imotski provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmani Olujic Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina in Imotski

10

Apartment Tina in Imotski

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina in Imotski. Apartmán Tina se nachází v obci Imotski. Nabízí zahradu, bar, terasu, patio a Wi-Fi zdarma. Výhled se otevírá do zahrady a na město. Ubytování Apartment Tina in Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Nina

9,9

Apartman Nina

Ubytování (Apartmán) Apartman Nina. Apartman Nina se nachází ve městě Imotski, 500 metrů od Modrého jezera a 2 km od Červeného jezera. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartman Nina se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Marina

9,9

Vila Marina

Ubytování (Vila) Vila Marina. Vila Marina s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází ve městě Imotski. Ubytování Vila Marina se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment 4 You

9,9

Apartment 4 You

Ubytování (Apartmán) Apartment 4 You. Situated in Imotski, within 600 metres of Blue Lake, Apartment 4 You offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Apartment 4 You se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Stone House Near Makarska

9,9

Stone House Near Makarska

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Near Makarska. Stone House Near Makarska se nachází v obci Imotski, pouhých 5 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromou terasou. Ubytování Stone House Near Makarska se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ivica Apartments

9,9

Ivica Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivica Apartments. Ivica Apartments se nachází v obci Imotski, 500 metrů od Modrého jezera. Nabízí klimatizované pokoje s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ivica Apartments se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

9,8

Apartment Petra

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra. Apartment Petra se nachází v Imotski, 500 metrů od Modrého jezera, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Marina

9,8

Apartman Marina

Ubytování (Apartmán) Apartman Marina. Located just 1 km from Blue Lake, Apartman Marina provides accommodation in Imotski with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Lučica apartment

9,8

Lučica apartment

Ubytování (Apartmán) Lučica apartment. Apartmán Lučica se nachází v Imotski, 4,4 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a klimatizací. Na místě je restaurace. Ubytování Lučica apartment se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Vrljika

9,8

Apartment Vrljika

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrljika. Apartmán Vrljika se nachází v budově z roku 1984 v obci Imotski, jen 2,8 km od Modrého jezera. Ubytování Apartment Vrljika se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio apartman Matković

9,8

Studio apartman Matković

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Matković. Located in Imotski, 1.4 km from Blue Lake, Studio apartman Matković provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Studio apartman Matković se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart of Imotski

9,7

Heart of Imotski

Ubytování (Apartmán) Heart of Imotski. Situated just 1.3 km from Blue Lake, Heart of Imotski features accommodation in Imotski with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování Heart of Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Carmen

9,7

Apartments Carmen

Ubytování (Apartmány) Apartments Carmen. Apartments Carmen se nachází ve městě Imotski ve splitsko-dalmatské župě, 400 metrů od Modrého jezera. Ubytování Apartments Carmen se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAN MATKOVIĆ

9,7

APARTMAN MATKOVIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MATKOVIĆ. Situated just 1.4 km from Blue Lake, APARTMAN MATKOVIĆ features accommodation in Imotski with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování APARTMAN MATKOVIĆ se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Mice

9,6

Apartment Mice

Ubytování (Venkovský dům) Apartment Mice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Imotski, 8 km od Modrého jezera. Ubytování Apartment Mice se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Imotski

9,4

Apartman Imotski

Ubytování (Apartmán) Apartman Imotski. Located in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Apartman Imotski provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment D&J

9,4

Apartment D&J

Ubytování (Apartmán) Apartment D&J. Apartment D&J se nachází ve městě Imotski, necelý 1 km od Modrého jezera, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment D&J se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman TONKOVIĆ

9,4

Apartman TONKOVIĆ

Ubytování (Penzion) Apartman TONKOVIĆ. Situated in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Apartman TONKOVIĆ features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman TONKOVIĆ se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Slišković

9,4

Apartments Slišković

Ubytování (Apartmány) Apartments Slišković. Apartments Slišković nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a bezplatné parkoviště. Stojí přímo na silnici, která vede do centra města. Ubytování Apartments Slišković se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Hertz

9,4

Apartman Hertz

Ubytování (Apartmán) Apartman Hertz. Located just 1.2 km from Blue Lake, Apartman Hertz provides accommodation in Imotski with access to a restaurant, a garden, as well as a 24-hour front... Ubytování Apartman Hertz se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment "Leon", Imotski near Makarska

9,4

Apartment "Leon", Imotski near Makarska

Ubytování (Apartmán) Apartment "Leon", Imotski near Makarska. Apartment "Leon", Imotski near Makarska, a property with free bikes, is situated in Imotski, 5 km from Blue Lake. Ubytování Apartment "Leon", Imotski near Makarska se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

In Imotski&near Makarska&near Split

9,2

In Imotski&near Makarska&near Split

Ubytování (Apartmán) In Imotski&near Makarska&near Split. Boasting city views, In Imotski&near Makarska&near Split provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Blue Lake. Ubytování In Imotski&near Makarska&near Split se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ruzin Dvor

9,1

Villa Ruzin Dvor

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Ruzin Dvor. Situated 2 km from the centre of Imotski, Villa Ruzin Dvor is surrounded by greenery and peaceful atmosphere. Ubytování Villa Ruzin Dvor se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Music Time Apartment

8,9

Music Time Apartment

Ubytování (Apartmán) Music Time Apartment. Set in Imotski, less than 1 km from Blue Lake, Music Time Apartment offers accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Music Time Apartment se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Hotel Venezia Imotski

8,8

Hotel Venezia Imotski

Ubytování (Hotel) Hotel Venezia Imotski. Hotel Venezia Imotski se nachází v městečku Imotski a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci. Ubytování Hotel Venezia Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Four Bedroom Holiday Home Imotski

8,8

Four Bedroom Holiday Home Imotski

Ubytování (Prázdninový dům) Four Bedroom Holiday Home Imotski. Featuring pool views, Four Bedroom Holiday Home Imotski provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 3. Ubytování Four Bedroom Holiday Home Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Marija

8,1

Apartman Marija

Ubytování (Apartmán) Apartman Marija. Tříhvězdičkový apartmán Marija se nachází ve městě Imotski ve Splitsko-Dalmatské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Marija se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Niva

Apartman Niva

Ubytování (Apartmán) Apartman Niva. Set in Imotski, 500 metres from Blue Lake, Apartman Niva offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Niva se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

ctim247/Holiday house with private pool

ctim247/Holiday house with private pool

Ubytování (Vila) ctim247/Holiday house with private pool. Featuring mountain views, ctim247/Holiday house with private pool provides accommodation with free bikes and a patio, around 7 km from Blue Lake. Ubytování ctim247/Holiday house with private pool se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Amare

Villa Amare

Ubytování (Vila) Villa Amare. Featuring pool views, Villa Amare provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared lounge, around 2. Ubytování Villa Amare se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury villa IN EXCELSIS

Luxury villa IN EXCELSIS

Ubytování (Vila) Luxury villa IN EXCELSIS. Set in Imotski, 3.7 km from Blue Lake, Luxury villa IN EXCELSIS offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxury villa IN EXCELSIS se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Luxury Villa Borak

Luxury Villa Borak

Ubytování (Vila) Luxury Villa Borak. Located just 2.3 km from Blue Lake, Luxury Villa Borak provides accommodation in Imotski with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge,... Ubytování Luxury Villa Borak se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marijana

Villa Marijana

Ubytování (Vila) Villa Marijana. Situated in Imotski, just 5 kilometres from Blue Lake, Villa Marijana features beachfront accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytování Villa Marijana se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Piljak

Villa Piljak

Ubytování (Vila) Villa Piljak. Boasting pool views, Villa Piljak features accommodation with a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool, around 1.9 km from Blue Lake. Ubytování Villa Piljak se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Memories and Joy

Holiday home Memories and Joy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Memories and Joy. Featuring pool views, Holiday home Memories and Joy provides accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 24 km from Blue Lake. Ubytování Holiday home Memories and Joy se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Imotski 1

Holiday home Imotski 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Imotski 1. Located in Imotski, Holiday home Imotski 1 provides accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Holiday home Imotski 1 se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool is situated in Imotski. Ubytování Holiday home Imotski 69 with Outdoor Swimmingpool se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Holiday home Imotski with Outdoor Swimming Pool 320

Holiday home Imotski with Outdoor Swimming Pool 320

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Imotski with Outdoor Swimming Pool 320. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Imotski with Outdoor Swimming Pool 320 is situated in Imotski. Ubytování Holiday home Imotski with Outdoor Swimming Pool 320 se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seven-Bedroom Holiday Home in Imotski

Seven-Bedroom Holiday Home in Imotski

Ubytování (Prázdninový dům) Seven-Bedroom Holiday Home in Imotski. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Seven-Bedroom Holiday Home in Imotski is located in Imotski. Ubytování Seven-Bedroom Holiday Home in Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Imotski

Four-Bedroom Holiday Home in Imotski

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Imotski. Located in Imotski, Four-Bedroom Holiday Home in Imotski provides a private pool. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Ivana

Villa Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ivana. Set in Imotski in the Split-Dalmatia County region, Villa Ivana has a terrace. Ubytování Villa Ivana se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa KATA

Villa KATA

Ubytování (Vila) Villa KATA. Situated in Imotski, Villa KATA offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Villa KATA se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Kata villa in Imotski, private pool

Villa Kata villa in Imotski, private pool

Ubytování (Vila) Villa Kata villa in Imotski, private pool. Set in Imotski, within 6 km of Blue Lake, Villa Kata villa in Imotski, private pool offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a terrace. Ubytování Villa Kata villa in Imotski, private pool se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski

ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski

Ubytování (Prázdninový dům) ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski. Located in Imotski, 14 km from Blue Lake, ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski provides air-conditioned... Ubytování ctim310 - Historic holiday house with pool ideal for families, situated in Imotski se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Seven Lakes

Seven Lakes

Ubytování (Vila) Seven Lakes. Situated in Imotski, Seven Lakes features a private pool and free WiFi. This property offers access to a pool table, ping-pong and free private parking. Ubytování Seven Lakes se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake

Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake. Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake is set in Imotski. The accommodation is 400 metres from the Blue Lake. Ubytování Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plush Apartment in Imotski near Blue and Red Lakes

Plush Apartment in Imotski near Blue and Red Lakes

Ubytování (Apartmán) Plush Apartment in Imotski near Blue and Red Lakes. Plush Apartment in Imotski near Blue and Red Lakes is a property set in Imotski near Blue Lake. Ubytování Plush Apartment in Imotski near Blue and Red Lakes se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Matea with Pool ***

Holiday house Matea with Pool ***

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Matea with Pool ***. Featuring garden views, Holiday house Matea with Pool *** offers accommodation with a balcony, around 4.3 km from Blue Lake. Ubytování Holiday house Matea with Pool *** se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).