Hledat

Ubytování

La Meri Apartmány

Ćunski 30b, 51564 Čunski, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) La Meri. La Meri nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a gril v obci Čunski. Novalja leží 38 km daleko. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma. Ubytování La Meri se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování La Meri

Připraveny jsou i ručníky. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Čunski! La Meri nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a gril v obci Čunski. Nechybí ani vlastní koupelna s vanou či sprchou. Všechny apartmány jsou klimatizované a vybavené posezením. K dispozici je jídelní kout a kuchyň s lednicí a varnou deskou. La Meri stojí 8 km od obce Mali Lošinj. Některé mají terasu nebo patio. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma. Letiště v Pule leží 52 km odtud. Novalja leží 38 km daleko.

Vybavení ubytování La Meri

 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Pronájem aut
 • Klimatizace
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Lékárnička k dispozici
 • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
 • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
 • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
 • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
 • Dodržování pravidel fyzického odstupu
 • Možnost bezhotovostní platby
 • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce
 • Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
 • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů
 • Čistící prostředky účinné proti koronaviru

Jiná ubytování ve městě Čunski

Country House

9,9

Country House

Ubytování (Vila) Country House. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Country House has a patio and garden views. Ubytování Country House se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lavanda

9,7

Villa Lavanda

Ubytování (Apartmány) Villa Lavanda. Villa Lavanda se nachází v zálivu Kandija v blízkosti obce Ćunski. Je obklopená zelení a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Villa Lavanda se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Secluded apartments Zabodarski

9,5

Eco Secluded apartments Zabodarski

Ubytování (Apartmány) Eco Secluded apartments Zabodarski. Apartmány Zabodarski se nachází v odlehlé vesnici Čunski na ostrově Lošinj. Můžete zde využívat gril. Novalja leží 39 km odtud. Ubytování Eco Secluded apartments Zabodarski se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Angela

9,5

Apartment Angela

Ubytování (Apartmán) Apartment Angela. Boasting a garden and a terrace, Apartment Angela features accommodation in Čunski with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Angela se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 7867

9,3

Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 7867

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 7867. Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 7867 offers air-conditioned rooms in Čunski. Ubytování Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 7867 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Lakic

9,2

Apartmani Lakic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lakic. Set in Čunski, 10 km from Mali Lošinj, Apartmani Lakic offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Lakic se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Matija

9,1

Apartment Matija

Ubytování (Apartmán) Apartment Matija. Apartment Matija is situated in Čunski and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The property has garden views and is 10 km from Mali Lošinj. Ubytování Apartment Matija se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Mikic

9

Apartment Mikic

Ubytování (Apartmán) Apartment Mikic. Set in Čunski, Apartment Mikic offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 10 km from Mali Lošinj. Ubytování Apartment Mikic se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ella

8,9

Apartment Ella

Ubytování (Apartmán) Apartment Ella. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Ella provides accommodation in Čunski with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Ella se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartmani Sirovica

8,9

Apartmani Sirovica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sirovica. Set in Čunski, 10 km from Mali Lošinj, Apartmani Sirovica offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Sirovica se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Nanić

8,7

Nanić

Ubytování (Apartmán) Nanić. Set in Čunski, Nanić offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Nanić se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8022

8,7

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8022

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8022. Situated in Čunski, Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8022 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8022 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Sv. Martin

8,6

Apartment Sv. Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Sv. Martin. Featuring garden views, Apartment Sv. Martin provides accommodation with a patio and a kettle, around 100 metres from Saint Martin Church. Ubytování Apartment Sv. Martin se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments and rooms with parking space Cunski (Losinj) - 2498

8,6

Apartments and rooms with parking space Cunski (Losinj) - 2498

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Cunski (Losinj) - 2498. Apartments and rooms with parking space Cunski (Losinj) - 2498 is located in Čunski. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Apartments and rooms with parking space Cunski (Losinj) - 2498 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments Eki

8,5

Apartments Eki

Ubytování (Apartmány) Apartments Eki. Located in Čunski, 9 km from Mali Lošinj, Apartments Eki provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Eki se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ćunski Apartman 1

8,3

Ćunski Apartman 1

Ubytování (Apartmán) Ćunski Apartman 1. Situated in Čunski, Ćunski Apartman 1 features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Ćunski Apartman 1 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Dusko

7,8

Dusko

Ubytování (Apartmán) Dusko. Dusko is located in Čunski and offers a garden and a terrace. Ubytování Dusko se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nedjeljko

7,5

Apartments Nedjeljko

Ubytování (Apartmány) Apartments Nedjeljko. Apartments Nedjeljko nabízí ubytování v Cunski, 38 km od Novalje. Mali Lošinj je vzdálený 8 km a na místě lze bezplatně parkovat. Ubytování Apartments Nedjeljko se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

118 Ćunski

7,2

118 Ćunski

Ubytování (Apartmány) 118 Ćunski. 118 Ćunski se nachází v obci Čunski na ostrově Lošinj a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování 118 Ćunski se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cunski 7867a

Apartment Cunski 7867a

Ubytování (Apartmán) Apartment Cunski 7867a. Located in Čunski, Apartment Cunski 7867a provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Cunski 7867a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cunski 8010b

Apartment Cunski 8010b

Ubytování (Apartmán) Apartment Cunski 8010b. Apartmán Cunski 8010b se nachází v městečku Ćunski, 38 km od Novalje, 8 km od letoviska Mali Lošinj a 37 km od Loparu. K dispozici je klimatizace. Ubytování Apartment Cunski 8010b se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Pineta

Pineta

Ubytování (Apartmány) Pineta. Located in Čunski, 9 km from Mali Lošinj, Pineta provides a terrace and free WiFi. Ubytování Pineta se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 17102

Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 17102

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 17102. Set in Čunski in the Lošinj Island region, Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 17102 has a terrace and sea views. Ubytování Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 17102 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 7937

Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 7937

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 7937. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 7937 features a terrace. Ubytování Seaside holiday house Artatore (Losinj) - 7937 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 2474

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 2474

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 2474. Set in Čunski, Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 2474 provides 4 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 2474 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adri

Apartments Adri

Ubytování (Apartmány) Apartments Adri. Situated in Čunski, 9 km from Mali Lošinj, Apartments Adri features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Adri se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Apoksiomen

Apartment Apoksiomen

Ubytování (Apartmány) Apartment Apoksiomen. Situated in Čunski, Apartment Apoksiomen features accommodation with a TV. Ubytování Apartment Apoksiomen se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Artatore 8007a

Apartment Artatore 8007a

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 8007a. Apartment Artatore 8007a is situated in Čunski. The air-conditioned accommodation is 9 km from Mali Lošinj, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Artatore 8007a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Artatore 8087a

Apartment Artatore 8087a

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 8087a. Situated in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 8087a features a terrace. Ubytování Apartment Artatore 8087a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 5377b

Apartment Artatore 5377b

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 5377b. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 5377b has a terrace. Ubytování Apartment Artatore 5377b se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 2509a

Apartment Artatore 2509a

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 2509a. Set in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 2509a features a terrace. Ubytování Apartment Artatore 2509a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 5377

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 5377

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 5377. Located in Čunski, Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 5377 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 5377 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 7938

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 7938

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 7938. Situated in Čunski, Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 7938 offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 7938 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 8010

Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 8010

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 8010. Apartment Cunski 8010a se nachází v obci Čunski, 8 km od městečka Mali Lošinj a 38 km od Novalji. Ubytování Apartments with a parking space Cunski (Losinj) - 8010 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

APARTMAN KRAJINOVIĆ

APARTMAN KRAJINOVIĆ

Ubytování (Apartmán) APARTMAN KRAJINOVIĆ. APARTMAN KRAJINOVIĆ is located in Čunski and offers a garden and a terrace. Mali Lošinj is 10 km from the apartment. Ubytování APARTMAN KRAJINOVIĆ se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7934

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7934

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7934. Located in Čunski, Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7934 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7934 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7935

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7935

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7935. Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7935 provides beachfront accommodation in Čunski. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7935 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7952

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7952

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7952. Situated in Čunski, Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7952 features 4 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 7952 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8020

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8020

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8020. Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8020 features air-conditioned rooms in Čunski. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8020 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8023

Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8023

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8023. Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8023 is set on the beachfront in Čunski. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments by the sea Artatore (Losinj) - 8023 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 8087

Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 8087

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 8087. Situated in Čunski, Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 8087 provides 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Artatore (Losinj) - 8087 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 8022d

Apartment Artatore 8022d

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 8022d. Situated in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 8022d features a terrace. Ubytování Apartment Artatore 8022d se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 8022e

Apartment Artatore 8022e

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 8022e. Set in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 8022e has a terrace. Ubytování Apartment Artatore 8022e se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 5377a

Apartment Artatore 5377a

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 5377a. Set in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 5377a has a balcony. Ubytování Apartment Artatore 5377a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Apartment Artatore 2475a

Apartment Artatore 2475a

Ubytování (Apartmán) Apartment Artatore 2475a. Situated in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Artatore 2475a features a terrace. Ubytování Apartment Artatore 2475a se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Marilena 2

Marilena 2

Ubytování (Apartmán) Marilena 2. Situated in Čunski in the Lošinj Island region, Marilena 2 features a terrace and sea views. Ubytování Marilena 2 se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Oaza

Oaza

Ubytování (Vila) Oaza. Oaza is situated in Čunski and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Oaza se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Ana features a patio. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Pina - Rustical holiday house in peaceful bay

Holiday house Pina - Rustical holiday house in peaceful bay

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Pina - Rustical holiday house in peaceful bay. Situated in Cunski in the Lošinj Island region, Holiday house Pina - Rustical holiday house in peaceful bay has a terrace and garden views. Ubytování Holiday house Pina - Rustical holiday house in peaceful bay se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fani

Apartment Fani

Ubytování (Apartmán) Apartment Fani. Located in Čunski in the Lošinj Island region, Apartment Fani features a terrace. Ubytování Apartment Fani se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov).

Holiday Home Mance

Holiday Home Mance

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mance. Situated in Čunski, Holiday Home Mance features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday Home Mance se nachází ve městě Čunski (Chorvatsko - Lošinj ostrov). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)