Hledat

Ubytování

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 Prázdninový dům

LIMENARIA THASSOS, Limenaria, 64002, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2. HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 se nachází v Limenarii, 450 metrů od pláže Limenaria a 700 metrů od pláže Metalia, a nabízí ubytování s... Ubytování HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Popis ubytování HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 2 se nachází v Limenarii, 450 metrů od pláže Limenaria a 700 metrů od pláže Metalia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Pláž Pefkari je vzdálená 2 km. Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavený kuchyňský kout a balkon s výhledem na město.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Limenaria

Hestia Harmony Living

10

Hestia Harmony Living

Ubytování (Vila) Hestia Harmony Living. Hestia Harmony Living se nachází v Limenarii, 300 metrů od pláže Limenaria a 1,3 km od pláže Metalia. Ubytování Hestia Harmony Living se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Votsalo Cozy Apartments

10

Votsalo Cozy Apartments

Ubytování (Apartmány) Votsalo Cozy Apartments. Votsalo Cozy Apartments se nachází v Limenarii na ostrově Thasos, jen pár kroků od pláže Limenaria. Ubytování Votsalo Cozy Apartments se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Senso Deluxe

9,9

Senso Deluxe

Ubytování (Aparthotel) Senso Deluxe. Senso Deluxe se nachází v Limenarii na ostrově Thasos, nedaleko pláží Limenaria a Metalia. Ubytování Senso Deluxe se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Iria's Luxury Apartments

9,8

Iria's Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Iria's Luxury Apartments. Featuring a garden, barbecue facilities as well as a terrace, Iria's Luxury Apartments is set in Limenaria, within 300 metres of Limenaria Beach and less... Ubytování Iria's Luxury Apartments se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Delight Suites

9,7

Delight Suites

Ubytování (Apartmán) Delight Suites. Set in Limenaria in the Thasos region, Delight Suites features a patio and garden views. Ubytování Delight Suites se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

sidestory

9,7

sidestory

Ubytování (Apartmány) sidestory. sidestory se nachází 250 metrů od pláže Limenaria a nabízí terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování sidestory se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

El Mare Luxurious Apartments

9,7

El Mare Luxurious Apartments

Ubytování (Apartmány) El Mare Luxurious Apartments. Located in Limenaria, El Mare Luxurious Apartments offers a garden and sun terrace. Metalia Beach is 900 metres away. Ubytování El Mare Luxurious Apartments se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 1

9,7

HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 1

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 1. HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 1 se nachází v Limenarii, pouhých 450 metrů od pláže Limenaria, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování HOUSE DILENA TSIMTSIRI Luxury Apartment 1 se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

La Pierre

9,7

La Pierre

Ubytování (Apartmán) La Pierre. Featuring garden views, La Pierre offers accommodation with a balcony and a kettle, around 700 metres from Metalia Beach. Ubytování La Pierre se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Arsinoi Stonehouses

9,7

Arsinoi Stonehouses

Ubytování (Apartmány) Arsinoi Stonehouses. Scattered among lush gardens, Arsinoi Stonehouses are located just 150 metres from Limenaria Beach in Thassos and within 1.5 km from the village centre. Ubytování Arsinoi Stonehouses se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Epicentrum Suites

9,6

Epicentrum Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Epicentrum Suites. Epicentrum Suites se nachází v Limenarii, 500 metrů od pláže Limenaria, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Epicentrum Suites se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

ALDEBARAN HOMES

9,6

ALDEBARAN HOMES

Ubytování (Aparthotel) ALDEBARAN HOMES. ALDEBARAN HOMES se nachází v Limenarii a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování ALDEBARAN HOMES se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Lafeyra

9,6

Lafeyra

Ubytování (Apartmány) Lafeyra. Located just 30 metres from the beach in Limenaria, Lafeyra features a garden and an outdoor pool. The beach of Metalia is only 600 meters away. Ubytování Lafeyra se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

HOUSE DILENA TSIMTSIRI

9,5

HOUSE DILENA TSIMTSIRI

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE DILENA TSIMTSIRI. Situated in Limenaria, 300 metres from Limenaria Beach, HOUSE DILENA TSIMTSIRI features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování HOUSE DILENA TSIMTSIRI se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

Blue Horizon Apartments&Maisonettes

9,5

Blue Horizon Apartments&Maisonettes

Ubytování (Apartmány) Blue Horizon Apartments&Maisonettes. Blue Horizon Apartments&Maisonettes se nachází v Limenarii na ostrově Thasos, 150 metrů od pláže Limenaria, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Blue Horizon Apartments&Maisonettes se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).

VENICE APARTMENT

9,4

VENICE APARTMENT

Ubytování (Apartmán) VENICE APARTMENT. Boasting a sun terrace and room service, VENICE APARTMENT is attractively set in Limenaria, less than 1 km from Metalia Beach and 2.2 km from Pefkari... Ubytování VENICE APARTMENT se nachází ve městě Limenaria (Řecko - Thasos).