Hledat

Ubytování

Holiday home Kostrena 48 Prázdninový dům

51221 Kostrena, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kostrena 48. Set in Kostrena, Holiday home Kostrena 48 features accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Holiday home Kostrena 48 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Holiday home Kostrena 48

The kitchen comes with a dishwasher, a fridge and a stovetop, as well as coffee machine. The holiday home offers an outdoor pool. The nearest airport is Rijeka Airport, 22 km from the property. Set in Kostrena, Holiday home Kostrena 48 features accommodation with a private pool and private parking. The property includes a living room with a TV. Opatija is 22 km from Holiday home Kostrena 48. Barbecue facilities are at guests' disposal. Guests have access to free WiFi throughout the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Holiday home Kostrena 48

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Vana
 • Sprcha
 • Toaleta
 • Satelitní programy
 • CD přehrávač
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Kostrena

Apartman Marley

10

Apartman Marley

Ubytování (Apartmán) Apartman Marley. Located in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Marley has a patio and garden views. Ubytování Apartman Marley se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lipa Kostrena

9,9

Apartman Lipa Kostrena

Ubytování (Apartmán) Apartman Lipa Kostrena. Situated in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Lipa Kostrena has a garden. Ubytování Apartman Lipa Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Nella Kostrena

9,9

Apartment Nella Kostrena

Ubytování (Apartmán) Apartment Nella Kostrena. Apartment Nella Kostrena se nachází na místě s výhledem na moře v obci Kostrena, 25 km od Opatije, a nabízí klimatizaci a terasu. Ubytování Apartment Nella Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kostrena

9,8

Two-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kostrena. Two-Bedroom Apartment in Kostrena is situated in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Kostrena 32

9,8

Kostrena 32

Ubytování (Apartmán) Kostrena 32. Klimatizovaný apartmán Kostrena 32 se nachází v obci Kostrena, 32 km od Crikvenice, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Kostrena 32 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartmani Matak

9,8

Studio Apartmani Matak

Ubytování (Apartmán) Studio Apartmani Matak. Apartmán Studio Apartmani Matak se nachází v obci Kostrena, 14 km od Opatije, a nabízí klimatizaci, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Studio Apartmani Matak se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Doris

9,7

Apartment Doris

Ubytování (Apartmán) Apartment Doris. Apartment Doris se nachází v letovisku Kostrena, 30 km od Crikvenice, a nabízí klimatizaci, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Doris se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Laura

9,7

Apartment Laura

Ubytování (Apartmán) Apartment Laura. Apartment Laura is set in Kostrena and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Laura se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Lima Deluxe

9,6

Apartment Lima Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartment Lima Deluxe. Apartment Lima Deluxe se nachází na pláži v obci Kostrena, 19 km od Crikvenice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Apartment Lima Deluxe se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Korina

9,6

Korina

Ubytování (Apartmán) Korina. Korina is set in Kostrena and offers a garden and a terrace. Ubytování Korina se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoran Vukusic Apartment

9,6

Zoran Vukusic Apartment

Ubytování (Apartmány) Zoran Vukusic Apartment. Apartmány Zoran Vukusic se nacházejí ve městě Kostrena, 32 km od Crikvenice, a nabízejí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zoran Vukusic Apartment se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Pelcic

9,6

House Pelcic

Ubytování (Apartmán) House Pelcic. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, House Pelcic is situated in Kostrena. Ubytování House Pelcic se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Terra

9,6

Apartment Terra

Ubytování (Apartmán) Apartment Terra. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Apartment Terra features accommodation in Kostrena with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Terra se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kostrena

9,5

One-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kostrena. One-Bedroom Apartment in Kostrena is set in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment ERIC

9,5

Apartment ERIC

Ubytování (Apartmán) Apartment ERIC. Located in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment ERIC has a balcony and sea views. Ubytování Apartment ERIC se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Lori Apartment

9,5

Lori Apartment

Ubytování (Apartmán) Lori Apartment. Lori Apartment se nachází v Kostreně a nabízí gril, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Lori Apartment se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Soldić

9,5

Apartments Soldić

Ubytování (Apartmány) Apartments Soldić. Apartments Soldić nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování a společnou zahradu s terasou a grilem. Z terasy se otevírá výhled na moře. Ubytování Apartments Soldić se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury apartments Kostrena with heated pool

9,3

Luxury apartments Kostrena with heated pool

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Kostrena with heated pool. Luxury apartments Kostrena with heated pool se nachází v obci Kostrena. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Luxury apartments Kostrena with heated pool se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments 4M

9,3

Apartments 4M

Ubytování (Apartmány) Apartments 4M. Situated in Kostrena, 31 km from Crikvenica, Apartments 4M features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments 4M se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Glavan J

9,3

Glavan J

Ubytování (Apartmán) Glavan J. Glavan J is set in Kostrena. The air-conditioned accommodation is 31 km from Crikvenica. Ubytování Glavan J se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Martinović

9,2

Apartman Martinović

Ubytování (Apartmán) Apartman Martinović. Apartman Martinović is located in Kostrena and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Martinović se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartman Pelcic

9,2

Apartman Pelcic

Ubytování (Apartmán) Apartman Pelcic. Situated in Kostrena, Apartman Pelcic offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytování Apartman Pelcic se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Mira

9,2

Apartment Mira

Ubytování (Apartmán) Apartment Mira. Apartment Mira is set in Kostrena and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Mira se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio app Ana

9,2

Studio app Ana

Ubytování (Apartmány) Studio app Ana. Located in Kostrena, 30 km from Crikvenica, Studio app Ana provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Studio app Ana se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa VistaMar

9

Casa VistaMar

Ubytování (Vila) Casa VistaMar. Located in Kostrena, 27 km from Crikvenica, Casa VistaMar provides a garden and free WiFi. Ubytování Casa VistaMar se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Doderovic

9

Apartment Doderovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Doderovic. Apartmán Doderovic se nachází v letovisku Kostrena. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Doderovic se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Studioapartman Kostrena

9

Studioapartman Kostrena

Ubytování (Apartmán) Studioapartman Kostrena. Studioapartman Kostrena nabízí klimatizované ubytování v obci Kostrena, 7 km od Rijeky a 17 km od Opatije. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech prostorách. Ubytování Studioapartman Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments EMMA

9

Apartments EMMA

Ubytování (Apartmány) Apartments EMMA. Apartmány EMMA se nachází v obci Kostrena, 30 km od Crikvenice, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments EMMA se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Topalović

8,8

Apartments Topalović

Ubytování (Apartmány) Apartments Topalović. Located in Kostrena, 30 km from Crikvenica, Apartments Topalović provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Topalović se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Lota

8,8

Apartment Lota

Ubytování (Apartmány) Apartment Lota. Apartment Lota se nachází v Kostreně, 28 km od Crikvenice a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lota se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ana

8,7

Ana

Ubytování (Apartmán) Ana. Set in Kostrena in the Primorsko-Goranska županija region, Ana features a patio and sea views. Ubytování Ana se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

0-Bedroom Apartment in Kostrena

8,7

0-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Kostrena. 0-Bedroom Apartment in Kostrena is set in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

0-Bedroom Apartment in Kostrena

8,5

0-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Kostrena. 0-Bedroom Apartment in Kostrena is situated in Kostrena and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 31 km from Crikvenica. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments Diving Center Kostrena

8,3

Apartments Diving Center Kostrena

Ubytování (Apartmány) Apartments Diving Center Kostrena. Apartmány Diving Center Kostrena se nachází v Kostreně, 31 km od Crikvenice. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Diving Center Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diving Center Kostrena - Rooms

7,9

Diving Center Kostrena - Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Diving Center Kostrena - Rooms. Diving Centar Kostrena - Rooms and Apartments se nachází na pobřeží vzdáleném 1 km od centra města Kostrena, 6 km od Rijeky, a nabízí klimatizované... Ubytování Diving Center Kostrena - Rooms se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Doderović

7,7

apartman Doderović

Ubytování (Apartmán) apartman Doderović. Apartman Doderović is situated in Kostrena and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování apartman Doderović se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Mar

7,6

Apartment Mar

Ubytování (Apartmán) Apartment Mar. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Apartment Mar is set in Kostrena. Ubytování Apartment Mar se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Boarding House Lucija

7

Boarding House Lucija

Ubytování (Penzion – hostinec) Boarding House Lucija. Boarding House Lucija se nachází v obci Kostrena a nabízí zahradu, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílený salonek, Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Boarding House Lucija se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Crikvenica-Kostrena groundfloor

Apartment Crikvenica-Kostrena groundfloor

Ubytování (Apartmán) Apartment Crikvenica-Kostrena groundfloor. Apartment Crikvenica-Kostrena groundfloor is set in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Crikvenica-Kostrena groundfloor se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Amazing home in Kostrena w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Kostrena w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Kostrena w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Set in Kostrena, Amazing home in Kostrena w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Amazing home in Kostrena w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Apartment Kostrena with Sea View 06

Two-Bedroom Apartment Kostrena with Sea View 06

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Kostrena with Sea View 06. Featuring a sauna, Two-Bedroom Apartment Kostrena with Sea View 06 is located in Kostrena. Ubytování Two-Bedroom Apartment Kostrena with Sea View 06 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

One-Bedroom Apartment in Kostrena

One-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kostrena. One-Bedroom Apartment in Kostrena nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kostrena v Přímořsko-gorskokatarské župě. Výhled směřuje na moře. Ubytování One-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Kostrena

Three-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Kostrena. Three-Bedroom Apartment in Kostrena is located in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Kostrena

Three-Bedroom Apartment in Kostrena

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Kostrena. Three-Bedroom Apartment in Kostrena is located in Kostrena and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Kostrena se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday Home Kostrena with Sea View 02

Holiday Home Kostrena with Sea View 02

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kostrena with Sea View 02. Set in Kostrena, Holiday Home Kostrena with Sea View 02 features a private pool. Ubytování Holiday Home Kostrena with Sea View 02 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment in Kostrena 17014

Apartment in Kostrena 17014

Ubytování (Apartmán) Apartment in Kostrena 17014. Apartment in Kostrena 17014 is set in Žurkovo. The accommodation is 31 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment in Kostrena 17014 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kostrena 13563b

Apartment Kostrena 13563b

Ubytování (Apartmán) Apartment Kostrena 13563b. Located 15 km from Opatija, Apartment Kostrena 13563b offers accommodation in Kostrena. The air-conditioned unit is 4.4 km from Rijeka. Ubytování Apartment Kostrena 13563b se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Kostrena IV

Apartment Kostrena IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Kostrena IV. Apartment Kostrena IV is located in Kostrena. The air-conditioned accommodation is 30 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytování Apartment Kostrena IV se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartments with a parking space Kostrena (Rijeka) - 14285

Apartments with a parking space Kostrena (Rijeka) - 14285

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kostrena (Rijeka) - 14285. Apartment Kostrena 14285a is an apartment located in Kostrena. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Ubytování Apartments with a parking space Kostrena (Rijeka) - 14285 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Luxury apartments Kostrena with heated pool 2

Luxury apartments Kostrena with heated pool 2

Ubytování (Apartmány) Luxury apartments Kostrena with heated pool 2. Set in Kostrena, 30 km from Crikvenica, Luxury apartments Kostrena with heated pool 2 offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Luxury apartments Kostrena with heated pool 2 se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House Hortenzia prizemlje

House Hortenzia prizemlje

Ubytování (Apartmán) House Hortenzia prizemlje. Featuring a garden, private pool and pool views, House Hortenzia prizemlje is located in Kostrena. Ubytování House Hortenzia prizemlje se nachází ve městě Kostrena (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).