Hledat

Ubytování

Haus Sonnegg Sonnenuntergang Apartmán

Albions 26a, 39040 Laion, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnegg Sonnenuntergang. Haus Sonnegg Sonnenuntergang se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Sonnegg Sonnenuntergang se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Popis ubytování Haus Sonnegg Sonnenuntergang

V okolí se můžete věnovat lyžování a stolnímu tenisu. Haus Sonnegg Sonnenuntergang se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Apartmán má ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí a koupelnu se sprchou a fénem. Na letiště Innsbruck je to 98 km. Haus Sonnegg Sonnenuntergang stojí 18 km od katedrály Bressanone a lékařského muzea. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je lyžárna a gril.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Haus Sonnegg Sonnenuntergang

 • Parkování na ulici
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • Rádio
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Patio
 • Zahrada
 • Lyžárna
 • Stolní tenis
 • Lyžování
 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Trezor
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • portugalsky

Jiná ubytování ve městě Laion

Alpine Chalet Aurora Dolomites

10

Alpine Chalet Aurora Dolomites

Ubytování (Apartmán) Alpine Chalet Aurora Dolomites. Set in Laion, 20 km from Train Station Bressanone, Alpine Chalet Aurora Dolomites offers accommodation with a garden, free WiFi and an ATM. Ubytování Alpine Chalet Aurora Dolomites se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment 7 - Zur Sonne

10

Apartment 7 - Zur Sonne

Ubytování (Apartmán) Apartment 7 - Zur Sonne. Apartment 7 - Zur Sonne se nachází v Laionu, 21 km od katedrály Bressanone, 21 km od lékařského muzea a 24 km od opatství Novacella. Ubytování Apartment 7 - Zur Sonne se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hatzes App Panorama

10

Hatzes App Panorama

Ubytování (Apartmány) Hatzes App Panorama. Hatzes App Panorama se nachází přibližně 23 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hatzes App Panorama se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Biohof Maurer Apt Bergblick

10

Biohof Maurer Apt Bergblick

UbytováníBiohof Maurer Apt Bergblick. Biohof Maurer Apt Bergblick se nachází v Laionu, 21 km od vlakového nádraží Bressanone a 22 km od katedrály Bressanone. Ubytování Biohof Maurer Apt Bergblick se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hatzeshof Heustadel

10

Hatzeshof Heustadel

Ubytování (Apartmán) Hatzeshof Heustadel. Hatzeshof Heustadel se nachází přibližně 23 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Hatzeshof Heustadel se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hatzes App Schlern

10

Hatzes App Schlern

Ubytování (Apartmány) Hatzes App Schlern. Hatzes App Schlern se nachází přibližně 23 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hatzes App Schlern se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huber Stube

10

Huber Stube

Ubytování (Apartmány) Huber Stube. Huber Stube nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Laionu, 16 km od vlakového nádraží Bressanone a 18 km od katedrály Bressanone. Ubytování Huber Stube se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Talblick Apartement 1

10

Talblick Apartement 1

UbytováníTalblick Apartement 1. Talblick Apartement 1 se nachází asi 18 km od Saslong a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Talblick Apartement 1 se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gass Apartment B

10

Gass Apartment B

UbytováníGass Apartment B. Gass Apartment B se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Gass Apartment B se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hatzeshof Alpenglück

9,8

Hatzeshof Alpenglück

Ubytování (Apartmán) Hatzeshof Alpenglück. Hatzeshof Alpenglück se nachází přibližně 23 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Hatzeshof Alpenglück se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Samont

9,8

Chalet Samont

UbytováníChalet Samont. Chalet Samont se nachází v Laionu, 18 km od Saslong, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Samont se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Anger living

9,8

Anger living

Ubytování (Apartmány) Anger living. Anger living se nachází v Laionu, 21 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Anger living se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ausservogelweiderhof

9,7

Ausservogelweiderhof

Ubytování (Apartmány) Ausservogelweiderhof. Ausservogelweiderhof nabízí apartmány v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi, zahradu s lehátky a grilem i dětské hřiště. Do Chiusy dojedete za 5 minut autem. Ubytování Ausservogelweiderhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bonichhof

9,7

Bonichhof

Ubytování (Farma) Bonichhof. Bonichhof se nachází v Laionu, 20 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bonichhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterkehrhof

9,7

Unterkehrhof

Ubytování (Apartmány) Unterkehrhof. Unterkehrhof se nachází v jihotyrolských kopcích, 2 km od obce Laion. Ubytování Unterkehrhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterspisserhof App Sonnenblume

9,7

Unterspisserhof App Sonnenblume

Ubytování (Apartmán) Unterspisserhof App Sonnenblume. Unterspisserhof App Sonnenblume se nachází 18 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Unterspisserhof App Sonnenblume se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sassun

9,7

Apartment Sassun

UbytováníApartment Sassun. Apartment Sassun se nachází v Laionu a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sassun se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hatzeshof Blumenwiese

9,7

Hatzeshof Blumenwiese

Ubytování (Apartmán) Hatzeshof Blumenwiese. Hatzeshof Blumenwiese se nachází přibližně 23 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Hatzeshof Blumenwiese se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rodererhof

9,7

Rodererhof

Ubytování (Apartmány) Rodererhof. Rodererhof se nachází v Laionu, 12 km od Ortisei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rodererhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ritschhof

9,7

Ritschhof

Ubytování (Venkovský dům) Ritschhof. Ritschhof se nachází ve zrekonstruovaném statku ze 14. století, pouhé 4 km od lyžařského areálu Dolomiti Superski, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ritschhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Balgnerhof

9,6

Balgnerhof

Ubytování (Farma) Balgnerhof. Balgnerhof se nachází v Laionu, 11 km od Ortisei, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Balgnerhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Sassun

9,6

Apartment Sassun

Ubytování (Apartmán) Apartment Sassun. Apartment Sassun je tradiční jihotyrolský apartmán s výhledem na horu Schlern, obklopený zahradou s grilem, lehátky a zařízenou terasou. Ubytování Apartment Sassun se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Haus Gabi

9,6

Apartments Haus Gabi

Ubytování (Aparthotel) Apartments Haus Gabi. Apartments Haus Gabi se nachází v obci Laion a nabízí apartmány se zahradou a grilem. Ubytování Apartments Haus Gabi se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Riegelehof

9,5

Appartements Riegelehof

Ubytování (Apartmán) Appartements Riegelehof. Nabízí sluneční terasu, zahradu a zdarma Appartements Riegelehof nabízí ubytování v alpském stylu s dřevěným nábytkem a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Appartements Riegelehof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterspisserhof App Ringelblume

9,5

Unterspisserhof App Ringelblume

Ubytování (Apartmán) Unterspisserhof App Ringelblume. Unterspisserhof App Ringelblume se nachází 18 km od Saslong a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Unterspisserhof App Ringelblume se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schreiberhof Charme

9,5

Schreiberhof Charme

UbytováníSchreiberhof Charme. Schreiberhof Charme se nachází v Laionu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Schreiberhof Charme se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Kircherhof

9,5

Appartment Kircherhof

Ubytování (Apartmány) Appartment Kircherhof. Appartment Kircherhof se nachází v obci San Pietro, 5 minut jízdy od Laionu a 7 km od Ortisei a lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Ubytování Appartment Kircherhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartment Kirch Neuhaus

9,5

Appartment Kirch Neuhaus

Ubytování (Apartmány) Appartment Kirch Neuhaus. Apartmány Kirch Neuhaus s výhledem na hory se nachází 10 minut jízdy od lyžařského střediska Ortisei. Ubytování Appartment Kirch Neuhaus se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solerhof

9,5

Solerhof

Ubytování (Farma) Solerhof. Solerhof se nachází v obci Laion v regionu Trentino Alto Adige, 18 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Solerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Talblick

9,5

Pension Talblick

UbytováníPension Talblick. Rodinný Pension Talblick se nachází v Laionu, 4 km od obce St. Ulrich a 100 metrů od zastávky skibusu do lyžařského areálu Dolomiti Superski. Ubytování Pension Talblick se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Unterfinser

9,5

Unterfinser

UbytováníUnterfinser. Unterfinser je hospodařící farma se zvířaty 5 km od města Laion-Lajen a 20 minut jízdy od lyžařského střediska Ortisei-Sankt Ulrich a nabízí ubytování s... Ubytování Unterfinser se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Haus Tirol

9,4

Pension Haus Tirol

Ubytování (Hotel) Pension Haus Tirol. Rodinný Pension Haus Tirol se nachází v přírodě, 2 km od centra města Laion. Ubytování Pension Haus Tirol se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Sonnegg Apt Talblick

9,4

Haus Sonnegg Apt Talblick

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnegg Apt Talblick. Haus Sonnegg Apt Talblick se nachází asi 16 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Sonnegg Apt Talblick se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gspoi-Hof

9,4

Gspoi-Hof

Ubytování (Aparthotel) Gspoi-Hof. Uprostřed lesů a Dolomit ukrytý Gspoi-Hof má velkou zahradu s lehátky, dětské hřiště a pískoviště. Ubytování Gspoi-Hof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zehentnerhof

9,4

Zehentnerhof

Ubytování (Farma) Zehentnerhof. Zehentnerhof se nachází v obci Lajen, 8 km od lyžařského areálu Gröden, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Zehentnerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Ferienhof Gschloier

9,3

Agriturismo Ferienhof Gschloier

Ubytování (Farma) Agriturismo Ferienhof Gschloier. Tento rodinný penzion stojí na alpských loukách, 4 km od obce Laion a nabízí panoramatický výhled na Dolomity. Ubytování Agriturismo Ferienhof Gschloier se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Tschutscherhof

9,3

Garni Tschutscherhof

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Tschutscherhof. Rodinný Garni Tschutscherhof se nachází v krásné vesnici Laion v nadmořské výšce 1100 metrů. Ubytování Garni Tschutscherhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ansitz Zehentner

9,3

Ansitz Zehentner

UbytováníAnsitz Zehentner. Rodinný Ansitz Zehentner se nachází v centru města Laion a nabízí pokoje a apartmány v alpském stylu s interiéry ze 14. století. Ubytování Ansitz Zehentner se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Platiederhof

9,2

Platiederhof

Ubytování (Farma) Platiederhof. Platiederhof se nachází v Laionu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou. Ubytování Platiederhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Überbacher

9,2

Hotel Überbacher

Ubytování (Hotel) Hotel Überbacher. Hotel Überbacher has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Laion. Ubytování Hotel Überbacher se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnleitn

9,2

Sonnleitn

Ubytování (Apartmány) Sonnleitn. Rodinný B&B Sonnleitn je obklopen alpskými loukami a nachází se na začátku údolí Val Gardena. Ubytování Sonnleitn se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schreiberhof Landhaus

9,2

Schreiberhof Landhaus

UbytováníSchreiberhof Landhaus. Schreiberhof Landhaus se nachází v Laionu, pouhých 20 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Schreiberhof Landhaus se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schreiberhof Panorama

9,2

Schreiberhof Panorama

UbytováníSchreiberhof Panorama. Schreiberhof Panorama se nachází v Laionu, 20 km od vlakového nádraží Bressanone a 21 km od katedrály. Nabízí výhled na hory. Ubytování Schreiberhof Panorama se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment La Brunella

9,1

Apartment La Brunella

Ubytování (Apartmán) Apartment La Brunella. Apartment La Brunella se nachází v Laionu, 20 km od vlakového nádraží Bressanone a 22 km od katedrály Bressanone. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartment La Brunella se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paderlafoderhof

9,1

Paderlafoderhof

Ubytování (Aparthotel) Paderlafoderhof. Paderlafoderhof se nachází v nadmořské výšce 870 metrů a 2 km od centra obce Laion a je obklopen loukami. Nabízí společnou zahradu s hřištěm. Ubytování Paderlafoderhof se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Zur Sonne

9

Gasthof Zur Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthof Zur Sonne. Gasthof Zur Sonne se nachází v centru vesnice Laion a nabízí zařízenou terasu a restauraci. Ubytování Gasthof Zur Sonne se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B L'Arca di Noè

9

B&B L'Arca di Noè

Ubytování (Bed and breakfast) B&B L'Arca di Noè. B&B L'Arca di Noè se nachází v Laionu, 19 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B L'Arca di Noè se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Hubertusstube

9

Hotel Hubertusstube

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertusstube. Hotel Hubertusstube nabízí pokoje v alpském stylu s dřevěným nábytkem, à la carte restauraci, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Hubertusstube se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Andechserhof & Mountain Sky

8,9

Hotel Andechserhof & Mountain Sky

Ubytování (Hotel) Hotel Andechserhof & Mountain Sky. This traditional Alpine hotel features a wellness centre and restaurant, and spacious rooms with private bathroom. Ubytování Hotel Andechserhof & Mountain Sky se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Garni Zilli

8,9

Apartments Garni Zilli

Ubytování (Apartmány) Apartments Garni Zilli. Apartments Garni Zilli se nachází v San Pietru, asi 4,5 km od Laionu a nabízí pokoje s balkonem, apartmány s možností vlastního stravování a sluneční... Ubytování Apartments Garni Zilli se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Am Platzl Living

8,8

Apartments Am Platzl Living

UbytováníApartments Am Platzl Living. Apartments Am Platzl Living se nachází v Laionu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Am Platzl Living se nachází ve městě Laion (Itálie - Trentino Alto Adige).