Hledat

Ubytování

Guarda la vita Apartmány

34 Jadranska ulica, 51512 Njivice, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Guarda la vita. Guarda la vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Njivice. Ubytování Guarda la vita se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Popis ubytování Guarda la vita

Baška is 36 km from the apartment, while Krk is 18 km from the property. Guarda la vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Njivice. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Units have a patio and feature a satellite flat-screen TV, as well as air conditioning. The nearest airport is Rijeka Airport, 14 km from Guarda la vita.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Guarda la vita

  • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
  • Parkovací garáž
  • Parkování na ulici
  • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Njivice

Apartment Luce

9,9

Apartment Luce

Ubytování (Apartmán) Apartment Luce. Čtyřhvězdičkový apartmán Luce se nachází v letovisku Njivice na ostrově Krk, 35 km od Bašky, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Luce se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Dora

9,9

Dora

Ubytování (Penzion) Dora. Dora se nachází ve městě Njivice. Nabízí Wi-Fi zdarma, apartmány s kuchyní, koupelnou a satelitní TV s plochou obrazovkou a dopravu na letiště. Ubytování Dora se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Iva

9,8

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Situated in Njivice in the Krk Island region, Apartment Iva features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Maslina I

9,8

Apartments Maslina I

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina I. Apartments Maslina I se nachází v Njivici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartments Maslina I se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Draga Rooms

9,8

Draga Rooms

Ubytování (Penzion) Draga Rooms. Located in Njivice, Draga Rooms provides accommodation with private balconies. Ubytování Draga Rooms se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Meri

9,8

Apartments Meri

Ubytování (Apartmány) Apartments Meri. Apartmány Daidzic se nacházejí v letovisku Njivice. Nabízejí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Meri se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Blazi Njivice

9,8

Apartment Blazi Njivice

Ubytování (Apartmán) Apartment Blazi Njivice. Apartment Blazi Njivice has a patio and is located in Njivice, within just 400 metres of Jadran Beach and 700 metres of Njivice Camp Beach. Ubytování Apartment Blazi Njivice se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Ikica

9,8

Holiday Home Ikica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ikica. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Ikica is situated in Njivice. Ubytování Holiday Home Ikica se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Villetta Mia

9,8

Villetta Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Mia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villetta Mia is situated in Njivice. Ubytování Villetta Mia se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Štambuk

9,7

Apartments Štambuk

Ubytování (Apartmány) Apartments Štambuk. Apartmány Štambuk se nacházejí v letovisku Njivice a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Štambuk se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Draga 17

9,7

Apartment Draga 17

Ubytování (Apartmány) Apartment Draga 17. Apartment Draga 17 jsou apartmány s terasou a Wi-Fi zdarma situované v Njivici. Ubytování Apartment Draga 17 se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Ivezić

9,7

Ivezić

Ubytování (Penzion) Ivezić. Ivezić se nachází v letovisku Njivice a nabízí možnost bezplatného půjčení jízdních kol, gril a zahradu. Ubytování Ivezić se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartman M&S

9,7

Apartman M&S

Ubytování (Apartmán) Apartman M&S. Boasting a restaurant, free bikes, and a garden, Apartman M&S features accommodation in Njivice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman M&S se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,7

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Apartmán Jadranka se nachází v letovisku Njivice a nabízí klimatizované ubytování s terasou, balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lavanda Ruzmarin

9,7

Apartment Lavanda Ruzmarin

Ubytování (Apartmány) Apartment Lavanda Ruzmarin. Apartment Lavanda Ruzmarin has garden views, free WiFi and free private parking, set in Njivice. Ubytování Apartment Lavanda Ruzmarin se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Val Njivice

9,6

Apartments Val Njivice

Ubytování (Apartmány) Apartments Val Njivice. Apartments Val Njivice features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Njivice. Ubytování Apartments Val Njivice se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Family Apartments Dragica

9,6

Family Apartments Dragica

Ubytování (Apartmány) Family Apartments Dragica. Located in Njivice in the Krk Island region, Family Apartments Dragica provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Family Apartments Dragica se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Luxury Spa Apartment Luna

9,6

Luxury Spa Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Luxury Spa Apartment Luna. Hotel Luna se nachází 300 metrů od nejbližší pláže v Njivicích, 16 km od města Krk. Apartmán Luna má výhled na moře a balkon. Ubytování Luxury Spa Apartment Luna se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartman Agava

9,6

Apartman Agava

Ubytování (Apartmán) Apartman Agava. Apartman Agava se nachází v obci Njivice na ostrově Krk. Nabízí terasu, výhled na moře i do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Agava se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vito

9,6

Apartment Vito

Ubytování (Apartmán) Apartment Vito. Located in Njivice in the Krk Island region, Apartment Vito features a terrace. Ubytování Apartment Vito se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments with a parking space Njivice (Krk) - 410

9,6

Apartments with a parking space Njivice (Krk) - 410

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Njivice (Krk) - 410. Set in Njivice, Apartments with a parking space Njivice (Krk) - 410 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Njivice (Krk) - 410 se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartman Marja - Studio

9,6

Apartman Marja - Studio

Ubytování (Apartmán) Apartman Marja - Studio. Located in Njivice in the Krk Island region, Apartman Marja - Studio has a terrace. Ubytování Apartman Marja - Studio se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Petra

9,6

Apartments Petra

Ubytování (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra se nachází ve městě Njivice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem a výhledem na moře. Ubytování Apartments Petra se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Njivice Bajcic

9,6

Apartments Njivice Bajcic

Ubytování (Apartmán) Apartments Njivice Bajcic. Situated a 22-minute walk from Njivice's town centre, Apartments Njivice Bajcic offers self-catering accommodation with free WiFi access. Ubytování Apartments Njivice Bajcic se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments by the sea Njivice (Krk) - 5295

9,6

Apartments by the sea Njivice (Krk) - 5295

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Njivice (Krk) - 5295. Located in Njivice, Apartments by the sea Njivice (Krk) - 5295 features 3 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Njivice (Krk) - 5295 se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Irini

9,6

Apartments Irini

Ubytování (Apartmány) Apartments Irini. Apartmány Irini se nacházejí v Njivici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Irini se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Mundial Apartment

9,6

Mundial Apartment

Ubytování (Apartmány) Mundial Apartment. Mundial Apartment se nachází v obci Njivice. Nabízí posezení a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mundial Apartment se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mlađan

9,5

Apartment Mlađan

Ubytování (Apartmán) Apartment Mlađan. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Mlađan is situated in Njivice. Ubytování Apartment Mlađan se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments and rooms with parking space Njivice (Krk) - 5458

9,5

Apartments and rooms with parking space Njivice (Krk) - 5458

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms with parking space Njivice (Krk) - 5458. Apartments and rooms with parking space Njivice (Krk) - 5458 provides accommodation in Njivice. Ubytování Apartments and rooms with parking space Njivice (Krk) - 5458 se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Thorina Apartments

9,5

Thorina Apartments

Ubytování (Apartmány) Thorina Apartments. Thorina Apartments se nachází v letovisku Njivice. Apartmány jsou klimatizované a mají parkety, vlastní koupelnu, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Thorina Apartments se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mladen

9,5

Apartments Mladen

Ubytování (Apartmány) Apartments Mladen. Apartmány Mladen se nacházejí v Njivicích na ostrově Krk. Lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Mladen se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ribar

9,5

Ribar

Ubytování (Apartmány) Ribar. Ribar se nachází v obci Njivice a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Ribar se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "ELA"

9,5

Apartman "ELA"

Ubytování (Apartmán) Apartman "ELA". Situated in Njivice in the Krk Island region, Apartman "ELA" features a patio and garden views. Ubytování Apartman "ELA" se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Helvetia

9,5

Casa Helvetia

Ubytování (Apartmán) Casa Helvetia. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Casa Helvetia is set in Njivice. Ubytování Casa Helvetia se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartments Sladić

9,5

Apartments Sladić

Ubytování (Apartmány) Apartments Sladić. Apartments Sladić se nachází v Njivici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Apartments Sladić se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Iskra

9,5

Apartment Iskra

Ubytování (Apartmán) Apartment Iskra. Apartment Iskra is situated in Njivice and offers barbecue facilities. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Iskra se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Josephine

9,5

Josephine

Ubytování (Apartmán) Josephine. Apartmán Josephine se nachází v obci Njivice a nabízí klimatizaci, balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje na moře a do zahrady. Ubytování Josephine se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Donatella Apartment

9,5

Donatella Apartment

Ubytování (Apartmán) Donatella Apartment. Apartment Donatella nabízí ubytování v Njivicích, 1 km od centra města. Klimatizovaný apartmán má zahradu s grilem a lehátky. Ubytování Donatella Apartment se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Casa 33

9,5

Casa 33

Ubytování (Apartmán) Casa 33. Casa 33 je dům situovaný v Njivici. Nabízí zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Casa 33 se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Martina

9,4

Apartments Martina

Ubytování (Apartmány) Apartments Martina. Apartments Martina se nachází v obci Njivice a nabízí ubytování s výhledem na moře, zahradou, grilem a terasou. Hosté si mohou zdarma zapůjčit jízdní kola. Ubytování Apartments Martina se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartmani VILLA KALINIC

9,4

Apartmani VILLA KALINIC

Ubytování (Privát) Apartmani VILLA KALINIC. Apartmani VILLA KALINIC je privát situovaný v Njivicích. Nabízí zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartmani VILLA KALINIC se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Sonia

9,4

Apartmani Sonia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sonia. Apartmani Sonia nabízí ubytování s posezením v obci Njivice. Ubytování Apartmani Sonia se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Njivice 5320b

9,4

Apartment Njivice 5320b

Ubytování (Apartmán) Apartment Njivice 5320b. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Njivice 5320b is situated in Njivice. Ubytování Apartment Njivice 5320b se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivista Croatia Apartments

9,4

Olivista Croatia Apartments

Ubytování (Apartmány) Olivista Croatia Apartments. Set in Njivice, Olivista Croatia Apartments offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Olivista Croatia Apartments se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Sofia

9,4

Apartmani Sofia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sofia. Located in Njivice in the Krk Island region, Apartmani Sofia provides accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Sofia se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marja

9,4

Apartments Marja

Ubytování (Apartmány) Apartments Marja. Apartments Marija se nachází ve městě Njivice, 28 km od Opatije. Nabízí Wi-Fi zdarma a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Marja se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Alice

9,4

Apartmani Alice

Ubytování (Apartmány) Apartmani Alice. Apartmani Alice se nachází v letovisku Njivice a nabízí ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a vstupem do zahrady s grilem. Ubytování Apartmani Alice se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Gabriel

9,3

Gabriel

Ubytování (Apartmán) Gabriel. Offering free WiFi and sea views, Gabriel is an accommodation situated in Njivice. Ubytování Gabriel se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).

Apartment Hrabrić

9,3

Apartment Hrabrić

Ubytování (Apartmány) Apartment Hrabrić. Apartmán Hrabrić se nachází v letovisku Njivice a nabízí bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartment Hrabrić se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Marija

9,3

Apartment Marija

Ubytování (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija se nachází v Njivicích, u pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Marija se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Belavic

9,3

Apartments Belavic

Ubytování (Apartmány) Apartments Belavic. Apartmány Belavic se nachází v letovisku Njivice na ostrově Krk a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Belavic se nachází ve městě Njivice (Chorvatsko - Krk).