Hledat

Ubytování

Finca Lavanda hosted by Nicholas Bed and breakfast

Finca Lavanda , Montuiri, Mallorca, Spain, 07230 Montuïri, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Finca Lavanda hosted by Nicholas

Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou. Finca Lavanda se nachází v Montuiri a nabízí sdílený lounge a terasu. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, věnovat se pěší turistice nebo cyklistice nebo relaxovat v zahradě a využívat gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Palma de Mallorca je to 22 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště. Bed and breakfast stojí 23 km od obce Can Pastilla a 22 km od letoviska El Arenal.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Montuïri

Finca Serena

9,5

Finca Serena

Ubytování (Hotel) Finca Serena. Finca Serena in Montuiri provides adults-only accommodation with a garden, a spa and wellness centre and a terrace. Ubytování Finca Serena se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Finca Caballo Blanco

9,3

Finca Caballo Blanco

Ubytování (Penzion) Finca Caballo Blanco. Located in Montuiri, Finca Caballo Blanco features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Finca Caballo Blanco se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Finca Es Rafal

8,9

Finca Es Rafal

Ubytování (Farma) Finca Es Rafal. Finca Es Rafal se nachází v Montuiri, 32 km od El Arenal, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Es Rafal se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Casa Carles

Casa Carles

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carles. Boasting a garden, private pool and garden views, Casa Carles is situated in Montuiri. The property has pool views and is 39 km from Alcudia. Ubytování Casa Carles se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Son Pujol

Son Pujol

Ubytování (Vila) Son Pujol. Set in Montuiri, Negundo is a villa with a private pool and garden. Ubytování Son Pujol se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Son Roca

Son Roca

Ubytování (Vila) Son Roca. Located in Montuiri, Banyaverda provides accommodation with a private pool. This property offers access to a terrace. Ubytování Son Roca se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).

Apartamento en centro de Montuiri.

Apartamento en centro de Montuiri.

Ubytování (Apartmán) Apartamento en centro de Montuiri.. Located in Montuiri in the Majorca region, Apartamento en centro de Montuiri. Has a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Apartamento en centro de Montuiri. se nachází ve městě Montuïri (Španělsko - Mallorca).