Hledat

Ubytování

El Refugio de las Arribes Prázdninové domy

116 Calle España, 37160 Villarino de los Aires, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) El Refugio de las Arribes. El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires, 31 km od Miranda do Douro. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování El Refugio de las Arribes

K dispozici je také vířivka. Všechny apartmány mají terasu, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, posezení, TV s plochou obrazovkou, pračku a vlastní koupelnu s vířivkou a fénem. Ubytování je vzdálené 50 km od Torre de Moncorvo a 34 km od Freixo de Espada à Cinta. El Refugio de las Arribes se nachází ve městě Villarino de los Aires, 31 km od Miranda do Douro. K dispozici je také vířivka. K vybavení patří lednice, sporák, toustovač a kávovar. El Refugio de las Arribes má zahradu a v okolí se můžete věnovat rybaření. Nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Villarino de los Aires

Casa Cabañal

8,6

Casa Cabañal

Ubytování (Venkovský dům) Casa Cabañal. Located in Villarino de los Aires in the Castile and Leon region, Casa Cabañal has a balcony and city views. Ubytování Casa Cabañal se nachází ve městě Villarino de los Aires (Španělsko - Kastilie a León).