Hledat

Ubytování

Drive 5 Apartmán

Route des Mélèzes 37, 3963 Crans-Montana, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Drive 5. Drive 5 is set in Crans-Montana. Offering complimentary private parking, the apartment is 2.7 km from Crans-Montana. Ubytování Drive 5 se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Drive 5

Drive 5 is set in Crans-Montana. The nearest airport is Bern-Belp Airport, 120 km from Drive 5. Offering complimentary private parking, the apartment is 2. Skiing can be enjoyed nearby. The apartment has a balcony, 1 bedroom, a living room and a well-equipped kitchen. 7 km from Crans-Montana.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Drive 5

  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Balkon
  • Lyžování
  • Výhled
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Crans-Montana

Appartement d'hôtes An Kaz La

9,7

Appartement d'hôtes An Kaz La

Ubytování (Apartmán) Appartement d'hôtes An Kaz La. Renovated in 2016 and located in Chermignon d'en Haut, a 10-minute drive from both Sierre and Crans-Montana, Gîte An Kaz La offers panoramic views of the... Ubytování Appartement d'hôtes An Kaz La se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LeCrans Hotel & Spa

9,6

LeCrans Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) LeCrans Hotel & Spa. Luxusní a exkluzivní Hotel & Spa LeCrans ve stylu horské chaty vás přivítá v jedinečném prostředí vysoko nad lyžařským střediskem Crans Montana. Ubytování LeCrans Hotel & Spa se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crans Luxury Lodges

9,6

Crans Luxury Lodges

Ubytování (Horské chaty) Crans Luxury Lodges. Crans Luxury Lodges se nachází na klidném v lese, 100 metrů od lanovky Montana. Z chat je přímý přístup ke sjezdovkám. Ubytování Crans Luxury Lodges se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chetzeron

9,6

Chetzeron

Ubytování (Hotel) Chetzeron. Hotel Chetzeron se nachází v nadmořské výšce 2 112 metrů a otevírá se z něj výhled na údolí Rhony a vrcholky Alp od Matterhornu po Mont Blanc. Ubytování Chetzeron se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guarda Golf Hotel & Residences

9,5

Guarda Golf Hotel & Residences

Ubytování (Hotel) Guarda Golf Hotel & Residences. Guarda Golf Hotel & Residences close to the centre of Crans-Montana is directly on the fairway of a 9-hole golf course designed by Jack Nicklaus. Ubytování Guarda Golf Hotel & Residences se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment with Garden Daltons 1

9,5

Apartment with Garden Daltons 1

Ubytování (Apartmán) Apartment with Garden Daltons 1. Located 39 km from Zermatt, Chalet Daltons 1 offers pet-friendly accommodation in Crans-Montana. Ubytování Apartment with Garden Daltons 1 se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Royal

9,4

Hotel Royal

Ubytování (Hotel) Hotel Royal. Located in the heart of Crans-Montana and renovated in November 2012, Hotel Royal is surrounded by the Swiss Alps. Ubytování Hotel Royal se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence Les Mandarins D

9,3

Résidence Les Mandarins D

Ubytování (Apartmán) Résidence Les Mandarins D. Located a 4-minute walk from Montana-Cry d'Er and Crans-Cry d'Err, Résidence Les Mandarins D provides a very quiet accommodation situated in... Ubytování Résidence Les Mandarins D se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Forge de Diogne, 2 pces spacieux et lumineux

9,3

La Forge de Diogne, 2 pces spacieux et lumineux

Ubytování (Bed and breakfast) La Forge de Diogne, 2 pces spacieux et lumineux. Set 2.9 km from Crans-Montana, La Forge de Diogne, 2 pces spacieux et lumineux offers accommodation with a kitchen. Ubytování La Forge de Diogne, 2 pces spacieux et lumineux se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel du Lac

9,3

Hotel du Lac

Ubytování (Hotel) Hotel du Lac. Situated right on the banks of the Grenon Lake, the Hotel du Lac in Crans Montana features a lakeside restaurant with a terrace, offering superb views of... Ubytování Hotel du Lac se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plein coeur de Montana avec park

9,3

Plein coeur de Montana avec park

Ubytování (Apartmán) Plein coeur de Montana avec park. Boasting city views, Plein coeur de Montana avec park features accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Crans-Montana. Ubytování Plein coeur de Montana avec park se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Etoile next to ski-slope

9,3

Apartment Etoile next to ski-slope

Ubytování (Apartmán) Apartment Etoile next to ski-slope. Situated in Crans-Montana next to the Cry D'Er ski slope, Apartment Etoile offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Etoile next to ski-slope se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Mayen de Colombire

9,2

Le Mayen de Colombire

Ubytování (Hotel) Le Mayen de Colombire. Offering panoramic views over the Valais Alps, this rustic-style chalet is right next to the ski slopes and 2 km from the Aminona Cable Car from... Ubytování Le Mayen de Colombire se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Xenia

9,2

Chalet Xenia

Ubytování (Chata) Chalet Xenia. Located 6 km from the centre of the Crans Montana Ski Area, and offering panoramic views of the Swiss Alps, Chalet Xenia comes with a fully-equipped... Ubytování Chalet Xenia se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence des 2 Golfs

9,2

Résidence des 2 Golfs

Ubytování (Apartmán) Résidence des 2 Golfs. Featuring mountain views, Résidence des 2 Golfs features accommodation with a restaurant and a balcony, around 2 km from Crans-Montana. Ubytování Résidence des 2 Golfs se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elite

9,1

Hotel Elite

Ubytování (Hotel) Hotel Elite. Surrounded by a 4,000 m² park in Crans Montana, Hotel Elite offers free Wi-Fi and free private parking. Ubytování Hotel Elite se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostellerie du Pas de l'Ours "Relais et Chateaux"

9,1

Hostellerie du Pas de l'Ours "Relais et Chateaux"

Ubytování (Hotel) Hostellerie du Pas de l'Ours "Relais et Chateaux". Behind the traditional facade of the Hostellerie du Pas de l'Ours in Crans Montana you find walls of natural stone, exposed wooden beams and open... Ubytování Hostellerie du Pas de l'Ours "Relais et Chateaux" se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crans Ambassador

9,1

Crans Ambassador

Ubytování (Hotel) Crans Ambassador. Stylový Crans Ambassador nabízí wellness centrum s krytým bazénem a panoramatickým výhledem, terasu s krbem a restauraci. Ubytování Crans Ambassador se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Crans Montana

9,1

Appartement Crans Montana

Ubytování (Apartmán) Appartement Crans Montana. Located in Crans-Montana, just 3.7 km from Crans-Montana, Appartement Crans Montana provides accommodation with free bikes, barbecue facilities, a terrace... Ubytování Appartement Crans Montana se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Crans Montana Town Centre Mountain View

9,1

Apartment in Crans Montana Town Centre Mountain View

Ubytování (Apartmán) Apartment in Crans Montana Town Centre Mountain View. Boasting garden views, Apartment in Crans Montana Town Centre Mountain View features accommodation with a patio and a kettle, around 2. Ubytování Apartment in Crans Montana Town Centre Mountain View se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Croix d'Air

9,1

Croix d'Air

Ubytování (Apartmán) Croix d'Air. Boasting garden views, Croix d'Air offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Crans-Montana. Ubytování Croix d'Air se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ad'Eldorado

9,1

Hotel Ad'Eldorado

Ubytování (Hotel) Hotel Ad'Eldorado. Hotel Ad’Eldorado enjoys a quiet location on a high plateau in Crans-Montana. It offers a sauna and a comfortable lounge area with an open fireplace. Ubytování Hotel Ad'Eldorado se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Splendide

9,1

Hôtel Splendide

Ubytování (Hotel) Hôtel Splendide. The owner-run Hotel Splendide is located about a 3-minute walk from the centre of Crans-sur-Sierre and 400 metres from the cable car, and offers panoramic... Ubytování Hôtel Splendide se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modernity and authenticity in Crans-Montana, breathtaking panorama.

9

Modernity and authenticity in Crans-Montana, breathtaking panorama.

Ubytování (Apartmán) Modernity and authenticity in Crans-Montana, breathtaking panorama.. Boasting a terrace, Modernity and authenticity in Crans-Montana, breathtaking panorama. Ubytování Modernity and authenticity in Crans-Montana, breathtaking panorama. se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Belmont

9

Hotel Belmont

Ubytování (Hotel) Hotel Belmont. The Hotel Belmont enjoys a quiet location next to the Jack Nicklaus Golf Course in Crans Montana. Ubytování Hotel Belmont se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Helvetia Intergolf

9

Hotel Helvetia Intergolf

Ubytování (Hotel) Hotel Helvetia Intergolf. Hotel Helvetia Intergolf se nachází na klidném místě v centru lyžařského střediska Crans-Montana, 150 metrů od kasina Crans Montana. Ubytování Hotel Helvetia Intergolf se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crans-Montana Youth Hostel

8,9

Crans-Montana Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Crans-Montana Youth Hostel. Opened on 16 June 2017, Crans-Montana Youth Hostel is located in a historic hotel building with 3 terrasses with mountain and lake views, a restaurant and... Ubytování Crans-Montana Youth Hostel se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Europa

8,9

Apartment Europa

Ubytování (Apartmán) Apartment Europa. Apartment Europa is set in Crans-Montana. The accommodation is 2. Ubytování Apartment Europa se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rond-Point

8,8

Apartment Rond-Point

Ubytování (Apartmán) Apartment Rond-Point. Apartment Rond-Point in Crans-Montana provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from Crans-Montana. Ubytování Apartment Rond-Point se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B SwissChalet Montana

8,8

B&B SwissChalet Montana

Ubytování (Penzion) B&B SwissChalet Montana. Located on the south slopes of Crans Montana, at the height of 1650 metres and 500 metres from the Grand Signal gondola car, B&B SwissChalet Montana offers... Ubytování B&B SwissChalet Montana se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Mandarin

8,8

Residence Mandarin

Ubytování (Apartmány) Residence Mandarin. Residence Mandarin offers accommodation in Crans-Montana, 600 metres from the Montana Cry-D'Err cable cars and a 2-minute walk from the centre of Montana. Ubytování Residence Mandarin se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olympic - Montana Center

8,8

Hotel Olympic - Montana Center

Ubytování (Hotel) Hotel Olympic - Montana Center. Located in the centre of Crans-Montana, this family hotel combines modern alpine-style rooms with rustic Swiss design and offers free in-room WiFi. Ubytování Hotel Olympic - Montana Center se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Central

8,8

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Hotel Central se nachází přímo v centru Montany, v bezprostřední blízkosti letních i zimních sportovních areálů a jen pár kroků od kasina. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design - Appartement - Crans

8,8

Design - Appartement - Crans

Ubytování (Apartmán) Design - Appartement - Crans. This luxury apartment enjoys a quiet location 200 metres from the centre of Crans, 150 metres from the Cry d'Er Ski Lift and 300 metres from the... Ubytování Design - Appartement - Crans se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Art de Vivre

8,8

Hotel Art de Vivre

Ubytování (Hotel) Hotel Art de Vivre. The modern Hotel Art de Vivre in Crans-Montana offers panoramic views, fine cuisine, an indoor pool and an outdoor hot tub. Ubytování Hotel Art de Vivre se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Jeanne d'Arc.3

8,7

Apartment Jeanne d'Arc.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Jeanne d'Arc.3. Located in Crans-Montana, just 800 metres from Crans-Montana, Apartment Jeanne d'Arc.3 provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Jeanne d'Arc.3 se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport Palace

8,7

Sport Palace

Ubytování (Aparthotel) Sport Palace. Apartmánový komplex Sport Palace se nachází v horském středisku Crans-Montana a nabízí krytý bazén a bar. K lanovce Crans je to odtud 1,2 km. Ubytování Sport Palace se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel La Prairie

8,7

Hotel La Prairie

Ubytování (Hotel) Hotel La Prairie. Tento chata se nachází na okraji lesa, 500 metrů od centra Montany a nabízí veškeré moderní vybavení. Ubytování Hotel La Prairie se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambassadeur

8,7

Ambassadeur

Ubytování (Apartmán) Ambassadeur. Situated 130 metres from Crans-Cry d'Er garage and the post office bus stop in the centre of Crans-Montana, this apartment features views of the mountain... Ubytování Ambassadeur se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sorecrans

8,6

Sorecrans

Ubytování (Apartmán) Sorecrans. Boasting a garden, ski-to-door access, and a terrace, Sorecrans provides accommodation in Crans-Montana with free WiFi and city views. Ubytování Sorecrans se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Le Farinet.2

8,6

Apartment Le Farinet.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Le Farinet.2. Apartment Le Farinet.2 in Crans-Montana features accommodation with free WiFi, 1.1 km from Crans-Montana. Ubytování Apartment Le Farinet.2 se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Helvetia

8,6

Aparthotel Helvetia

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Helvetia. Aparthotel Helvetia enjoys a quiet location just 150 metres from the centre of Crans-Montana and 300 metres from the Crans-Montana Cable Car. Ubytování Aparthotel Helvetia se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Etrier

8,5

Hotel Etrier

Ubytování (Hotel) Hotel Etrier. Close to Crans Montana's most beautiful boutiques, the sports facilities and the congress centre, the Hotel Etrier offers you up-to-date wellness... Ubytování Hotel Etrier se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Dependance by Arenas Resort Valaisia

8,5

Alpine Dependance by Arenas Resort Valaisia

Ubytování (Hotel) Alpine Dependance by Arenas Resort Valaisia. Situated in Crans-Montana, 200 metres from Crans-Montana, Alpine Dependance by Arenas Resort Valaisia features accommodation with a bar, private parking, a... Ubytování Alpine Dependance by Arenas Resort Valaisia se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rue Centrale

8,4

Apartment Rue Centrale

Ubytování (Apartmán) Apartment Rue Centrale. Located in Crans-Montana, 1.3 km from Crans-Montana, Apartment Rue Centrale provides accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and a... Ubytování Apartment Rue Centrale se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel le Mont Paisible, Crans-Montana

8,4

Hotel le Mont Paisible, Crans-Montana

Ubytování (Hotel) Hotel le Mont Paisible, Crans-Montana. Hotel le Mont Paisible, Crans-Montana offers accommodation with panoramic views of the Valais Alps and the Rhone Valley. Free WiFi is provided. Ubytování Hotel le Mont Paisible, Crans-Montana se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elysée in Crans-Montana

8,4

Apartment Elysée in Crans-Montana

Ubytování (Apartmán) Apartment Elysée in Crans-Montana. Situated in Crans-Montana, this apartment enjoys a quiet location in the centre of Montana. The property features views of the mountains and is 1. Ubytování Apartment Elysée in Crans-Montana se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arenas Resort & Spa Valaisia

8,4

Arenas Resort & Spa Valaisia

Ubytování (Hotel) Arenas Resort & Spa Valaisia. Arenas Resort & Spa Valaisia enjoys a quiet location at the Grand Signal-Bella Lui cable car, 5 minutes from the centre of Crans-Montana. Ubytování Arenas Resort & Spa Valaisia se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Refurbished Studio

8,4

Cosy Refurbished Studio

Ubytování (Apartmány) Cosy Refurbished Studio. Located a 10-minute walk from the Crans-Cry d'Err ski slopes and 20 metres from the Golf in Crans-Montana, this apartment features a balcony and offers... Ubytování Cosy Refurbished Studio se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Montana

8,4

Studio Montana

Ubytování (Apartmán) Studio Montana. Studio Montana is located in Crans-Montana. Set 3.1 km from Crans-Montana, the property offers a casino and free private parking. Ubytování Studio Montana se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Le Farinet.1

8,3

Apartment Le Farinet.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Le Farinet.1. Situated in Crans-Montana, just 1.1 km from Crans-Montana, Apartment Le Farinet.1 features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Le Farinet.1 se nachází ve městě Crans-Montana (Švýcarsko - Kanton Wallis). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)