Hledat

Ubytování

Dosmadres7 Prázdninový dům

Calle Saturno, 7, Bahía azul, 07609 Llucmajor, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Dosmadres7. Dosmadres7 is set in Llucmajor. The accommodation is 42 km from Magaluf. Ubytování Dosmadres7 se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Dosmadres7

The holiday home offers a sun terrace. Dosmadres7 is set in Llucmajor. A garden and an outdoor swimming pool are featured at Dosmadres7. The accommodation is 42 km from Magaluf. The holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave, a fridge, a washing machine, a stovetop and a toaster. Palma de Mallorca is 24 km from the accommodation, while El Arenal is 10 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Dosmadres7

 • Parkování na ulici
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Vana
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Ventilátor
 • Žehlicí potřeby
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Llucmajor

Finca Randa, Llucmayor, bis 3 SZ, Pool, Garten

10

Finca Randa, Llucmayor, bis 3 SZ, Pool, Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Randa, Llucmayor, bis 3 SZ, Pool, Garten. Situated in Llucmajor, Finca Randa, Llucmayor, bis 3 SZ, Pool, Garten features accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Finca Randa, Llucmayor, bis 3 SZ, Pool, Garten se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa el Retiro

9,8

Villa el Retiro

Ubytování (Prázdninový dům) Villa el Retiro. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa el Retiro is situated in Llucmajor. Ubytování Villa el Retiro se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eco Finca Sa Becadeta

9,8

Eco Finca Sa Becadeta

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Finca Sa Becadeta. Eco Finca Sa Becadeta se nachází v Llucmajoru na Mallorce a nabízí terasu a výhled na bazén. Ubytování Eco Finca Sa Becadeta se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Major 88 - House in Lluchmayor, Mallorca

9,8

Villa Major 88 - House in Lluchmayor, Mallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Major 88 - House in Lluchmayor, Mallorca. Villa Major 88 - House in Lluchmayor, Mallorca se nachází v Llucmajoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Major 88 - House in Lluchmayor, Mallorca se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Casa Familiar Jaume II

9,8

Casa Familiar Jaume II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Familiar Jaume II. Located in Llucmajor, this holiday home has a terrace with exterior seating and an outdoor swimming pool. Ubytování Casa Familiar Jaume II se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 229 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Fosquet

9,8

Ca'n Fosquet

Ubytování (Prázdninový dům) Ca'n Fosquet. Ca'n Fosquet is a holiday home set in Llucmajor, 26 km from Palma de Mallorca. The property is 14 km from El Arenal and features views of the garden. Ubytování Ca'n Fosquet se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Villa Bella Vista

9,7

Villa Bella Vista

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Bella Vista. Villa Bella Vista se nachází v Llucmajoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence by G Els Dofins

9,7

Residence by G Els Dofins

Ubytování (Prázdninový dům) Residence by G Els Dofins. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Residence by G Els Dofins is set in Llucmajor. Ubytování Residence by G Els Dofins se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Alegria

9,7

Finca Alegria

Ubytování (Hotel) Finca Alegria. Finca Alegria s výhledem na moře se nachází v Llucmajoru na Mallorce, 25 km od Palmy de Mallorca, a nabízí celoročně otevřený venkovní bazén a parkování na... Ubytování Finca Alegria se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Agroturisme Perola - Only Adults

9,6

Agroturisme Perola - Only Adults

Ubytování (Venkovský dům) Agroturisme Perola - Only Adults. An organic farm, a seasonal outdoor pool and a free Wi-Fi zone can be found at Agroturisme Perola. Ubytování Agroturisme Perola - Only Adults se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Eco Finca Sa Font Blava

9,6

Eco Finca Sa Font Blava

Ubytování (Prázdninový dům) Eco Finca Sa Font Blava. Set in Llucmajor, Sa Font Blava offers accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Eco Finca Sa Font Blava se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 304 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Paulino

9,6

Finca Can Paulino

Ubytování (Venkovský dům) Finca Can Paulino. Featuring a shared swimming pool, Finca Can Paulino offers studios and apartments in a country house. Ubytování Finca Can Paulino se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Calendula

9,5

Casa Calendula

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Calendula. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Casa Calendula is located in Llucmajor. Ubytování Casa Calendula se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Marroig

9,4

Es Marroig

Ubytování (Vila) Es Marroig. Located in Llucmajor, Es Marroig provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Es Marroig se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo petit hotel Son Perdiu

9,4

Agroturismo petit hotel Son Perdiu

Ubytování (Farma) Agroturismo petit hotel Son Perdiu. Agroturismo petit hotel Son Perdiu se nachází na malebném venkově na Mallorce, 9 km od obce Llucmajor, a nabízí sdílený bazén, zahrady, zázemí pro... Ubytování Agroturismo petit hotel Son Perdiu se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Bennoc Petit Hotel

9,4

Bennoc Petit Hotel

Ubytování (Hotel) Bennoc Petit Hotel. Bennoc Petit Hotel se nachází 3,5 km od obce Llucmajor na Mallorce. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi, hotelová restaurace a sdílený bazén. Ubytování Bennoc Petit Hotel se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sampoli - Adults Only

9,4

Villa Sampoli - Adults Only

Ubytování (Hotel) Villa Sampoli - Adults Only. Villa Sampoli - Adults Only je vila v mallorském stylu, která se nachází kousek od města Llucmajor. Nabízí venkovní bazén a pokoje v rustikálním stylu. Ubytování Villa Sampoli - Adults Only se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Sampoli

9,4

Finca Son Sampoli

Ubytování (Apartmány) Finca Son Sampoli. The 400-year-old Finca Son Sampoli is set in Mallorca’s countryside, 3 km from Llucmajor. Ubytování Finca Son Sampoli se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S´hort de N´Andreu

9,3

S´hort de N´Andreu

Ubytování (Venkovský dům) S´hort de N´Andreu. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, S´hort de N´Andreu is set in Llucmajor. Ubytování S´hort de N´Andreu se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Ferienhaus Casa Kristel

9,3

Ferienhaus Casa Kristel

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Casa Kristel. Boasting private pool, Ferienhaus Casa Kristel is situated on the beachfront in Badia Gran. Ubytování Ferienhaus Casa Kristel se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Son Samà

9,3

Agroturismo Son Samà

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Son Samà. Son Samà se nachází na rozlehlých pozemcích v renovovaném domě ze 16. Ubytování Agroturismo Son Samà se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Titos

9,3

Finca Can Titos

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Titos. Finca Can Titos is a detached holiday home located in Llucmajor in the Majorca Region and is 24 km from Palma de Mallorca. Ubytování Finca Can Titos se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Bassa Crua Agroturismo

9,3

Sa Bassa Crua Agroturismo

Ubytování (Farma) Sa Bassa Crua Agroturismo. Sa Bassa Crua Agroturismo se nachází v letovisku Sa Torre, 18 km od města Palma de Mallorca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci. Ubytování Sa Bassa Crua Agroturismo se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Puig de Ros d’Alt

9,3

Puig de Ros d’Alt

Ubytování (Venkovský dům) Puig de Ros d’Alt. Venkovský dům z 18. století Puig de Ros d‘Alt se nachází na vlastním pozemku na jihu Mallorky, a nabízí venkovní bazén a zahradu. Ubytování Puig de Ros d’Alt se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Animas

9,2

Finca Animas

Ubytování (Prázdninové domy) Finca Animas. Offering an outdoor pool and views of the pool, Finca Animas is set in Llucmajor in the Majorca Region, 23 km from Palma de Mallorca. Ubytování Finca Animas se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa dels Tarrongers

9,1

Casa dels Tarrongers

Ubytování (Apartmány) Casa dels Tarrongers. Set in Llucmajor, 41 km from Magaluf, Casa dels Tarrongers offers a garden and free WiFi. Ubytování Casa dels Tarrongers se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Verde

9,1

Finca Verde

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Verde. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Finca Verde offers accommodation in Llucmajor with free WiFi and pool views. Ubytování Finca Verde se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Albenyeta

9

Finca Albenyeta

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Albenyeta. Finca Albenyeta s venkovním bazénem se nachází 3,8 km od Llucmajoru na ostrově Mallorca. Tento tradiční dům je jedním z nejstarších v celé oblasti. Ubytování Finca Albenyeta se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Finca Mimosa

9

Finca Mimosa

Ubytování (Vila) Finca Mimosa. Finca Mimosa se nachází v Llucmajoru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca Mimosa se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mallorca Paradise

9

Villa Mallorca Paradise

Ubytování (Vila) Villa Mallorca Paradise. Villa Mallorca Paradise se nachází v Llucmajoru a nabízí soukromý bazén. Ubytování Villa Mallorca Paradise se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Finca Son Pieras

9

Agroturismo Finca Son Pieras

Ubytování (Farma) Agroturismo Finca Son Pieras. Agroturismo Finca Son Pieras nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a gril na krásném venkově na Mallorce, 3 km od města Llucmajor. Ubytování Agroturismo Finca Son Pieras se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Julia Country House Hotel

8,9

Son Julia Country House Hotel

Ubytování (Venkovský dům) Son Julia Country House Hotel. A historic 15th-century mansion, beautifully restored into a splendid boutique hotel, situated close to Palma de Mallorca and the Mediterranean Sea, and... Ubytování Son Julia Country House Hotel se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Ses alzines

8,8

Ses alzines

Ubytování (Apartmán) Ses alzines. Located in Llucmajor, Ses alzines offers an outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování Ses alzines se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marriott’s Club Son Antem

8,8

Marriott’s Club Son Antem

Ubytování (Rezort) Marriott’s Club Son Antem. Středomořské vily Marriott's Son Antem se nacházejí uprostřed krásné přírody drsných horských útesů ostrova Majorka východně od pobřeží Španělska. Ubytování Marriott’s Club Son Antem se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Badia Blava

8,8

Villa Badia Blava

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Badia Blava. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Badia Blava is set in Badia Blava. Ubytování Villa Badia Blava se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geminis

8,6

Geminis

Ubytování (Vila) Geminis. Geminis is situated in Llucmajor. The air-conditioned accommodation is 42 km from Magaluf, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Geminis se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Be Live Collection Son Antem

8,6

Be Live Collection Son Antem

Ubytování (Rezort) Be Live Collection Son Antem. Tento rezort se nachází v úchvatné jihomallorské krajině, 20 minut jízdy autem od města Palma, a nabízí dvě 18jamková golfová hřiště, venkovní bazén se... Ubytování Be Live Collection Son Antem se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Son Guardiola

8,6

Finca Son Guardiola

Ubytování (Venkovský dům) Finca Son Guardiola. Finca Son Guardiola se nachází 30 minut jízdy od pláží Ses Covetes a Es Trenc a nabízí venkovní bazén s lehátky, zahrady s bujnou zelení a venkovní jídelní... Ubytování Finca Son Guardiola se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Ca'n Claret

8,5

Ca'n Claret

Ubytování (Prázdninový dům) Ca'n Claret. Set in Llucmajor in the Balearic Islands region, Ca'n Claret features a patio and city views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Magaluf. Ubytování Ca'n Claret se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca'n Climent

8,5

Ca'n Climent

Ubytování (Apartmán) Ca'n Climent. Ca'n Climent se nachází ve městě Llucmajor a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. 14 km od El Arenal. Ubytování Ca'n Climent se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Son Estrany

8,5

Agroturismo Son Estrany

Ubytování (Penzion) Agroturismo Son Estrany. Tato okouzlující venkovská rezidence se nachází v blízkosti města Llucmajor, asi 18 km od letiště a 27 km od města Palma. Nabízí relaxační ubytování. Ubytování Agroturismo Son Estrany se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Zoëtry Mallorca Balearic Islands

8,5

Zoëtry Mallorca Balearic Islands

Ubytování (Rezort) Zoëtry Mallorca Balearic Islands. Located in the countryside in southeast Mallorca, this impressive 14th-century country house has a restaurant, 2 swimming pools, and a spa centre. Ubytování Zoëtry Mallorca Balearic Islands se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Grauet

8,4

Finca Son Grauet

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Grauet. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Finca Son Grauet is set in Llucmajor. Ubytování Finca Son Grauet se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Villa Segundo

8,3

Villa Segundo

Ubytování (Vila) Villa Segundo. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Segundo is located in Llucmajor. Ubytování Villa Segundo se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 34 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa rural Las Marismas

8,3

Casa rural Las Marismas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural Las Marismas. Casa rural Las Marismas se nachází v Llucmajoru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa rural Las Marismas se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hostal "Born53" im Stadtkern von Llucmajor, Mallorca

8,2

Boutique Hostal "Born53" im Stadtkern von Llucmajor, Mallorca

Ubytování (Aparthotel) Boutique Hostal "Born53" im Stadtkern von Llucmajor, Mallorca. Boutique Hostal "Born53" se nachází v Llucmajoru, 12 km od El Arenal. im Stadtkern von LlucmajorMallorca nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Boutique Hostal "Born53" im Stadtkern von Llucmajor, Mallorca se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas retat paris

7,8

Cas retat paris

Ubytování (Vila) Cas retat paris. Cas retat paris se nachází v Llucmajoru a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 16 km od letoviska El Arenal. Ubytování Cas retat paris se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cas rellotger country house

7,8

Cas rellotger country house

Ubytování (Vila) Cas rellotger country house. Venkovský dům Cas rellotger se nachází v Llucmajoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Cas rellotger country house se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Sa Bassa Plana

7,5

Sa Bassa Plana

Ubytování (Venkovský dům) Sa Bassa Plana. Sa Bassa Plana je statek z 18. století se 2 venkovními bazény a 1 krytým bazénem. Ubytování Sa Bassa Plana se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Enderrocat

7,5

Villa Enderrocat

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Enderrocat. Villa Enderrocat is situated in Llucmajor and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The property has sea views and is 44 km from... Ubytování Villa Enderrocat se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).

Ipanema Park

7,4

Ipanema Park

Ubytování (Hotel) Ipanema Park. Ipanema Park se nachází v letovisku El Arenal, 450 metrů od pláže Playa de Palma. Ubytování Ipanema Park se nachází ve městě Llucmajor (Španělsko - Mallorca).