Hledat

Ubytování

Popis ubytování Cozy apartments Neda near the sea

Jedno z našich nej ubytování v destinaci Pakoštane. The apartment provides guests with a balcony, garden views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchen with an oven and a stovetop, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Punta Beach is 500 metres from Cozy apartments Neda near the sea, while Pine Beach is 1. Set in Pakoštane in the Zadar County region and Janice Beach reachable within 100 metres, Cozy apartments Neda near the sea offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. 5 km from the property. The nearest airport is Zadar Airport, 32 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Cozy apartments Neda near the sea

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Hlídané parkoviště
 • Klimatizace Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Pakoštane

Apartman Francesca

10

Apartman Francesca

Ubytování (Apartmán) Apartman Francesca. Apartman Francesca is situated in Pakoštane and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Francesca se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Toma

10

Apartmani Toma

Ubytování (Apartmán) Apartmani Toma. Apartmani Toma se nachází v Pakoštane, 550 metrů od pláže Janice a 750 metrů od pláže Punta, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmani Toma se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

NEW! Luxury Garden apartment

10

NEW! Luxury Garden apartment

Ubytování (Apartmán) NEW! Luxury Garden apartment. NEW se nachází v Pakoštane, 500 metrů od pláže Punta a 650 metrů od pláže Pine. Ubytování NEW! Luxury Garden apartment se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Mali raj

10

Apartman Mali raj

Ubytování (Apartmán) Apartman Mali raj. Apartman Mali raj se nachází v Pakoštane, 200 metrů od pláže Punta a 250 metrů od pláže Janice. Nabízí gril a klimatizaci. Ubytování Apartman Mali raj se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mobile Home Vita

9,9

Mobile Home Vita

Ubytování (Apartmán) Mobile Home Vita. Mobile Home Vita is located in Drage and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Mobile Home Vita se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mendula

9,7

Mendula

Ubytování (Apartmány) Mendula. Mendula se nachází v Pakoštane. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Mendula se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

9,7

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview

Ubytování (Vila) BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview. Located in Drage, Seaview villa No. 12 provides beachfront accommodations with a caffe bar, a garden, a private beach area and free WiFi. Ubytování BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 12 - Seaview se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Pave

9,7

Villa Pave

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pave. Villa Pave se nachází v Pakoštane, pouhých 700 metrů od pláže Punta a 1,5 km od pláže Pine. Ubytování Villa Pave se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Hana

9,7

Villa Hana

Ubytování (Apartmány) Villa Hana. Apartmány Villa Hana se nacházejí v obci Pakoštane, 31 km od Zadaru, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Villa Hana se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Retro house Mara

9,7

Retro house Mara

Ubytování (Apartmány) Retro house Mara. Retro house Mara se nachází v Pakoštane, 30 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Retro house Mara se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Guest house Mediterranea

9,6

Guest house Mediterranea

Ubytování (Penzion) Guest house Mediterranea. Guest house Mediterranea se nachází v Pakoštane. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Guest house Mediterranea se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Beachvilla Bona / Haus 16

9,6

Beachvilla Bona / Haus 16

Ubytování (Prázdninový dům) Beachvilla Bona / Haus 16. Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází u pláže ve vesnici Drage, pouhých 2,7 km od přírodního parku Vranské jezero. Ubytování Beachvilla Bona / Haus 16 se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Grace

9,6

Apartment Grace

Ubytování (Apartmán) Apartment Grace. Apartmán Grace se nachází v Pakoštane a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Grace se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Bakija

9,6

Holiday Home Bakija

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bakija. Tento klimatizovaný prázdninový dům s Wi-Fi zdarma, balkonem a terasou se nachází v Pakoštane. Nabízí i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Holiday Home Bakija se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Janice

9,5

Apartments Janice

Ubytování (Apartmány) Apartments Janice. Apartments Janice se nachází v obci Pakoštane. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Janice se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Mara's Coast - Amelia

9,5

Mara's Coast - Amelia

Ubytování (Apartmán) Mara's Coast - Amelia. Mara's Coast - Amelia se nachází v Pakoštane, jen pár kroků od pláže Porat a 450 metrů od pláže Oaza Mira. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Mara's Coast - Amelia se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Relax

9,4

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman Relax se nachází v Pakoštane. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a varnou deskou. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).

Relax Camp

9,4

Relax Camp

Ubytování (Kemp) Relax Camp. Kemp Relax se nachází v obci Pakoštane, 1,5 km od centra, a je obklopený středomořskou vegetací. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Relax Camp se nachází ve městě Pakoštane (Chorvatsko - Zadarská župa).