Hledat

Ubytování

Colosseum Bed and breakfast

Via Lodovico il Moro 7, 6500 Bellinzona, Švýcarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Colosseum. Situated in Bellinzona in the Canton of Ticino region, with Castello di Montebello and Three Castles of Bellinzona nearby, Colosseum features accommodation... Ubytování Colosseum se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Colosseum

Situated in Bellinzona in the Canton of Ticino region, with Castello di Montebello and Three Castles of Bellinzona nearby, Colosseum features accommodation with free WiFi and free private parking. Social Theatre of Bellinzona is 1. 8 km from the property. The bed and breakfast offers a terrace. 5 km from Colosseum, while Castello di Sasso Corbaro is 2. The nearest airport is Lugano Airport, 31 km from the accommodation.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Bar

Vybavení ubytování Colosseum

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Snack bar
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Bellinzona

GaLa Appartamento

9,9

GaLa Appartamento

Ubytování (Apartmán) GaLa Appartamento. Boasting garden views, GaLa Appartamento features accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Castelgrande Castle. Ubytování GaLa Appartamento se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nataliya, via tampori 8 6503 Bellinzona

9,5

Casa Nataliya, via tampori 8 6503 Bellinzona

Ubytování (Apartmán) Casa Nataliya, via tampori 8 6503 Bellinzona. Featuring city views, Casa Nataliya, via tampori 8 6503 Bellinzona features accommodation with a terrace and a kettle, around 2. Ubytování Casa Nataliya, via tampori 8 6503 Bellinzona se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Dragonato, con piscina

9,4

Casa Dragonato, con piscina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Dragonato, con piscina. Featuring a patio with pool views, and an outdoor swimming pool and a garden, Casa Dragonato, con piscina can be found in Bellinzona, close to Social... Ubytování Casa Dragonato, con piscina se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino).

Bellinzona Piazza Collegiata

9,3

Bellinzona Piazza Collegiata

Ubytování (Apartmány) Bellinzona Piazza Collegiata. Situated 200 metres from Social Theatre of Bellinzona and 200 metres from Three Castles of Bellinzona, Bellinzona Piazza Collegiata offers accommodation in... Ubytování Bellinzona Piazza Collegiata se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jolanda

9,2

Casa Jolanda

Ubytování (Apartmány) Casa Jolanda. Casa Jolanda nabízí klidné apartmány s plně vybavenou kuchyní naproti nádraží Bellinzona, blízko Castelgrande a sportovního centra s bazénem a tenisovými... Ubytování Casa Jolanda se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nicoletta

9

Casa Nicoletta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nicoletta. Providing panoramic views over the UNESCO-listed Castle Bellinzona, Casa Nicoletta is a duplex 2-bedroom house with a fully equipped open-plan kitchen, a... Ubytování Casa Nicoletta se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monolocale San Gottardo

8,8

Monolocale San Gottardo

Ubytování (Apartmán) Monolocale San Gottardo. Featuring mountain views, Monolocale San Gottardo offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.6 km from Three Castles of Bellinzona. Ubytování Monolocale San Gottardo se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino).

Casa Ines

8,8

Casa Ines

Ubytování (Privát) Casa Ines. Set in Bellinzona in the Canton of Ticino region and Castelgrande Castle reachable within 1. Ubytování Casa Ines se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & SPA Internazionale Bellinzona

8,6

Hotel & SPA Internazionale Bellinzona

Ubytování (Hotel) Hotel & SPA Internazionale Bellinzona. Hotel Internazionale byl znovuotevřen po dvouleté rekonstrukci v září 2010 a nabízí moderní, klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi v centru města... Ubytování Hotel & SPA Internazionale Bellinzona se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa del Gusto

8,6

Villa del Gusto

Ubytování (Privát) Villa del Gusto. Featuring free WiFi and a sun terrace, Villa del Gusto offers accommodation in Bellinzona. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Villa del Gusto se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Unione

8,3

Hotel Unione

Ubytování (Hotel) Hotel Unione. Tento hotel se nachází v centru města Bellinzona, 300 metrů od nádraží a 4 km od dálničního sjezdu Bellinzona sever a jih. Ubytování Hotel Unione se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bellinzona Youth Hostel

8,3

Bellinzona Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Bellinzona Youth Hostel. Youth Hostel Bellinzona se nachází v historickém centru Bellinzony, pouhých 500 metrů od 3 hradů, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Bellinzona Youth Hostel se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Croce Federale

8,1

Hotel Croce Federale

Ubytování (Hotel) Hotel Croce Federale. Croce Federale is located in the pedestrian zone of Bellinzona, 150 metres from the Castelgrande, a UNESCO World Heritage Site. Ubytování Hotel Croce Federale se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gamper

7,9

Hotel Gamper

Ubytování (Hotel) Hotel Gamper. Hotel Gamper se nachází se v centru města Bellinzona a nabízí jednoduše zařízené pokoje s TV. Ubytování Hotel Gamper se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monolocale Bellinzona

7,3

Monolocale Bellinzona

Ubytování (Apartmán) Monolocale Bellinzona. Situated in Bellinzona, Monolocale Bellinzona is a basement, features self-catering accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Monolocale Bellinzona se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Liberty

7,3

Hotel Liberty

Ubytování (Hotel) Hotel Liberty. Hotel Liberty, postavený v roce 2016, se nachází ve městě Bellinzona, 1,6 km od hradu Castelgrande a 300 metrů od dálničního sjezdu Bellinzone Sever, a... Ubytování Hotel Liberty se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Moderno

7,2

Garni Moderno

Ubytování (Hotel) Garni Moderno. Featuring free WiFi throughout the property, Garni Moderno is set in Bellinzona, 400 metres from Three Castles of Bellinzona. Ubytování Garni Moderno se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osteria Leon D'Or

6

Osteria Leon D'Or

Ubytování (Hotel) Osteria Leon D'Or. Osteria Leon D'Or offers accommodation in Bellinzona. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Osteria Leon D'Or se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B fabi

5,9

B&B fabi

Ubytování (Penzion) B&B fabi. Featuring a bar, B&B fabi is set in Bellinzona in the Canton of Ticino region, 1.2 km from Castello di Montebello and 1. Ubytování B&B fabi se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Station

5,9

B&B Station

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Station. B&B Station features city views, free WiFi and free private parking, located in Bellinzona, 1.2 km from Castello di Montebello. Ubytování B&B Station se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BELLINZONA ROOMS

BELLINZONA ROOMS

Ubytování (Penzion) BELLINZONA ROOMS. Situated in Bellinzona, BELLINZONA ROOMS features free WiFi. Among the various facilities are a bar and a garden. Ubytování BELLINZONA ROOMS se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Augusto

Casa Augusto

Ubytování (Apartmán) Casa Augusto. Casa Augusto se nachází v Bellinzoně, jen 1,2 km od tří hradů Bellinzona. Ubytování Casa Augusto se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le dolce vacanze

Le dolce vacanze

Ubytování (Apartmán) Le dolce vacanze. Boasting city views, Le dolce vacanze features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 800 metres from Three Castles of Bellinzona. Ubytování Le dolce vacanze se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Locanda Marco

Locanda Marco

Ubytování (Hotel) Locanda Marco. Featuring a restaurant, bar and views of city, Locanda Marco is located in Bellinzona, 800 metres from Social Theatre of Bellinzona. Ubytování Locanda Marco se nachází ve městě Bellinzona (Švýcarsko - Canton of Ticino). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)