Hledat

Ubytování

Popis ubytování Chata Sedloňov

Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Na místě je dětské hřiště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 12 km od města Kudowa-Zdrój. Hosté si mohou zaplavat ve venkovním bazénu, relaxovat v zahradě nebo se věnovat pěší turistice. Na letiště Pardubice je to 54 km. Chata Sedloňov stojí 47 km od Zagórze Śląskie a 16 km od obce Polanica-Zdrój. Chata Sedloňov se nachází v Sedloňově a nabízí soukromý bazén, výhled na bazén a balkon. Tato chata má 6 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s vířivkou.

Jiná ubytování ve městě Sedloňov

Sedlonovsky Dvur

8,7

Sedlonovsky Dvur

Ubytování (Penzion) Sedlonovsky Dvur. Sedloňovský Dvůr se nachází v obci Sedloňov, 49 km od Hradce Králové, a nabízí sezónní bazén a terasu orientovanou na jih. Ubytování Sedlonovsky Dvur se nachází ve městě Sedloňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Sedlonovsky Dvur má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Sedlonovsky Dvur momentálně evidujeme 27 recenzí.

Chata Roubenka

8,5

Chata Roubenka

Ubytování (Penzion) Chata Roubenka. Chata Roubenka se nachází v Sedloňově a nabízí zahradu, sdílený lounge, lyžárnu, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Chata poskytuje přímý přístup na... Ubytování Chata Roubenka se nachází ve městě Sedloňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Roubenka má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Chata Roubenka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Horská chata Hrad Sedloňov

Horská chata Hrad Sedloňov

Ubytování (Chata) Horská chata Hrad Sedloňov. Situated in Sedloňov, Horská chata Hrad Sedloňov features accommodation with a bar, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Horská chata Hrad Sedloňov se nachází ve městě Sedloňov (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Na Staré Škole

Penzion Na Staré Škole

Ubytování (Chata) Penzion Na Staré Škole. Penzion Na Staré Škole se nachází v Sedloňově, 20 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je sauna. Ubytování Penzion Na Staré Škole se nachází ve městě Sedloňov (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home in Sněžné

Holiday home in Sněžné

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Sněžné. Holiday home in Sněžné is set in Sedloňov. The accommodation is 32 km from Polanica-Zdrój. Ubytování Holiday home in Sněžné se nachází ve městě Sedloňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home in Sněžné nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou

Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou

Ubytování (Apartmán) Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou. Apartmán Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou se nachází v Sedloňově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou se nachází ve městě Sedloňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Zlatá Koruna - Goldene Krone - Pod Sjezdovkou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování BRLOH Sedloňov v Orlických horách

Ubytování BRLOH Sedloňov v Orlických horách

Ubytování (Chata) Ubytování BRLOH Sedloňov v Orlických horách. Ubytování BRLOH Sedloňov v Orlických horách features accommodation with a garden and free WiFi, and is located in Sedloňov. Ubytování Ubytování BRLOH Sedloňov v Orlických horách se nachází ve městě Sedloňov (Česko - Královéhradecký kraj).

Holiday home Sedlonov/Adlergebirge 949

Holiday home Sedlonov/Adlergebirge 949

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Sedlonov/Adlergebirge 949. Prázdninový dům Sedloňov/Adlergebirge 949 nabízí Wi-Fi zdarma a nachází se v obci Sedloňov, nedaleko lyžařského areálu Sedloňov. Ubytování Holiday home Sedlonov/Adlergebirge 949 se nachází ve městě Sedloňov (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Sedlonov/Adlergebirge 949 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.