Hledat

Ubytování

Casa Zanahoria Punta Umbria Vila

Calle Forestal, 8a, 21100, 21100 Punta Umbría, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Zanahoria Punta Umbria. Set in Punta Umbría in the Andalucía region, Pet friendly holiday villa all comforts a few metres from the beach features a terrace. Ubytování Casa Zanahoria Punta Umbria se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Zanahoria Punta Umbria

The villa comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher. The air-conditioned villa also offers 2 bathrooms with a bidet. This villa also has free WiFi. Playa de La Bota is 1. 4 km from the villa. Set in Punta Umbría in the Andalucía region, Pet friendly holiday villa all comforts a few metres from the beach features a terrace. Guests can also relax in the garden.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Zanahoria Punta Umbria

 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Bidet
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha
 • Krb
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Moskytiéra
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Bazén se slanou vodou
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Služba žehlení

Jiná ubytování ve městě Punta Umbría

Apartamento Langostino

9,9

Apartamento Langostino

Ubytování (Apartmán) Apartamento Langostino. Boasting city views, Apartamento Langostino features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 1.9 km from Playa de La... Ubytování Apartamento Langostino se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

El Chalet

9,8

El Chalet

Ubytování (Prázdninový dům) El Chalet. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, El Chalet can be found in Punta Umbría, close to Punta Umbria and 1. Ubytování El Chalet se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PINO BEACH

9,7

PINO BEACH

Ubytování (Apartmán) PINO BEACH. PINO BEACH se nachází v Punta Umbria, v blízkosti Punta Umbria a 1,9 km od pláže Playa El Espigon. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Ubytování PINO BEACH se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Punta Umbría Playa Ria

9,6

Punta Umbría Playa Ria

Ubytování (Apartmán) Punta Umbría Playa Ria. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Punta Umbría Playa Ria is set in Punta Umbría. Ubytování Punta Umbría Playa Ria se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Canaleta Aitana frente al mar

9,4

Apartamento Canaleta Aitana frente al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Canaleta Aitana frente al mar. Apartamento Canaleta Aitana frente al mar se nachází u pláže v Punta Umbria, pouhých 300 metrů od Punta Umbria, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Canaleta Aitana frente al mar se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Céntrico Apartamento de 3 dormitorios en Punta Umbría

9,4

Céntrico Apartamento de 3 dormitorios en Punta Umbría

Ubytování (Apartmán) Céntrico Apartamento de 3 dormitorios en Punta Umbría. Céntrico Apartamento de 3 dormitorios en Punta Umbria se nachází v Punta Umbria, 750 metrů od Punta Umbria a 1,7 km od pláže Playa El Espigon. Ubytování Céntrico Apartamento de 3 dormitorios en Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUITEUMBRIA, diseño y relax en la playa!

9,3

SUITEUMBRIA, diseño y relax en la playa!

Ubytování (Apartmán) SUITEUMBRIA, diseño y relax en la playa!. SUITEUMBRIA, diseño y relax en la playa se nachází 550 metrů od Punta Umbria, 1,8 km od Playa El Espigon a 1,3 km od Playa de La Bota. Ubytování SUITEUMBRIA, diseño y relax en la playa! se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Ría Punta Umbría

9,3

Apartamento Ría Punta Umbría

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ría Punta Umbría. Apartamento Ría Punta Umbría se nachází v Punta Umbria, pouhých 650 metrů od Punta Umbria a 1,3 km od Playa El Espigon, a nabízí balkon. Ubytování Apartamento Ría Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Apartamento confortable en Punta Umbria para 6 personas

9,3

Apartamento confortable en Punta Umbria para 6 personas

Ubytování (Apartmán) Apartamento confortable en Punta Umbria para 6 personas. Apartamento Comfortable en se nachází v Punta Umbria, necelý 1 km od Punta Umbria a 2,7 km od Playa El Espigon. Ubytování Apartamento confortable en Punta Umbria para 6 personas se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing villa. Wonderfull views.

9,3

Amazing villa. Wonderfull views.

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing villa. Wonderfull views.. Offering river views, Amazing villa. Wonderfull views. Ubytování Amazing villa. Wonderfull views. se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Home

9,3

Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Sweet Home. Sweet Home se nachází v Punta Umbria, 450 metrů od Punta Umbria, 1,2 km od Playa El Espigon a 1,8 km od Playa de La Bota. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Sanabria

9,3

Casa Sanabria

Ubytování (Privát) Casa Sanabria. Featuring accommodation with free WiFi, air conditioning and flat-screen TV, Casa Sanabria is situated 2.1 km from Punta Umbria and 2. Ubytování Casa Sanabria se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Punta de Los Ingleses

9,2

Casa Punta de Los Ingleses

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Punta de Los Ingleses. Casa Punta de Los Ingleses is a semi-detached holiday home with a garden, set in Punta Umbría. Ubytování Casa Punta de Los Ingleses se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ATICO PUNTA UMBRIA 4 PERSONAS Parking gratuito

9,2

ATICO PUNTA UMBRIA 4 PERSONAS Parking gratuito

Ubytování (Apartmán) ATICO PUNTA UMBRIA 4 PERSONAS Parking gratuito. ATICO PUNTA nabízí klimatizované ubytování s balkonem. UMBRIA 4 PERSONAS Parking gratuito se nachází v Punta Umbria. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování ATICO PUNTA UMBRIA 4 PERSONAS Parking gratuito se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coquina 10 Apartamento

9,2

Coquina 10 Apartamento

Ubytování (Apartmán) Coquina 10 Apartamento. Featuring city view and a patio, Coquina 10 Apartamento is located in Punta Umbría. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Coquina 10 Apartamento se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

APARTAMENTO EN PUNTA UMBRÍA

9,1

APARTAMENTO EN PUNTA UMBRÍA

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO EN PUNTA UMBRÍA. Situated in Punta Umbría, 650 metres from Punta Umbria and 1. Ubytování APARTAMENTO EN PUNTA UMBRÍA se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Manuela

9

Hostal Manuela

Ubytování (Penzion) Hostal Manuela. Hostal Manuela se nachází v historickém městě Punta Umbria, 350 metrů od pláže. Nabízí pokoje s klimatizací, topením a bezplatným Wi-Fi ve všech... Ubytování Hostal Manuela se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento 303 junto a la playa piscina y parking

9

Apartamento 303 junto a la playa piscina y parking

Ubytování (Apartmán) Apartamento 303 junto a la playa piscina y parking. Apartamento 303 junto se nachází v Punta Umbria, pouhých 500 metrů od Punta Umbria. Ubytování Apartamento 303 junto a la playa piscina y parking se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

En la misma playa nuevo 3 dormit vistas al mar

8,9

En la misma playa nuevo 3 dormit vistas al mar

Ubytování (Apartmán) En la misma playa nuevo 3 dormit vistas al mar. En la misma playa nuevo 3 dormit vistas al mar se nachází v Punta Umbria, 50 metrů od Punta Umbria, 3 km od pláže Playa El Espigon a 90 metrů od pláže... Ubytování En la misma playa nuevo 3 dormit vistas al mar se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento nuevo junto a la playa vistas al mar

8,9

Apartamento nuevo junto a la playa vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Apartamento nuevo junto a la playa vistas al mar. Apartamento nuevo junto se nachází v Punta Umbria, 200 metrů od Punta Umbria a 300 metrů od Playa de La Bota. La playa vistas al mar nabízí bezplatné... Ubytování Apartamento nuevo junto a la playa vistas al mar se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barceló Punta Umbría Mar

8,7

Barceló Punta Umbría Mar

Ubytování (Hotel) Barceló Punta Umbría Mar. Barceló Punta Umbría se nachází na malebné pláži ve městě Punta Umbría, 10 minut jízdy autem od Huelvy. Ubytování Barceló Punta Umbría Mar se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Hostal Patio Andaluz

8,7

Hostal Patio Andaluz

Ubytování (Penzion) Hostal Patio Andaluz. Patio Andaluz se nachází 250 metrů od pláže vedle ústí řeky ve městě Punta Umbria, 20 minut jízdy od města Huelva. Ubytování Hostal Patio Andaluz se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adosado con Patio Punta Umbria

8,7

Adosado con Patio Punta Umbria

Ubytování (Apartmán) Adosado con Patio Punta Umbria. Adosado con Patio Punta Umbria se nachází v letovisku Punta Umbria, 650 metrů od letoviska Punta Umbria, 2,9 km od pláže Playa El Espigon a 800 metrů od... Ubytování Adosado con Patio Punta Umbria se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Playa

8,6

Hostal Playa

Ubytování (Penzion) Hostal Playa. The family-run Hostal Playa is 50 metres from Punta Umbria Beach and 20 minutes’ drive from Huelva. Ubytování Hostal Playa se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

VACACIONES DUQUE GALEY

8,6

VACACIONES DUQUE GALEY

Ubytování (Privát) VACACIONES DUQUE GALEY. VACACIONES DUQUE GALEY se nachází v Punta Umbria, 500 metrů od Punta Umbria a 2,3 km od pláže Playa El Espigon. Ubytování VACACIONES DUQUE GALEY se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Apartamento junto a la playa 4p piscina y parking

8,6

Apartamento junto a la playa 4p piscina y parking

Ubytování (Apartmán) Apartamento junto a la playa 4p piscina y parking. Apartamento junto a la playa 4p piscina se nachází v Punta Umbria, 500 metrů od Punta Umbria a necelý 1 km od Playa de La Bota. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartamento junto a la playa 4p piscina y parking se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ayamontino

8,6

Hotel Ayamontino

Ubytování (Hotel) Hotel Ayamontino. Situated in the coastal town of Punta Umbria, in the south of Andalusia, this hotel is the ideal place to enjoy a sun-filled holiday on the beach and to... Ubytování Hotel Ayamontino se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Hotel Emilio

8,5

Hotel Emilio

Ubytování (Hotel) Hotel Emilio. Hotel Emilio se nachází v Punta Umbria, 100 metrů od ústí řeky Punta Umbría a 18 km od Huelvy. Hotel nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Hotel Emilio se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tres dormitorios vistas al mar junto a la playa

8,5

Tres dormitorios vistas al mar junto a la playa

Ubytování (Apartmán) Tres dormitorios vistas al mar junto a la playa. Tres dormitorios vistas al mar junto a la playa se nachází v Punta Umbria, 250 metrů od Punta Umbria, 2,7 km od pláže Playa El Espigon a 400 metrů od pláže... Ubytování Tres dormitorios vistas al mar junto a la playa se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento "Ría y Playa"

8,5

Apartamento "Ría y Playa"

Ubytování (Apartmán) Apartamento "Ría y Playa". Set in Punta Umbría, 550 metres from Punta Umbria and 1. Ubytování Apartamento "Ría y Playa" se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barceló Punta Umbría Beach Resort

8,4

Barceló Punta Umbría Beach Resort

Ubytování (Rezort) Barceló Punta Umbría Beach Resort. Barceló Punta Umbría Beach Resort se nachází 200 metrů od pláže Punta Umbria. Nabízí 4 velké venkovní bazény, 4 brouzdaliště, lázně a výběr restaurací. Ubytování Barceló Punta Umbría Beach Resort se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Calypso

8,4

Apartamentos Calypso

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Calypso. Tyto prakticky zařízené apartmány nabízí přímý vstup na pláž ve městě Punta Umbría. Mají kuchyňský kout s lednicí, sporákem a nádobím. Ubytování Apartamentos Calypso se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento junto a la playa con piscina y parking

8,3

Apartamento junto a la playa con piscina y parking

Ubytování (Apartmán) Apartamento junto a la playa con piscina y parking. Apartamento junto a La playa con piscina y parking nabízí ubytování v Punta Umbria. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV a kuchyň. Ubytování Apartamento junto a la playa con piscina y parking se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEVEN ROOMS

8,3

SEVEN ROOMS

Ubytování (Aparthotel) SEVEN ROOMS. Set in Punta Umbría, 1.7 km from Playa de La Bota, SEVEN ROOMS offers accommodation with free WiFi. Ubytování SEVEN ROOMS se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Apartamentos Costa Luz Punta Umbría

8,3

Apartamentos Costa Luz Punta Umbría

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Costa Luz Punta Umbría. Set on the beachfront in Punta Umbria, on the Costa de la Luz, Apartamentos Costa Luz Punta Umbría is the ideal place for a tranquil holiday in the... Ubytování Apartamentos Costa Luz Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leo Deluxe Punta Umbría

8,3

Leo Deluxe Punta Umbría

Ubytování (Apartmány) Leo Deluxe Punta Umbría. This stylish apartment complex offers seasonal outdoor pools, paddle tennis courts and a gym. Ubytování Leo Deluxe Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Pato Amarillo

8,2

Pato Amarillo

Ubytování (Hotel) Pato Amarillo. Pato Amarillo is 70 metres from Punta Umbria Beach, 20 minutes’ drive from Huelva. Ubytování Pato Amarillo se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Pato Rojo

8,2

Pato Rojo

Ubytování (Hotel) Pato Rojo. Pato Rojo is a traditionally-styled Andalusian hotel located in Punta Umbría, just 50 metres away from a vast and sandy beach next to the Atlantic Ocean. Ubytování Pato Rojo se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Leo Punta Umbría - Adults Only

8,1

Leo Punta Umbría - Adults Only

Ubytování (Apartmány) Leo Punta Umbría - Adults Only. Located a 5-minute walk from Punta Umbria Beach, Leo Punta Umbría - Adults Only offers a swimming pool, chill-out area and hot tub. Ubytování Leo Punta Umbría - Adults Only se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

Casa San Enrique del Mar

8,1

Casa San Enrique del Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Casa San Enrique del Mar. Casa San Enrique del Mar se nachází v Punta Umbria, 450 metrů od Punta Umbria, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a přepážkou s turistickými... Ubytování Casa San Enrique del Mar se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leo Punta Umbría

7,8

Leo Punta Umbría

Ubytování (Apartmány) Leo Punta Umbría. Hotel Leo Punta Umbria nabízí dobře vybavené apartmány, které se nacházejí 5 minut chůze od pláže Punta Umbria. Ubytování Leo Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalé El Alcor Punta Umbría

7,7

Chalé El Alcor Punta Umbría

Ubytování (Prázdninový dům) Chalé El Alcor Punta Umbría. Featuring a balcony with garden views, a shared lounge and a garden, Chalé El Alcor Punta Umbría can be found in Punta Umbría, close to Playa de La Bota... Ubytování Chalé El Alcor Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primera Planta Punta Umbria 2 dormitorios junto al mar (1)

7,7

Primera Planta Punta Umbria 2 dormitorios junto al mar (1)

Ubytování (Apartmán) Primera Planta Punta Umbria 2 dormitorios junto al mar (1). Primera Planta Punta Umbria 2 dormitorios junto al mar (1), a property with a seasonal outdoor swimming pool, is situated in Punta Umbría, 1. Ubytování Primera Planta Punta Umbria 2 dormitorios junto al mar (1) se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leo Punta Umbría I

7,5

Leo Punta Umbría I

Ubytování (Apartmány) Leo Punta Umbría I. Nachází se 400 metrů od Punta Umbria, Leo Punta Umbría Nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Leo Punta Umbría I se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie).

BeSlow Punta Umbría

6,9

BeSlow Punta Umbría

Ubytování (Apartmány) BeSlow Punta Umbría. Located in Punta Umbría, near Punta Umbria and Playa de La Bota, BeSlow Punta Umbría features a terrace. Ubytování BeSlow Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático con vistas a la ría de Punta Umbría

Ático con vistas a la ría de Punta Umbría

Ubytování (Apartmán) Ático con vistas a la ría de Punta Umbría. Ático con vistas a la ría de Punta Umbría is situated in Punta Umbría and offers a terrace. The property is 1. Ubytování Ático con vistas a la ría de Punta Umbría se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Marquesa

Casa La Marquesa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Marquesa. Situated in Punta Umbría, 1.6 km from Playa El Espigon and 1. Ubytování Casa La Marquesa se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rincón de Umbria

El Rincón de Umbria

Ubytování (Apartmán) El Rincón de Umbria. A terrace is featured on-site at El Rincón de Umbria, which is located in Punta Umbría, just 1.7 km away from Playa El Espigon and 1. Ubytování El Rincón de Umbria se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Atico del Sur

El Atico del Sur

Ubytování (Apartmán) El Atico del Sur. El Atico del Sur se nachází v Punta Umbria, pouhých 450 metrů od Punta Umbria, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování El Atico del Sur se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio Ría y Playa

Estudio Ría y Playa

Ubytování (Apartmán) Estudio Ría y Playa. Estudio Ría y Playa se nachází asi 550 metrů od Punta Umbria a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Estudio Ría y Playa se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welcome go to board

Welcome go to board

Ubytování (Privát) Welcome go to board. Welcome go to board se nachází v Punta Umbria, 200 metrů od Punta Umbria a 2,3 km od Playa El Espigon. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Welcome go to board se nachází ve městě Punta Umbría (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)