Hledat

Ubytování

Casa Volar Coín,Malaga Bed and breakfast

valdeperales poligono 2, 29100 Coín, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Volar Coín,Malaga. Located in Coín, Casa Volar Coín, Malaga provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Casa Volar Coín,Malaga se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Volar Coín,Malaga

Málaga is 32 km from the accommodation, while Marbella is 19 km away. Located in Coín, Casa Volar Coín, Malaga provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a terrace. Casa Volar Coín, Malaga offers a hot tub. The nearest airport is Malaga Airport, 25 km from Casa Volar Coín, Malaga. Guests at the bed and breakfast can enjoy a continental breakfast.

Vybavení ubytování Casa Volar Coín,Malaga

  • Terasa
  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Vířivka/jacuzzi
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Hasicí přístroje
  • Požární alarmy
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Coín

Casa de Marbilla

9,9

Casa de Marbilla

Ubytování (Vila) Casa de Marbilla. Casa de Marbilla is located in Coín and offers an outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Casa de Marbilla se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

FINCA EL REMANSO DE MARTA

9,7

FINCA EL REMANSO DE MARTA

Ubytování (Chata) FINCA EL REMANSO DE MARTA. Set in Coín, FINCA EL REMANSO DE MARTA offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. Ubytování FINCA EL REMANSO DE MARTA se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del valle

9,7

Casa del valle

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del valle. Casa del valle se nachází v Coíně a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Casa del valle se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Calera

9,5

La Calera

Ubytování (Apartmán) La Calera. Situated in Coín, La Calera features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování La Calera se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

La Fuente Oase

9,5

La Fuente Oase

Ubytování (Bed and breakfast) La Fuente Oase. Situated in Coín, 33 km from Torremolinos, La Fuente Oase features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování La Fuente Oase se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bella Vista

9,4

Villa Bella Vista

Ubytování (Apartmán) Villa Bella Vista. Boasting an outdoor pool and pool views, Villa Bella Vista is set in Coín. Ubytování Villa Bella Vista se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Corazón Andaluz Guesthouse

9,4

Corazón Andaluz Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) Corazón Andaluz Guesthouse. Situated 15 minutes drive from Coín town centre, Corazón Andaluz Guesthouse has a garden. Ubytování Corazón Andaluz Guesthouse se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Finca La Libertad

9,4

Finca La Libertad

Ubytování (Prázdninové domy) Finca La Libertad. Finca La Libertad se nachází v Coíně, 26 km od Torremolinos, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca La Libertad se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Molino de Saladilla

9,1

Molino de Saladilla

Ubytování (Penzion) Molino de Saladilla. Molino de Saladilla is located in Coín and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to an outdoor swimming pool. Ubytování Molino de Saladilla se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo´s Casa Rural La Cañada de Coín

9

Cubo´s Casa Rural La Cañada de Coín

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo´s Casa Rural La Cañada de Coín. Boasting a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Cubo´s Casa Rural La Cañada de Coín is located in Coín. The property has garden views. Ubytování Cubo´s Casa Rural La Cañada de Coín se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo´s Finca Mis Seis Soles

9

Cubo´s Finca Mis Seis Soles

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo´s Finca Mis Seis Soles. Boasting a garden, private pool and garden views, Cubo´s Finca Mis Seis Soles is situated in Coín. Ubytování Cubo´s Finca Mis Seis Soles se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de los Sueños

9

Casa de los Sueños

Ubytování (Bed and breakfast) Casa de los Sueños. Boasting a hot tub, Casa de los Sueños is situated in Coín. Ubytování Casa de los Sueños se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Estudio Luna

9

Estudio Luna

Ubytování (Apartmán) Estudio Luna. Estudio Luna is situated in Coín. The air-conditioned accommodation is 40 km from Torremolinos. Ubytování Estudio Luna se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Blanca Paloma

9

Casa Rural Blanca Paloma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Blanca Paloma. Situated in Coín in the Andalucía region, Casa Rural Blanca Paloma has a garden. This holiday home features a terrace. Ubytování Casa Rural Blanca Paloma se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Finca de la Fuente

8,7

Finca de la Fuente

Ubytování (Penzion) Finca de la Fuente. Located in Coín, Finca de la Fuente features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Finca de la Fuente se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vegan B&B Finca Pereila

8,6

Vegan B&B Finca Pereila

Ubytování (Bed and breakfast) Vegan B&B Finca Pereila. Vegan B&B Finca Pereila se nachází v Coíně, 26 km od Torremolinos, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vegan B&B Finca Pereila se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita Barbara

8,5

Casita Barbara

Ubytování (Prázdninový dům) Casita Barbara. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casita Barbara is situated in Coín. Ubytování Casita Barbara se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jardin de Karlitos

8,3

Jardin de Karlitos

Ubytování (Luxusní stan) Jardin de Karlitos. Jardin de Karlitos se nachází v Coíně a nabízí výhled do zahrady, venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Jardin de Karlitos se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Encanto de Coín

8,2

El Encanto de Coín

Ubytování (Apartmán) El Encanto de Coín. El Encanto de Coín is set in Coín and has a private pool, a kitchen and pool views. The property features garden views and is 35 km from Málaga. Ubytování El Encanto de Coín se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita rural de Tamara

8

Casita rural de Tamara

Ubytování (Apartmán) Casita rural de Tamara. Casita rural de Tamara se nachází v Coíně a nabízí restauraci. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casita rural de Tamara se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Finca Riogrande

7,6

Cubo's Finca Riogrande

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's Finca Riogrande. Featuring a garden, private pool and garden views, Cubo's Finca Riogrande is located in Coín. The air-conditioned accommodation is 37 km from Torremolinos. Ubytování Cubo's Finca Riogrande se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Casa Colorado y Casa Texas

7,4

Cubo's Casa Colorado y Casa Texas

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's Casa Colorado y Casa Texas. Situated in Coín, Cubo's Casa Colorado y Casa Texas provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Cubo's Casa Colorado y Casa Texas se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

•{ HABITACIÓN GRANDE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA]•

7,4

•{ HABITACIÓN GRANDE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA]•

Ubytování (Privát) •{ HABITACIÓN GRANDE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA]•. Nabízí zahradu a terasu, •{ HABITACIÓN GRANDE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA]• nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v Coíně. Ubytování •{ HABITACIÓN GRANDE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA]• se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

•{ HABITACIÓN DELUXE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•

6,1

•{ HABITACIÓN DELUXE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•

Ubytování (Privát) •{ HABITACIÓN DELUXE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•. Nachází se v Coíně v Andalusii, •{ HABITACIÓN DELUXE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]• má zahradu. Klimatizované ubytování je vzdálené 23 km od Torremolinos. Ubytování •{ HABITACIÓN DELUXE EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]• se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de campo - Alojamiento La Ruta

Casa de campo - Alojamiento La Ruta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de campo - Alojamiento La Ruta. Situated in Coín, Casa de campo provides accommodation with a private pool. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa de campo - Alojamiento La Ruta se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ocre Coin

Casa Ocre Coin

Ubytování (Vila) Casa Ocre Coin. Situated in Coín in the Andalucía region, Holiday villa in the countryside with panoramic views features a garden. Ubytování Casa Ocre Coin se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo´s Hacienda El Alamo

Cubo´s Hacienda El Alamo

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo´s Hacienda El Alamo. Set in Coín in the Andalucía region, Cubo´s Hacienda El Alamo features a garden. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. Ubytování Cubo´s Hacienda El Alamo se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Villa Santa Clara

Cubo's Villa Santa Clara

Ubytování (Vila) Cubo's Villa Santa Clara. Cubo's Villa Santa Clara is situated in Coín. Guests may go for a swim in the private pool. Ubytování Cubo's Villa Santa Clara se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Four-Bedroom Holiday home Coin with a Fireplace 07

Four-Bedroom Holiday home Coin with a Fireplace 07

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday home Coin with a Fireplace 07. Boasting an outdoor pool and mountain views, Four-Bedroom Holiday home Coin with a Fireplace 07 is situated in Coín. Ubytování Four-Bedroom Holiday home Coin with a Fireplace 07 se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Coín w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Nice home in Coín w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Coín w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool. Boasting an outdoor pool and mountain views, Nice home in Coín w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool is set in Coín. Ubytování Nice home in Coín w/ Outdoor swimming pool, WiFi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Los cipreses

Los cipreses

Ubytování (Prázdninový dům) Los cipreses. Situated in Coín, Los cipreses provides accommodation with a private pool. Ubytování Los cipreses se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Villa Gabriela

Cubo's Villa Gabriela

Ubytování (Vila) Cubo's Villa Gabriela. Cubo's Villa Gabriela se nachází v Coíně a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Klimatizované ubytování leží 21 km od Torremolinos. Ubytování Cubo's Villa Gabriela se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Casa Sierra Los Angeles

Cubo's Casa Sierra Los Angeles

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's Casa Sierra Los Angeles. Cubo's Casa Sierra Los Angeles se nachází v Coíně, 21 km od Torremolinos, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cubo's Casa Sierra Los Angeles se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Micaela

Finca Micaela

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Micaela. Boasting a garden, private pool and garden views, Finca Micaela is set in Coín. The air-conditioned accommodation is 38 km from Torremolinos. Ubytování Finca Micaela se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Las Delicias

Casa Las Delicias

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Las Delicias. Located in Coín, Casa Las Delicias provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Casa Las Delicias se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Huerta San Antonio

Huerta San Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Huerta San Antonio. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Huerta San Antonio is situated in Coín. Ubytování Huerta San Antonio se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Cubo's Casa California

Cubo's Casa California

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's Casa California. Cubo's Casa California is situated in Coín and features a private pool, a kitchen and pool views. Ubytování Cubo's Casa California se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Casa Aloe

Cubo's Casa Aloe

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's Casa Aloe. Cubo's Casa Aloe is located in Coín. The property has pool views. Ubytování Cubo's Casa Aloe se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Countryside Villas La Cuadra

Exclusive Countryside Villas La Cuadra

Ubytování (Vily) Exclusive Countryside Villas La Cuadra. Situated in Coín, 39 km from Torremolinos, Exclusive Countryside Villas La Cuadra features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Exclusive Countryside Villas La Cuadra se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Higuera

La Higuera

Ubytování (Apartmán) La Higuera. La Higuera is set in Coín and offers a terrace. The property is 28 km from Torremolinos and free private parking is offered. Ubytování La Higuera se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Amapola

Villa Amapola

Ubytování (Vila) Villa Amapola. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Amapola is set in Coín. The air-conditioned accommodation is 22 km from Torremolinos. Ubytování Villa Amapola se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Loko

Casa Loko

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Loko. Casa Loko se nachází v Coíně, 25 km od Torremolinos, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Loko se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

•{ HABITACIÓN EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•

•{ HABITACIÓN EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•

Ubytování (Privát) •{ HABITACIÓN EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]•. •{ HABITACIÓN EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]• se nachází v Coíně a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 23 km od Torremolinos. Ubytování •{ HABITACIÓN EN COIN A 30KM DE LA PLAYA ]• se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca el Perote

Finca el Perote

Ubytování (Prázdninový dům) Finca el Perote. Finca el Perote se nachází v Coíně a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Finca el Perote se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Peace of Mind

Finca Peace of Mind

Ubytování (Apartmán) Finca Peace of Mind. New, stylish 2 en suite bedroom apartment in a privileged rural setting. Is situated in Coín and offers a garden and a terrace. Ubytování Finca Peace of Mind se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Santana

Casa Santana

Ubytování (Vila) Casa Santana. Offering free WiFi and garden views, Casa Santana is an accommodation set in Coín. Guests staying at this villa have access to a balcony. Ubytování Casa Santana se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa BySellas

Casa BySellas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa BySellas. Casa BySellas se nachází v Coíně a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa BySellas se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Marina

Apartamento Marina

Ubytování (Apartmán) Apartamento Marina. Located in Coín in the Andalucía region, Apartamento Marina features a balcony. The air-conditioned accommodation is 24 km from Torremolinos. Ubytování Apartamento Marina se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Coin

Two-Bedroom Holiday Home in Coin

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Coin. Boasting an outdoor pool and mountain views, Two-Bedroom Holiday Home in Coin is situated in Coín. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Coin se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Villa La Torre de la Noria 20m pool

Cubo's Villa La Torre de la Noria 20m pool

Ubytování (Vila) Cubo's Villa La Torre de la Noria 20m pool. Cubo's Villa La Torre de la Noria 20m pool se nachází v Coíně a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. Ubytování Cubo's Villa La Torre de la Noria 20m pool se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie).

Cubo's El Parador de Campinuela

Cubo's El Parador de Campinuela

Ubytování (Prázdninový dům) Cubo's El Parador de Campinuela. Cubo's El Parador de Campinuela se nachází v Coíně a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 22 km od Torremolinos. Ubytování Cubo's El Parador de Campinuela se nachází ve městě Coín (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)