Hledat

Ubytování

Casa Vivaz Casarabonela Vila

Callejón del Lobo s/n, 29566 Casarabonela, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Vivaz Casarabonela. Casa Vivaz Casarabonela is located in Casarabonela and offers a garden and a terrace. This villa provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Casa Vivaz Casarabonela se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Vivaz Casarabonela

This villa provides air-conditioned accommodation with free WiFi. Casa Vivaz Casarabonela is located in Casarabonela and offers a garden and a terrace. The nearest airport is Malaga Airport, 34 km from Casa Vivaz Casarabonela. A TV is featured. The villa includes a kitchen with a microwave and a fridge, as well as a coffee machine. Málaga is 38 km from the villa, while Marbella is 31 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén

Vybavení ubytování Casa Vivaz Casarabonela

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Dětská jídelní židlička
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Sprcha
 • Krb
 • Satelitní programy
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Sezónní
 • K dispozici pro všechny věkové skupiny
 • Bazén se slanou vodou
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Casarabonela

Cortijo el Chenil Rural Retreat

9,5

Cortijo el Chenil Rural Retreat

Ubytování (Aparthotel) Cortijo el Chenil Rural Retreat. Cortijo el Chenil Rural Retreat se nachází v Casarabonele, 47 km od Benalmádeny, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cortijo el Chenil Rural Retreat se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Vista

9,4

Casa La Vista

Ubytování (Apartmán) Casa La Vista. Boasting barbecue facilities, Casa La Vista features accommodation in Casarabonela with free WiFi and mountain views. Ubytování Casa La Vista se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RENTHAS Cortijo Las Lomas, Comarca Caminito del Rey

9

RENTHAS Cortijo Las Lomas, Comarca Caminito del Rey

Ubytování (Venkovský dům) RENTHAS Cortijo Las Lomas, Comarca Caminito del Rey. Set in Casarabonela, 30 km from Torremolinos, RENTHAS Cortijo Las Lomas, Comarca Caminito del Rey offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování RENTHAS Cortijo Las Lomas, Comarca Caminito del Rey se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cortijo San Antonio Caminito de Rey

8,6

Hotel Cortijo San Antonio Caminito de Rey

Ubytování (Hotel) Hotel Cortijo San Antonio Caminito de Rey. Hotel Cortijo San Antonio Caminito de Rey se nachází v Casarabonele, 34 km od Málagy. Ubytování Hotel Cortijo San Antonio Caminito de Rey se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dar Bunaira

8,4

Dar Bunaira

Ubytování (Prázdninový dům) Dar Bunaira. Dar Bunaira se nachází v Casarabonele a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Do Torremolinos je to 36 km. Ubytování Dar Bunaira se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Sun Apartments

8,4

Country Sun Apartments

Ubytování (Apartmány) Country Sun Apartments. Country Sun Apartments jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Casarabonele v Andalusii. Ubytování Country Sun Apartments se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso Central

8,2

Piso Central

Ubytování (Apartmán) Piso Central. Piso Central se nachází v Casarabonele a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Torremolinos je to 36 km. Ubytování Piso Central se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sierra de las Nieves

8

Apartamento Sierra de las Nieves

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sierra de las Nieves. Apartamento Sierra de las Nieves se nachází v Casarabonele. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 36 km od Torremolinos. Ubytování Apartamento Sierra de las Nieves se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Nieve Casarabonela

Casa Nieve Casarabonela

Ubytování (Vila) Casa Nieve Casarabonela. Holiday home with lovely outdoors and breathtaking vistas is situated in Casarabonela and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Nieve Casarabonela se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Caicunes

Finca Caicunes

Ubytování (Vila) Finca Caicunes. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Finca Caicunes is situated in Casarabonela. Ubytování Finca Caicunes se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Limonero

Casa Limonero

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Limonero. Casa Limonero se nachází v Casarabonele a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 36 km od Torremolinos. Ubytování Casa Limonero se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Casarabonela with WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Casarabonela with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Casarabonela with WiFi and 3 Bedrooms. Nice home in Casarabonela se nachází v Casarabonele v Andalusii a nabízí Wi-Fi a 3 ložnice s terasou. Ubytování Nice home in Casarabonela with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).

Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Beautiful home in Casarabonela se nachází v Casarabonele v Andalusii a nabízí Wi-Fi, venkovní bazén a 2 ložnice s terasou. Ubytování Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).

Casa Clarinete Casarabonela

Casa Clarinete Casarabonela

Ubytování (Vila) Casa Clarinete Casarabonela. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Fascinating villa with staggering views is located in Casarabonela. Ubytování Casa Clarinete Casarabonela se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loma Méndez Casa 2

Loma Méndez Casa 2

Ubytování (Prázdninový dům) Loma Méndez Casa 2. Boasting a spa bath, Loma Méndez Casa 2 is situated in Casarabonela. The property is 31 km from Torremolinos and free private parking is available. Ubytování Loma Méndez Casa 2 se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).

Loma Méndez Casa 3

Loma Méndez Casa 3

Ubytování (Prázdninový dům) Loma Méndez Casa 3. Loma Méndez Casa 3 is set in Casarabonela. This holiday home also features free WiFi. Ubytování Loma Méndez Casa 3 se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).

La huerta de Bonela

La huerta de Bonela

Ubytování (Prázdninový dům) La huerta de Bonela. La huerta de Bonela se nachází v obci Casarabonela a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování La huerta de Bonela se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Quintana

Villa Quintana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Quintana. Villa Quintana se nachází v Casarabonele a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Do Torremolinos je to 36 km. Ubytování Villa Quintana se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Canela

Finca Canela

Ubytování (Apartmány) Finca Canela. Situated in Casarabonela, 35 km from Torremolinos, Finca Canela features a garden and free WiFi. Ubytování Finca Canela se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loma Méndez Casa 1

Loma Méndez Casa 1

Ubytování (Prázdninový dům) Loma Méndez Casa 1. Set in Casarabonela in the Andalucía region, Loma Méndez Casa 1 has a balcony and pool views. Ubytování Loma Méndez Casa 1 se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).

Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Beautiful home in Casarabonela se nachází v Casarabonele v Andalusii a nabízí Wi-Fi, venkovní bazén a 2 ložnice s terasou. 35 km od Torremolinos. Ubytování Beautiful home in Casarabonela with WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms se nachází ve městě Casarabonela (Španělsko - Andalusie).