Hledat

Ubytování

Casa Viriato Prázdninový dům

3 Calle Puente, 49002 Zamora, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Viriato. Located in Zamora, 400 metres from Plaza Mayor, 600 metres from Tourism information of Zamora and 700 metres from Etnographic museum of Zamora, Casa... Ubytování Casa Viriato se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Viriato

1 km from Football Stadium and 1. Located in Zamora, 400 metres from Plaza Mayor, 600 metres from Tourism information of Zamora and 700 metres from Etnographic museum of Zamora, Casa Viriato provides accommodation with a balcony and free WiFi. Popular points of interest near the holiday home include Cathedral of Zamora, Easter Museum of Zamora and Baltasar Lobo Museum. 1 km from Park of the Castillo. The nearest airport is Salamanca Airport, 64 km from Casa Viriato. The holiday home features 2 bedrooms, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower. This holiday home is 1.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Casa Viriato

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Čisticí prostředky
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Topení
 • Žehlička
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Balkon
 • Polovina dvojdomku
 • Možnost vystavení faktury
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Zamora

En el Corazón de Zamora

10

En el Corazón de Zamora

Ubytování (Apartmán) En el Corazón de Zamora. Featuring city views, En el Corazón de Zamora provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 300 metres from Plaza Mayor. Ubytování En el Corazón de Zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamora Suites Central

10

Zamora Suites Central

Ubytování (Apartmány) Zamora Suites Central. Zamora Suites Central se nachází v Zamoře, 400 metrů od býčí arény Zamora, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Zamora Suites Central se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glory Home II Catedral

10

Glory Home II Catedral

Ubytování (Apartmán) Glory Home II Catedral. Glory Home II Catedral se nachází v Zamoře a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Glory Home II Catedral se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL RINCÓN DE ÉSYJA

9,9

EL RINCÓN DE ÉSYJA

Ubytování (Apartmán) EL RINCÓN DE ÉSYJA. Located in Zamora, less than 1 km from Bullring Zamora, EL RINCÓN DE ÉSYJA provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování EL RINCÓN DE ÉSYJA se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arcipreste

9,9

Arcipreste

Ubytování (Apartmán) Arcipreste. Arcipreste has a balcony and is located in Zamora, within just 400 metres of Cathedral of Zamora and 600 metres of Etnographic museum of Zamora. Ubytování Arcipreste se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DONCELLAS

9,8

DONCELLAS

Ubytování (Apartmán) DONCELLAS. DONCELLAS se nachází v Zamoře, 200 metrů od Etnografického muzea, 300 metrů od náměstí Plaza Mayor a 400 metrů od turistických informací. Ubytování DONCELLAS se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador de Valorio

9,8

El Mirador de Valorio

Ubytování (Apartmán) El Mirador de Valorio. Set in Zamora, El Mirador de Valorio offers accommodation with a private pool and free WiFi. Situated 1. Ubytování El Mirador de Valorio se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blanco Y Negro

9,7

Blanco Y Negro

Ubytování (Apartmán) Blanco Y Negro. Blanco Y Negro se nachází v Zamoře, 400 metrů od náměstí Plaza Mayor, 500 metrů od Etnografického muzea a 500 metrů od býčí arény Zamora. Ubytování Blanco Y Negro se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Patio

9,7

Patio

Ubytování (Apartmán) Patio. Featuring garden views, Patio provides accommodation with a terrace and a patio, around 1.2 km from Bullring Zamora. Ubytování Patio se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

enZamorarte

9,7

enZamorarte

Ubytování (Apartmán) enZamorarte. Offering river views, enZamorarte is an accommodation situated in Zamora, 600 metres from Plaza Mayor and less than 1 km from Etnographic museum of Zamora. Ubytování enZamorarte se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yolanda

9,7

Yolanda

Ubytování (Apartmán) Yolanda. Set in Zamora, 600 metres from Plaza Mayor, 1.1 km from Tourism information of Zamora and 1. Ubytování Yolanda se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Principe

9,7

Principe

Ubytování (Apartmán) Principe. Principe has a patio and is located in Zamora, within just 1 km of Bullring Zamora and 1.4 km of Plaza Mayor. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Principe se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hermanos Pinzón

9,7

Hermanos Pinzón

Ubytování (Apartmán) Hermanos Pinzón. Located in Zamora, 1.9 km from Bullring Zamora, 2.1 km from Plaza Mayor and 2. Ubytování Hermanos Pinzón se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Río Duero 1

9,6

Río Duero 1

Ubytování (Apartmán) Río Duero 1. Set in Zamora, 1 km from Plaza Mayor, 1.2 km from Bullring Zamora and 1. Ubytování Río Duero 1 se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glory Home I garaje incluido

9,6

Glory Home I garaje incluido

Ubytování (Apartmán) Glory Home I garaje incluido. Glory Home nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. I garaje incluido se nachází v Zamoře, jen 1,1 km od velikonočního muzea. Ubytování Glory Home I garaje incluido se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Plazalema

9,6

Apartamento Plazalema

Ubytování (Apartmán) Apartamento Plazalema. Offering free WiFi and city views, Apartamento Plazalema is an accommodation located in Zamora, just 300 metres from Bullring Zamora and 1 km from Easter... Ubytování Apartamento Plazalema se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Plaza Mayor

9,6

Apartamento Plaza Mayor

Ubytování (Apartmán) Apartamento Plaza Mayor. Set in Zamora’s Plaza Mayor Square, in the city’s old town centre, this apartment features a 2 balconies overlooking the square. Ubytování Apartamento Plaza Mayor se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Santa Maria la Nueva

9,6

Casa Santa Maria la Nueva

Ubytování (Apartmán) Casa Santa Maria la Nueva. Featuring city views, Casa Santa Maria la Nueva offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 300 metres from Etnographic museum of... Ubytování Casa Santa Maria la Nueva se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA CASITA

9,6

LA CASITA

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASITA. LA CASITA se nachází v Zamoře, 300 metrů od náměstí Plaza Mayor, Etnografického muzea a Velkého muzea Zamora. Ubytování LA CASITA se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turisticos Dormi2

9,6

Apartamentos Turisticos Dormi2

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turisticos Dormi2. Located in Zamora, 600 metres from Plaza Mayor and less than 1 km from Etnographic museum of Zamora, Apartamentos Turisticos Dormi2 provides city views and... Ubytování Apartamentos Turisticos Dormi2 se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refugio con Casitas Infantiles

9,6

Refugio con Casitas Infantiles

Ubytování (Prázdninový dům) Refugio con Casitas Infantiles. Refugio con Casitas Infantiles se nachází v Zamoře, 15 km od muzea Baltasar Lobo, 17 km od býčí arény Zamora a 17 km od náměstí Plaza Mayor. Ubytování Refugio con Casitas Infantiles se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tunel10

9,6

Tunel10

Ubytování (Apartmán) Tunel10. Tunel10 se nachází v Zamoře, 400 metrů od býčí arény Zamora, necelý 1 km od náměstí Plaza Mayor a 13 minut chůze od etnografického muzea Zamora, a nabízí... Ubytování Tunel10 se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento CENTRO HISTÓRICO Zorrilla 4

9,5

Apartamento CENTRO HISTÓRICO Zorrilla 4

Ubytování (Apartmán) Apartamento CENTRO HISTÓRICO Zorrilla 4. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, Apartamento CENTRO HISTÓRICO Zorrilla 4 is ideally situated in Zamora, 700 metres from Easter Museum of Zamora... Ubytování Apartamento CENTRO HISTÓRICO Zorrilla 4 se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

el11 apartamento

9,5

el11 apartamento

Ubytování (Apartmán) el11 apartamento. Offering free WiFi and city views, el11 apartamento is an accommodation located in Zamora, just 300 metres from Bullring Zamora and 1 km from Plaza Mayor. Ubytování el11 apartamento se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 473 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Félix

9,5

Casa Félix

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Félix. Set just 1.8 km from Football Stadium, Casa Félix offers accommodation in Zamora with access to free bikes, a garden, as well as a tour desk. Ubytování Casa Félix se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galicia47

9,5

Galicia47

Ubytování (Apartmán) Galicia47. Located in Zamora, less than 1 km from Easter Museum of Zamora and a 15-minute walk from Etnographic museum of Zamora, Galicia47 offers a shared lounge and... Ubytování Galicia47 se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Condal de Reyna

9,5

Casa Condal de Reyna

Ubytování (Apartmány) Casa Condal de Reyna. Located within 800 metres of Easter Museum of Zamora and 800 metres of Bullring Zamora in Zamora, Casa Condal de Reyna offers accommodation with a... Ubytování Casa Condal de Reyna se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A los Ojos del Río Duero

9,5

A los Ojos del Río Duero

Ubytování (Apartmán) A los Ojos del Río Duero. Featuring river views, A los Ojos del Río Duero provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 500 metres from Tourism information of... Ubytování A los Ojos del Río Duero se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Mirador de Zamora

9,4

El Mirador de Zamora

Ubytování (Apartmán) El Mirador de Zamora. Set in Zamora, 600 metres from Easter Museum of Zamora, El Mirador de Zamora offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování El Mirador de Zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babieca

9,4

Babieca

Ubytování (Apartmán) Babieca. Offering city views, Babieca is an accommodation set in Zamora, 500 metres from Park of the Castillo and 500 metres from Baltasar Lobo Museum. Ubytování Babieca se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mohina

9,4

Casa Mohina

Ubytování (Apartmán) Casa Mohina. Offering a terrace and city view, Casa Mohina is situated in Zamora, 1.1 km from Bullring Zamora and 1.5 km from Easter Museum of Zamora. Ubytování Casa Mohina se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Mercado-Centro

9,4

Apartamento Mercado-Centro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Mercado-Centro. Apartamento Mercado-Centro se nachází v Zamoře, necelý 1 km od býčí arény Zamora a 12 minut chůze od náměstí Plaza Mayor. Ubytování Apartamento Mercado-Centro se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos La Muralla

9,4

Apartamentos La Muralla

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Muralla. Apartamentos La Muralla is located in central Zamora, next to the old city walls. The accommodations offers 4 fully equipped apartments. Ubytování Apartamentos La Muralla se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sancho IV

9,3

Sancho IV

Ubytování (Apartmán) Sancho IV. Sancho IV offers accommodation in Zamora. The air-conditioned unit is 200 metres from Bullring Zamora. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Sancho IV se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Don Rodrigo

9,3

Hostal Don Rodrigo

Ubytování (Penzion) Hostal Don Rodrigo. Situated 350 metres from Plaza Mayor in Zamora, the Hostal Don Rodrigo offers modern rooms with a private bathroom and free Wi-Fi. Ubytování Hostal Don Rodrigo se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Arco de zamora

9,3

El Arco de zamora

Ubytování (Apartmán) El Arco de zamora. Featuring city views, El Arco de zamora features accommodation with a patio and a coffee machine, around 100 metres from Easter Museum of Zamora. Ubytování El Arco de zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Turística El Asturiano

9,3

Vivienda Turística El Asturiano

Ubytování (Venkovský dům) Vivienda Turística El Asturiano. Situated in Montamarta, Vivienda Turística El Asturiano features accommodation with free private parking. Ubytování Vivienda Turística El Asturiano se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos Palacio de Yolanda

9,3

Apartamentos Palacio de Yolanda

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Palacio de Yolanda. Apartamentos Palacio de Yolanda se nachází 500 metrů od býčí arény Zamora a nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Palacio de Yolanda se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamora Apartments

9,3

Zamora Apartments

Ubytování (Apartmány) Zamora Apartments. Set 1.9 km from Bullring Zamora, Zamora Apartments offers accommodation with a balcony, as well as a bar and a terrace. Ubytování Zamora Apartments se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Plaza Mayor Zamora

9,3

Apartamentos Plaza Mayor Zamora

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Plaza Mayor Zamora. Apartamentos Plaza Mayor Zamora se nachází v Zamoře, jen pár kroků od náměstí Plaza Mayor a 100 metrů od Etnografického muzea Zamora. Ubytování Apartamentos Plaza Mayor Zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Chiqui

9,3

Hostal Chiqui

Ubytování (Penzion) Hostal Chiqui. Hostal Chiqui se nachází v historickém centru Zamory. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování Hostal Chiqui se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ares Hotel

9,3

Ares Hotel

Ubytování (Hotel) Ares Hotel. Featuring views of the Zamora City Walls, Ares Hotel offers accommodation in Zamora, 200 metres from Easter Museum of Zamora. Ubytování Ares Hotel se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

El piso perfecto para disfrutar de Zamora

9,3

El piso perfecto para disfrutar de Zamora

Ubytování (Apartmán) El piso perfecto para disfrutar de Zamora. Featuring city views, El piso perfecto para disfrutar de Zamora offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 500 metres from Easter... Ubytování El piso perfecto para disfrutar de Zamora se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de los Infantes

9,3

La Casa de los Infantes

Ubytování (Apartmán) La Casa de los Infantes. Situated in Zamora, 500 metres from Easter Museum of Zamora and less than 1 km from Etnographic museum of Zamora, La Casa de los Infantes features... Ubytování La Casa de los Infantes se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Gil Plaza Hotel

9,3

San Gil Plaza Hotel

Ubytování (Hotel) San Gil Plaza Hotel. Set in Zamora, San Gil Plaza Hotel has rooms with a minibar, free WiFi and air conditioning. Zamora Castle is 15 minutes' walk away. Ubytování San Gil Plaza Hotel se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA PERLA DEL DUERO

9,2

LA PERLA DEL DUERO

Ubytování (Apartmán) LA PERLA DEL DUERO. Boasting city views, LA PERLA DEL DUERO features accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Bullring Zamora. Ubytování LA PERLA DEL DUERO se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OKELO

9,2

OKELO

Ubytování (Hotel) OKELO. OKELO se nachází v Zamoře, necelý 1 km od býčí arény Zamora, a nabízí bar a výhled do zahrady. Ubytování OKELO se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Atenea

9,2

Casa Atenea

Ubytování (Venkovský dům) Casa Atenea. Casa Atenea is located in Zamora. Set 50 km from Football Stadium, the property offers a garden and free private parking. Ubytování Casa Atenea se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NorbeHouse

9,2

NorbeHouse

Ubytování (Apartmán) NorbeHouse. Set in Zamora in the Castile and Leon region, NorbeHouse has a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování NorbeHouse se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTOS OASIS

9,2

APARTAMENTOS OASIS

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS OASIS. Featuring city views and free WiFi, APARTAMENTOS OASIS features accommodation attractively situated in Zamora, within a short distance of Bullring Zamora,... Ubytování APARTAMENTOS OASIS se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León).

Pizarro

9,2

Pizarro

Ubytování (Apartmán) Pizarro. Pizarro se nachází v Zamoře, 1 km od býčí arény, 1,3 km od náměstí Plaza Mayor a 1,4 km od Etnografického muzea Zamora. Ubytování Pizarro se nachází ve městě Zamora (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)