Hledat

Ubytování

Casa Vidrio Competa Vila

Diseminado Diseminados, 503 , 29754 Cómpeta, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Vidrio Competa. Nice holiday home with gorgeous views of the valley near Competa sleeps five is located in Cómpeta and offers a terrace. Ubytování Casa Vidrio Competa se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa Vidrio Competa

A TV is offered. Málaga is 41 km from the villa. Nice holiday home with gorgeous views of the valley near Competa sleeps five is located in Cómpeta and offers a terrace. The nearest airport is Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport, 43 km from the property. The villa has 2 bedrooms, a fully equipped kitchen with a microwave, and 1 bathroom with a bidet. Guests have access to free WiFi throughout the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Casa Vidrio Competa

 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Bidet
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Krb
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Moskytiéra
 • Ventilátor
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Služba žehlení
 • Pouze pro dospělé

Jiná ubytování ve městě Cómpeta

No 9 Competa

10

No 9 Competa

Ubytování (Prázdninový dům) No 9 Competa. Featuring an outdoor pool, No 9 Competa is a semi-detached holiday home set in Cómpeta. The holiday home is fitted with air conditioning and free WiFi. Ubytování No 9 Competa se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Peperent Villa Al-Andalus

10

Peperent Villa Al-Andalus

Ubytování (Vila) Peperent Villa Al-Andalus. Peperent Villa Al-Andalus se nachází v Cómpetě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. 24 km od La Herradury. Ubytování Peperent Villa Al-Andalus se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Abril

10

Villa Abril

Ubytování (Vila) Villa Abril. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Abril is set in Cómpeta. Ubytování Villa Abril se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bulle

10

La Bulle

Ubytování (Luxusní stan) La Bulle. La Bulle se nachází v Cómpetě a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. 29 km od Almuñécaru. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování La Bulle se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Maroma

9,8

Casa Maroma

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Maroma. Casa Maroma se nachází v Cómpetě, 28 km od Almuñécaru, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Maroma se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa B Bed & Breakfast

9,8

Casa B Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Casa B Bed & Breakfast. Located in Cómpeta in the Andalucía Region, 42 km from Málaga, Casa B Bed & Breakfast boasts a year-round outdoor pool and sun terrace. Ubytování Casa B Bed & Breakfast se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Almijara Residence

9,7

Almijara Residence

Ubytování (Penzion) Almijara Residence. Featuring free high-speed WiFi throughout the property, Almijara Residence offers accommodation in Cómpeta. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Almijara Residence se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

1-B Las Margaritas

9,7

1-B Las Margaritas

Ubytování (Apartmán) 1-B Las Margaritas. Located in Cómpeta in the Andalucía region, 1-B Las Margaritas has a balcony and mountain views. Ubytování 1-B Las Margaritas se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

CASA MARTA

9,7

CASA MARTA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MARTA. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, CASA MARTA is located in Cómpeta. Ubytování CASA MARTA se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mari Carmen

9,6

Casa Mari Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mari Carmen. Offering a private seasonal swimming pool and free WiFi, Casa Mari Carmen is located a 5-minute drive from Cómpeta. Ubytování Casa Mari Carmen se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lirios

9,6

Casa Lirios

Ubytování (Vila) Casa Lirios. Set in Cómpeta, Casa Lirios offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Casa Lirios se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed&Breakfast Al Campanario

9,6

Bed&Breakfast Al Campanario

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Al Campanario. Located in Cómpeta, 21 km from Torre del Mar, Bed&Breakfast Al Campanario provides a bar and free WiFi. Ubytování Bed&Breakfast Al Campanario se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Redonda

9,6

Casa Redonda

Ubytování (Apartmán) Casa Redonda. Casa Redonda se nachází v Cómpetě a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. 26 km od Almuñécaru. Ubytování Casa Redonda se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House ¨Montepiscina¨

9,6

Holiday House ¨Montepiscina¨

Ubytování (Venkovský dům) Holiday House ¨Montepiscina¨. Set in Cómpeta in the Andalucía region, Holiday House ¨Montepiscina¨ has a terrace and pool views. Ubytování Holiday House ¨Montepiscina¨ se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Roble B&B

9,6

Casa Roble B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Roble B&B. Casa Roble B&B offers accommodation in Cómpeta. Guests can enjoy the on-site bar. Rooms are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Casa Roble B&B se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carmen

9,6

Casa Carmen

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carmen. Set in Cómpeta in the Andalucía region, Casa Carmen has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 22 km from Torre del Mar. Ubytování Casa Carmen se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Casa Berrincha

9,6

Casa Berrincha

Ubytování (Apartmán) Casa Berrincha. Located in Cómpeta in the Andalucía region, Casa Berrincha has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Torre del Mar. Ubytování Casa Berrincha se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Calle Piedras

9,6

Casa Calle Piedras

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Calle Piedras. Casa Calle Piedras se nachází v Cómpetě v Andalusii a nabízí terasu a výhled na město. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od Almuñécaru. Ubytování Casa Calle Piedras se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft El Sueño

9,5

Loft El Sueño

Ubytování (Apartmán) Loft El Sueño. Loft El Sueño is set in Cómpeta. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Loft El Sueño se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

B&B la Madrugada

9,5

B&B la Madrugada

Ubytování (Bed and breakfast) B&B la Madrugada. La Madrugada is set 3.5 km outside Cómpeta, on the edge of Sierra de Tejeda Nature Reserve. Ubytování B&B la Madrugada se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA AGUILAR

9,5

CASA AGUILAR

Ubytování (Prázdninový dům) CASA AGUILAR. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, CASA AGUILAR is set in Cómpeta. Ubytování CASA AGUILAR se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Finca El Frontín

9,5

Finca El Frontín

Ubytování (Vila) Finca El Frontín. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Finca El Frontín is located in Cómpeta. Ubytování Finca El Frontín se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malaga Hills Boutique & Wellness B&B -Adults Only-

9,5

Malaga Hills Boutique & Wellness B&B -Adults Only-

Ubytování (Hotel) Malaga Hills Boutique & Wellness B&B -Adults Only-. Malaga Hills Boutique & Wellness B&B - dospělí Only- nabízí venkovní bazén, fitness centrum, bar a sdílený lounge v Cómpetě. Ubytování Malaga Hills Boutique & Wellness B&B -Adults Only- se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Del Recreo

9,4

La Casa Del Recreo

Ubytování (Apartmány) La Casa Del Recreo. Located in Cómpeta, 21 km from Torre del Mar, La Casa Del Recreo provides a restaurant and free WiFi. Ubytování La Casa Del Recreo se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elvira

9,4

Casa Elvira

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elvira. Casa Elvira se nachází v Cómpetě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Almuñécaru je to 28 km. Ubytování Casa Elvira se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

KiCo

9,4

KiCo

Ubytování (Bed and breakfast) KiCo. KiCo se nachází v Cómpetě, 28 km od Almuñécaru, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování KiCo se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Beaumont - awesome Andalusian townhouse

9,4

Casa Beaumont - awesome Andalusian townhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Beaumont - awesome Andalusian townhouse. Casa Beaumont - amazing Andalusian townhouse se nachází v Cómpetě a nabízí vířivku. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od Almuñécaru. Ubytování Casa Beaumont - awesome Andalusian townhouse se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Escobar

9,4

Casa Escobar

Ubytování (Apartmán) Casa Escobar. Set in Cómpeta in the Andalucía region, Casa Escobar features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Torre del Mar. Ubytování Casa Escobar se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Apartamento Las Margaritas

9,4

Apartamento Las Margaritas

Ubytování (Apartmán) Apartamento Las Margaritas. Apartamento Las Margaritas is situated in Cómpeta. The air-conditioned accommodation is 21 km from Torre del Mar, and guests benefit from complimentary... Ubytování Apartamento Las Margaritas se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

“El Huevo”

9,4

“El Huevo”

Ubytování (Prázdninový dům) “El Huevo”. “El Huevo” is situated in Cómpeta and offers a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování “El Huevo” se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Comfortabel appartement (Casa Buttiens-Lahou)

9,4

Comfortabel appartement (Casa Buttiens-Lahou)

Ubytování (Apartmán) Comfortabel appartement (Casa Buttiens-Lahou). Offering free WiFi and mountain views, Comfortabel appartement (Casa Buttiens-Lahou) is an accommodation located in Cómpeta. Ubytování Comfortabel appartement (Casa Buttiens-Lahou) se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La casa de madera

9,4

La casa de madera

Ubytování (Vila) La casa de madera. La casa de madera se nachází v Cómpetě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování La casa de madera se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento rural Alborada

9,3

Apartamento rural Alborada

Ubytování (Apartmán) Apartamento rural Alborada. Situated in Cómpeta in the Andalucía region, Apartamento rural Alborada features a balcony and sea views. Ubytování Apartamento rural Alborada se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Finca El Capricho

9,3

Finca El Capricho

Ubytování (Vila) Finca El Capricho. Finca El Capricho se nachází v Cómpetě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 22 km od La Herradury. Ubytování Finca El Capricho se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Al Campanario B&B

9,3

Al Campanario B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Al Campanario B&B. Al Campanario B&B se nachází v Cómpetě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od Almuñécaru. Ubytování Al Campanario B&B se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Complejo Rural Alma Y Montaña

9,3

Complejo Rural Alma Y Montaña

Ubytování (Apartmány) Complejo Rural Alma Y Montaña. Set in Cómpeta, 42 km from Málaga, Apartamentos "Alma" y "Montaña" features a shared year-round outdoor pool. Nerja is 14 km away. Ubytování Complejo Rural Alma Y Montaña se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Stork

9,2

Casa Stork

Ubytování (Apartmán) Casa Stork. Set in Cómpeta in the Andalucía region, Casa Stork features a balcony and pool views. Ubytování Casa Stork se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

La posada del Cani

9,2

La posada del Cani

Ubytování (Penzion) La posada del Cani. Located in Cómpeta, in a building dating from 1965, La posada del Cani provides a restaurant and guestrooms with free WiFi. Ubytování La posada del Cani se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento rural Antares

9,2

Apartamento rural Antares

Ubytování (Apartmán) Apartamento rural Antares. Located in Cómpeta in the Andalucía region, Apartamento rural Antares has a balcony and garden views. Ubytování Apartamento rural Antares se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Cortijo las Vistas

9,2

Cortijo las Vistas

Ubytování (Prázdninový dům) Cortijo las Vistas. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Cortijo las Vistas is located in Cómpeta. Ubytování Cortijo las Vistas se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio-Loft Herrería

9,1

Estudio-Loft Herrería

Ubytování (Apartmán) Estudio-Loft Herrería. Situated in Cómpeta in the Andalucía region, Estudio-Loft Herrería has a balcony and city views. Ubytování Estudio-Loft Herrería se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mesón La Hospedería

9

Mesón La Hospedería

Ubytování (Penzion – hostinec) Mesón La Hospedería. Mesón La Hospedería features a bar, shared lounge, barbecue facilities and terrace in Cómpeta. Ubytování Mesón La Hospedería se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Competa Centro

9

Casa Competa Centro

Ubytování (Apartmán) Casa Competa Centro. Casa Competa Centro se nachází v Cómpetě v Andalusii a nabízí terasu a výhled na moře. Klimatizované ubytování je vzdálené 28 km od Almuñécaru. Ubytování Casa Competa Centro se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie).

Salamandra Plaza B&B

9

Salamandra Plaza B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Salamandra Plaza B&B. Salamandra Plaza B&B nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Nachází se v Cómpetě, 55 km od Málagy. Ubytování Salamandra Plaza B&B se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Maroma

9

Finca Maroma

Ubytování (Prázdninové domy) Finca Maroma. Finca Maroma se nachází v Cómpetě, 25 km od La Herradury, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Maroma se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lola

9

Casa Lola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lola. Situated in Cómpeta in the Andalucía region, Casa Lola has a balcony. The accommodation is 28 km from Almuñécar. Ubytování Casa Lola se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse La Tienda Cómpeta 21b

9

Guesthouse La Tienda Cómpeta 21b

Ubytování (Apartmány) Guesthouse La Tienda Cómpeta 21b. Located in Cómpeta, 21 km from Torre del Mar, Guesthouse La Tienda Cómpeta 21b provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Guesthouse La Tienda Cómpeta 21b se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cómpeta privada con Piscina y Barbacoa 5 minutos del pueblo

9

Villa Cómpeta privada con Piscina y Barbacoa 5 minutos del pueblo

Ubytování (Vila) Villa Cómpeta privada con Piscina y Barbacoa 5 minutos del pueblo. Villa Cómpeta privada con Piscina y Barbacoa 5 minutos del pueblo se nachází v Cómpetě v Andalusii a nabízí zahradu. Ubytování Villa Cómpeta privada con Piscina y Barbacoa 5 minutos del pueblo se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Andalucia

8,9

Villa Andalucia

Ubytování (Penzion) Villa Andalucia. Featuring a swimming pool and sun terrace with views of the mountains, Villa Andalucia is located in Competa. Ubytování Villa Andalucia se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Serena - amazing villa with private pool

8,9

Villa Serena - amazing villa with private pool

Ubytování (Vila) Villa Serena - amazing villa with private pool. Villa Serena - Amazing villa with private pool se nachází v Cómpetě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Serena - amazing villa with private pool se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 3 bedrooms in Competa with wonderful sea view private pool furnished garden 18 km from the beach

8,8

House with 3 bedrooms in Competa with wonderful sea view private pool furnished garden 18 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with 3 bedrooms in Competa with wonderful sea view private pool furnished garden 18 km from the beach. Located in Cómpeta in the Andalucía region, House with 3 bedrooms in Competa with wonderful sea view private pool furnished garden 18 km from the beach... Ubytování House with 3 bedrooms in Competa with wonderful sea view private pool furnished garden 18 km from the beach se nachází ve městě Cómpeta (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)