Hledat

Ubytování

Casa Vacacional Paula Prázdninový dům

Calle Nueva, 33592 Llanes, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacacional Paula. Located in Llanes in the Asturias region, Casa Vacacional Paula features a terrace. Ubytování Casa Vacacional Paula se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa Vacacional Paula

The holiday home has 2 bedrooms, a flat-screen TV, an equipped kitchen, a washing machine and 1 bathroom with a bidet. Located in Llanes in the Asturias region, Casa Vacacional Paula features a terrace. Situated 700 metres from Playa de San Antonio, the property features a garden and free private parking. The nearest airport is Asturias Airport, 89 km from the holiday home.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Casa Vacacional Paula

 • Parkování na ulici
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Bidet
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • TV s plochou obrazovkou
 • Sušák na prádlo
 • Skládací postel
 • Věšák na oblečení
 • Topení
 • Ventilátor
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Pláž
 • Terasa
 • Zahrada
 • Výhled
 • Možnost vystavení faktury
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Llanes

Vivienda vacacional Los Nogales

10

Vivienda vacacional Los Nogales

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda vacacional Los Nogales. Vivienda vacacional Los Nogales se nachází v Llanes. 44 km od Potesu. Ubytování Vivienda vacacional Los Nogales se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LLANES 30 PLAYAS - PUERTO CHICO 1 -VUT163AS

10

LLANES 30 PLAYAS - PUERTO CHICO 1 -VUT163AS

Ubytování (Apartmán) LLANES 30 PLAYAS - PUERTO CHICO 1 -VUT163AS. LLANES 30 PLAYAS - PUERTO CHICO 1 -VUT163AS is a beachfront property set in Llanes, 350 metres from Playa del Sablon and 500 metres from Playa de Toro. Ubytování LLANES 30 PLAYAS - PUERTO CHICO 1 -VUT163AS se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babilonia, apartamento tranquilo y céntrico en Llanes

9,9

Babilonia, apartamento tranquilo y céntrico en Llanes

Ubytování (Apartmán) Babilonia, apartamento tranquilo y céntrico en Llanes. Apartamento trano y céntrico en Llanes se nachází v Llanes, 150 metrů od pláže Playa del Sablon, necelý 1 km od pláže Playa de Toro a 1,8 km od pláže Cue. Ubytování Babilonia, apartamento tranquilo y céntrico en Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bárcenas 3

9,8

Bárcenas 3

Ubytování (Apartmán) Bárcenas 3. Bárcenas 3 is situated in Llanes and offers a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. The apartment has garden views and is 25 km from Ribadesella. Ubytování Bárcenas 3 se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Cool Houses

9,7

The Cool Houses

Ubytování (Apartmány) The Cool Houses. The Cool Houses is located in the quiet residential area of Carua, 10 minutes' walk from the centre of Llanes. Ubytování The Cool Houses se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda vacacional La Poza la Braña

9,7

Vivienda vacacional La Poza la Braña

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda vacacional La Poza la Braña. Vivienda vacacional La Poza la Braña is situated in Llanes and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 47 km from Sales. Ubytování Vivienda vacacional La Poza la Braña se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Cerrón

9,7

El Cerrón

Ubytování (Prázdninový dům) El Cerrón. El Cerrón se nachází v Llanes a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování El Cerrón se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La plaza

9,7

La plaza

Ubytování (Apartmán) La plaza. La plaza se nachází v Llanes, jen 350 metrů od pláže Playa del Sablon a necelý 1 km od pláže Playa de Toro. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování La plaza se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Perla De Llanes

9,7

Perla De Llanes

Ubytování (Apartmán) Perla De Llanes. Perla De Llanes se nachází v Llanes, necelý 1 km od pláže Playa de Toro a 1,9 km od pláže Cue, a nabízí výhled na město. K dispozici je soukromé... Ubytování Perla De Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Centro Llanes

9,7

Apartamentos Centro Llanes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Centro Llanes. Apartamentos Centro Llanes se nachází 250 metrů od pláže Playa del Sablon a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Centro Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Pozu las Ranas

9,7

El Pozu las Ranas

Ubytování (Apartmán) El Pozu las Ranas. Situated in Llanes, just 2.7 km from Playa de Poo, El Pozu las Ranas features beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování El Pozu las Ranas se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Calma de Llanes

9,7

La Calma de Llanes

Ubytování (Chata) La Calma de Llanes. La Calma de Llanes is located in Llanes. This chalet has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování La Calma de Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laurel de Gulpiyuri

9,7

Laurel de Gulpiyuri

Ubytování (Venkovský dům) Laurel de Gulpiyuri. Featuring garden views, Laurel de Gulpiyuri offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.9 km from Playa de San Antolin. Ubytování Laurel de Gulpiyuri se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Llanes Deluxe

9,7

Llanes Deluxe

Ubytování (Apartmán) Llanes Deluxe. Llanes Deluxe is set in Llanes. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Llanes Deluxe se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Casa Cotiellu

9,7

Casa Cotiellu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Cotiellu. Offering mountain views, Casa Cotiellu has a picturesque setting just 400 metres from Llanes Beach. Ubytování Casa Cotiellu se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La llosina Vivienda Vacacional alquiler íntegro

9,7

La llosina Vivienda Vacacional alquiler íntegro

Ubytování (Prázdninový dům) La llosina Vivienda Vacacional alquiler íntegro. La llosina Vivienda Vacacional alquiler íntegro is set in Llanes, 1.9 km from Playa de San Antonio, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování La llosina Vivienda Vacacional alquiler íntegro se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Avenida de Toro

9,6

Apartamento Avenida de Toro

Ubytování (Apartmán) Apartamento Avenida de Toro. Apartamento Avenida de Toro offers accommodation in Llanes, 3 km from Playa de Poo. Ubytování Apartamento Avenida de Toro se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Sablon

9,6

Apartamentos Sablon

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Sablon. Set in Llanes, Apartamentos Sablon offers accommodation within 2.4 km of Playa de Poo. Ubytování Apartamentos Sablon se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Llastra de Garaña

9,6

La Llastra de Garaña

Ubytování (Apartmány) La Llastra de Garaña. La Llastra de Garaña se nachází ve městě Llanes v Asturii, 2,2 km od pláže Cuevas del Mar. Ubytování La Llastra de Garaña se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Abaco

9,5

Apartamentos Abaco

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Abaco. Apartamentos Abaco nabízí stylové apartmány v centru města, 5 minut chůze od pláže Llanes. Nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Abaco se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adosado La Concha

9,5

Adosado La Concha

Ubytování (Prázdninový dům) Adosado La Concha. Adosado La Concha se nachází v Llanes, 1,2 km od pláže Playa del Sablon, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Adosado La Concha se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL JARDÍN DE ALEYDA, VV VACACIONAL

9,5

EL JARDÍN DE ALEYDA, VV VACACIONAL

Ubytování (Prázdninový dům) EL JARDÍN DE ALEYDA, VV VACACIONAL. EL JARDÍN DE ALEYDA, VV VACACIONAL se nachází v Llanes, 500 metrů od pláže Playa del Sablon a necelý 1 km od pláže Playa de Toro. Ubytování EL JARDÍN DE ALEYDA, VV VACACIONAL se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Turísticos Llanes

9,5

Apartamentos Turísticos Llanes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turísticos Llanes. Located in the charming sea-side town of Llanes, Apartamentos Turísticos Llanes offer 1-bedroom apartments and studios with free Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Turísticos Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos La Senda de Llanes

9,5

Apartamentos La Senda de Llanes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Senda de Llanes. Situated in Llanes, Apartamentos La Senda de Llanes features free WiFi and river views, 2.6 km from Playa de Poo. Ubytování Apartamentos La Senda de Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Lula

9,5

Casa Lula

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lula. Casa Lula is set in Llanes and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Lula se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LLANES 30 PLAYAS - La Marina VUT-1184AS

9,5

LLANES 30 PLAYAS - La Marina VUT-1184AS

Ubytování (Apartmán) LLANES 30 PLAYAS - La Marina VUT-1184AS. Set in Llanes, within 2.8 km of Playa de Poo, LLANES 30 PLAYAS - La Marina VUT-1184AS is an accommodation offering river views. Ubytování LLANES 30 PLAYAS - La Marina VUT-1184AS se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Venuntiempo

9,5

Apartamentos Venuntiempo

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Venuntiempo. Providing free WiFi, Venuntiempo provides accommodation in Llanes. All units include a fully equipped kitchen, allowing guests to prepare their own meals. Ubytování Apartamentos Venuntiempo se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rincón del Oteru

9,5

El Rincón del Oteru

Ubytování (Apartmány) El Rincón del Oteru. El Rincón del Oteru se nachází v obci Llanes v Asturii, 1,8 km od pláže Cuevas del Mar. Ubytování El Rincón del Oteru se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La capitana Llanes

9,4

La capitana Llanes

Ubytování (Prázdninový dům) La capitana Llanes. Set just 2.6 km from Playa de Poo, La capitana Llanes offers accommodation in Llanes with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování La capitana Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bolera Cubierta

9,4

La Bolera Cubierta

Ubytování (Apartmán) La Bolera Cubierta. La Bolera Cubierta nabízí ubytování v Llanes, 1,9 km od pláže Cue. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Bolera Cubierta se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Apartamentos La Playina

9,4

Apartamentos La Playina

Ubytování (Aparthotel) Apartamentos La Playina. Apartamentos La Playina se nachází v Cue-Llanes, 300 metrů od pláže Playa Antilles. Ubytování Apartamentos La Playina se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Portilla

9,4

Casa La Portilla

Ubytování (Venkovský dům) Casa La Portilla. Boasting river views, Casa La Portilla provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.8 km from Playa de Poo. Ubytování Casa La Portilla se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Manuel Romano 7

9,4

Apartamento Manuel Romano 7

Ubytování (Apartmány) Apartamento Manuel Romano 7. Situated 2.4 km from Playa de Poo, Apartamento Manuel Romano 7 features accommodation with free WiFi and free private parking. Hiking can be enjoyed... Ubytování Apartamento Manuel Romano 7 se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Calle Clemente Hernando Balmori nº7

9,4

Calle Clemente Hernando Balmori nº7

Ubytování (Apartmán) Calle Clemente Hernando Balmori nº7. Calle Clemente Hernando Balmori nº7 is located in Llanes. Set 1. Ubytování Calle Clemente Hernando Balmori nº7 se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Santa Marina

9,4

Apartamentos Santa Marina

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Santa Marina. Apartamentos Santa Marina se nachází ve městě Llanes v Asturii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartamentos Santa Marina se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Puerta de Llanes

9,3

Apartamentos Puerta de Llanes

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Puerta de Llanes. Set 2.6 km from Playa de Poo in Llanes, Apartamentos Puerta de Llanes offers accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Apartamentos Puerta de Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda vacacional Peña Tú - Entorno incomparable

9,3

Vivienda vacacional Peña Tú - Entorno incomparable

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda vacacional Peña Tú - Entorno incomparable. Vivienda vacacional Peña Tú - Entorno incomparable se nachází ve městě Llanes. 47 km od Santillana del Mar. Ubytování Vivienda vacacional Peña Tú - Entorno incomparable se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Casa La Fragua

9,3

Casa La Fragua

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Fragua. Casa La Fragua se nachází v Llanes, 500 metrů od pláže Cue, necelý 1 km od pláže Playa de Toro a 2 km od pláže Playa del Sablon. Ubytování Casa La Fragua se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos La Santilar

9,3

Apartamentos La Santilar

Ubytování (Apartmány) Apartamentos La Santilar. Set in Llanes, 34 km from San Vicente de la Barquera, Apartamentos La Santilar offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartamentos La Santilar se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Don Paco

9,3

Don Paco

Ubytování (Hotel) Don Paco. Tento krásný hotel sídlí ve zrekonstruovaném klášteře z 17. století, jen kousek od pláže Sablón v krásné obci Llanes. Ubytování Don Paco se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Montemar

9,2

Montemar

Ubytování (Hotel) Montemar. Tento moderní hotel najdete v samém srdci krásného města Llanes v regionu Asturias, nedaleko místního přístavu. Ubytování Montemar se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales & Spa Antilles Playa

9,2

Apartamentos Rurales & Spa Antilles Playa

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Rurales & Spa Antilles Playa. Tyto moderní apartmány se nacházejí v atraktivním domě nedaleko města Llanes, v blízkosti pláží Antilles a Portilleu. Ubytování Apartamentos Rurales & Spa Antilles Playa se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos LLANES & GOLF

9,2

Apartamentos LLANES & GOLF

Ubytování (Apartmány) Apartamentos LLANES & GOLF. Apartamentos LLANES & GOLF offers accommodation in central Llanes. Playa del Sablón Beach is 5 minutes' walk way. Ubytování Apartamentos LLANES & GOLF se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso Plaza Centro Llanes 2ºF

9,2

Piso Plaza Centro Llanes 2ºF

Ubytování (Apartmán) Piso Plaza Centro Llanes 2ºF. Piso Plaza Centro Llanes 2oF se nachází přibližně 350 metrů od pláže Playa del Sablon a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Piso Plaza Centro Llanes 2ºF se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adosado de María - Para 4 pax en Posada de Llanes

9,2

Adosado de María - Para 4 pax en Posada de Llanes

Ubytování (Apartmán) Adosado de María - Para 4 pax en Posada de Llanes. Adosado de María - Para 4 pax en Posada de Llanes se nachází v Llanes a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Adosado de María - Para 4 pax en Posada de Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Atalaya, apartamento en Llanes

9,2

La Atalaya, apartamento en Llanes

Ubytování (Apartmán) La Atalaya, apartamento en Llanes. La Atalaya, apartamento en Llanes is set in Llanes, 2.6 km from Playa de Poo, in an area where hiking can be enjoyed. It has river views and free WiFi. Ubytování La Atalaya, apartamento en Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

THE COOL FLAT

9,2

THE COOL FLAT

Ubytování (Apartmán) THE COOL FLAT. THE COOL FLAT se nachází v Llanes, pouhých 350 metrů od pláže Playa del Sablon a necelý 1 km od pláže Playa de Toro, a nabízí balkon. Ubytování THE COOL FLAT se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Plaza Mayor

9,1

Apartamentos Plaza Mayor

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Plaza Mayor. Tyto světlé apartmány nabízejí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a výhled na náměstí Plaza Mayor a pohoří Cuera. Jsou umístěny v budově z 19. Ubytování Apartamentos Plaza Mayor se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castañedo 1

9,1

Castañedo 1

Ubytování (Prázdninový dům) Castañedo 1. Boasting lake views, Castañedo 1 provides accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Torimbia Beach. Ubytování Castañedo 1 se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Sirenas, apartamento en Llanes

9,1

Las Sirenas, apartamento en Llanes

Ubytování (Apartmán) Las Sirenas, apartamento en Llanes. Situated in Llanes and only 1.8 km from Playa de Poo, Las Sirenas, apartamento en Llanes features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Las Sirenas, apartamento en Llanes se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eltxok

9,1

eltxok

Ubytování (Prázdninový dům) eltxok. Boasting mountain views, eltxok features accommodation with a garden and a balcony, around 2.8 km from Playa de Poo. Guests have a private terrace. Ubytování eltxok se nachází ve městě Llanes (Španělsko - Asturie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)