Hledat

Ubytování

Casa Ukulele Almachar Vila

Vereda de la Cuesta del Olivar,, 29791 Almáchar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Ukulele Almachar. Located in Almáchar, six people holiday home with pool and hill views in Almáchar features a private pool and free WiFi. Ubytování Casa Ukulele Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Ukulele Almachar

Guests can also relax in the garden. Málaga is 20 km from the villa, while Torremolinos is 32 km from the property. The nearest airport is Malaga Airport, 28 km from six people holiday home with pool and hill views in Almáchar. The accommodation also has 1 bathroom with a bath and a washing machine. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Almáchar! Located in Almáchar, six people holiday home with pool and hill views in Almáchar features a private pool and free WiFi. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. The villa is equipped with a TV and 3 bedrooms.

Vybavení ubytování Casa Ukulele Almachar

 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Krb
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Wi- Fi
 • Internet

Jiná ubytování ve městě Almáchar

Apartamento buena vista

9,5

Apartamento buena vista

Ubytování (Apartmán) Apartamento buena vista. Apartment in the center of a town obklopené vinicemi a horami se nachází v Almácharu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartamento buena vista se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de Luz

9,5

Casa de Luz

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Luz. Featuring barbecue facilities, and a terrace, Casa de Luz offers accommodation in Almáchar with free WiFi and river views. Ubytování Casa de Luz se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa en pueblo de montes de Málaga a 15km de playa

8,2

Casa en pueblo de montes de Málaga a 15km de playa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en pueblo de montes de Málaga a 15km de playa. Casa en pueblo de montes de Málaga a 15km de playa is located in Almáchar and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Casa en pueblo de montes de Málaga a 15km de playa se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento “El Vicho” en la Axarquía

8,2

Apartamento “El Vicho” en la Axarquía

Ubytování (Apartmán) Apartamento “El Vicho” en la Axarquía. Offering free WiFi and mountain views, Apartamento “El Vicho” en la Axarquía is an accommodation located in Almáchar. Ubytování Apartamento “El Vicho” en la Axarquía se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Peonia Almachar

Casa Peonia Almachar

Ubytování (Vila) Casa Peonia Almachar. Located in Almáchar, Casa Peonia Almachar features a private pool and free WiFi. Ubytování Casa Peonia Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jacinto Almachar

Casa Jacinto Almachar

Ubytování (Vila) Casa Jacinto Almachar. Casa Jacinto Almachar is set in Almáchar. This villa offers accommodation with a terrace. Ubytování Casa Jacinto Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Almachar

Five-Bedroom Holiday Home in Almachar

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Almachar. Featuring an outdoor pool and mountain views, Five-Bedroom Holiday Home in Almachar is located in Almáchar. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa - 3 Bedrooms with Pool and WiFi - 01849

Villa - 3 Bedrooms with Pool and WiFi - 01849

Ubytování (Vila) Villa - 3 Bedrooms with Pool and WiFi - 01849. Villa - 3 Bedrooms with Pool and WiFi - 01849 se nachází v Almácharu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 49 km od Fuengiroly. Ubytování Villa - 3 Bedrooms with Pool and WiFi - 01849 se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House - 4 Bedrooms with Pool and WiFi - 08797

House - 4 Bedrooms with Pool and WiFi - 08797

Ubytování (Prázdninový dům) House - 4 Bedrooms with Pool and WiFi - 08797. House - 4 Bedrooms with Pool and WiFi - 08797 se nachází v Almácharu v Andalusii a nabízí terasu a výhled na hory. 43 km od Fuengiroly. Ubytování House - 4 Bedrooms with Pool and WiFi - 08797 se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cala Almachar

Casa Cala Almachar

Ubytování (Vila) Casa Cala Almachar. Located in Almáchar, Casa Cala Almachar provides a private pool and free WiFi. The accommodation is 44 km from Fuengirola. Ubytování Casa Cala Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coquettish villa with fantastic mountains views

Coquettish villa with fantastic mountains views

Ubytování (Vila) Coquettish villa with fantastic mountains views. Situated in Almáchar, Coquettish villa with fantastic mountains views offers a private pool. This property offers access to free WiFi. Ubytování Coquettish villa with fantastic mountains views se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House - 6 Bedrooms with Pool and WiFi - 08798

House - 6 Bedrooms with Pool and WiFi - 08798

Ubytování (Prázdninový dům) House - 6 Bedrooms with Pool and WiFi - 08798. House - 6 Bedrooms with Pool and WiFi - 08798 se nachází v Almácharu v Andalusii a nabízí terasu. 43 km od Fuengiroly. Ubytování House - 6 Bedrooms with Pool and WiFi - 08798 se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Morera almachar

Casa Morera almachar

Ubytování (Vila) Casa Morera almachar. Set in Almáchar, Rustic villa with views perfect for groups features accommodation with a private pool. Ubytování Casa Morera almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Hortensia Almachar

Casa Hortensia Almachar

Ubytování (Vila) Casa Hortensia Almachar. Set in Almáchar, Casa Hortensia Almachar provides a private pool. Guests have a private terrace. Ubytování Casa Hortensia Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Loto Almachar

Casa Loto Almachar

Ubytování (Vila) Casa Loto Almachar. Situated in Almáchar, Casa Loto Almachar provides accommodation with a private pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Casa Loto Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Geranio Almachar

Casa Geranio Almachar

Ubytování (Vila) Casa Geranio Almachar. Set in Almáchar, Casa Geranio Almachar provides accommodation with a terrace and free WiFi. This villa also has a private pool. Ubytování Casa Geranio Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Girasol Almachar

Casa Girasol Almachar

Ubytování (Vila) Casa Girasol Almachar. Casa Girasol Almachar is situated in Almáchar and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Casa Girasol Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Heliconia Almachar

Casa Heliconia Almachar

Ubytování (Vila) Casa Heliconia Almachar. Located in Almáchar in the Andalucía region, Casa Heliconia Almachar has a terrace. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. The villa has a TV. Ubytování Casa Heliconia Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Malva Almachar

Casa Malva Almachar

Ubytování (Vila) Casa Malva Almachar. Boasting accommodation with a terrace, Casa Malva Almachar is set in Almáchar. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. The villa has a TV. Ubytování Casa Malva Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Canelo Almachar

Casa Canelo Almachar

Ubytování (Vila) Casa Canelo Almachar. Set in Almáchar, Casa Canelo Almachar provides accommodation with a private pool. Guests staying at this villa have access to free WiFi and a terrace. Ubytování Casa Canelo Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA MECHINAL

FINCA MECHINAL

Ubytování (Vila) FINCA MECHINAL. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, FINCA MECHINAL is situated in Almáchar. Ubytování FINCA MECHINAL se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie).

casa villazo I

casa villazo I

Ubytování (Prázdninový dům) casa villazo I. Featuring air conditioning, casa villazo I is situated in Almáchar, 19 km from Málaga. Torremolinos is 30 km from the property. Ubytování casa villazo I se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House in Almachar, Malaga 101846

House in Almachar, Malaga 101846

Ubytování (Prázdninový dům) House in Almachar, Malaga 101846. House in Almachar, Malaga 101846 is located in Almáchar, 23 km from Málaga. Torremolinos is 34 km from the property. Ubytování House in Almachar, Malaga 101846 se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House in Almachar, Malaga 103704

House in Almachar, Malaga 103704

Ubytování (Prázdninový dům) House in Almachar, Malaga 103704. House in Almachar, Malaga 103704 offers accommodation in Almáchar. Málaga is 20 km away. The accommodation is equipped with a TV. Ubytování House in Almachar, Malaga 103704 se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie).

Villa with 5 bedrooms in Almachar with wonderful mountain view private pool enclosed garden 18 km from the beach

Villa with 5 bedrooms in Almachar with wonderful mountain view private pool enclosed garden 18 km from the beach

Ubytování (Vila) Villa with 5 bedrooms in Almachar with wonderful mountain view private pool enclosed garden 18 km from the beach. Villa with 5 bedrooms in Almáchar, with wonderful mountain view, private pool, enclosed garden - 18 km from the beach is located in Almáchar. Ubytování Villa with 5 bedrooms in Almachar with wonderful mountain view private pool enclosed garden 18 km from the beach se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cardo Almachar

Casa Cardo Almachar

Ubytování (Vila) Casa Cardo Almachar. Located in Almáchar, Casa Cardo Almachar features a private pool. This villa provides a garden as well as free WiFi. Ubytování Casa Cardo Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Galan Almachar

Casa Galan Almachar

Ubytování (Vila) Casa Galan Almachar. Set in Almáchar, Casa Galan Almachar provides accommodation with a private pool. Featuring free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytování Casa Galan Almachar se nachází ve městě Almáchar (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)