Hledat

Ubytování

Casa Torreblanca Prázdninový dům

114 Carrer Sant Antoni calle San Antonio, 114, 12596 Torreblanca, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Torreblanca. Casa Torreblanca is located in Torreblanca and offers a terrace. The accommodation is 22 km from Benicàssim. Ubytování Casa Torreblanca se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Torreblanca

The holiday home also provides guests with 3 bathrooms. The accommodation is 22 km from Benicàssim. Casa Torreblanca is located in Torreblanca and offers a terrace. The nearest airport is Castellon Airport, 11 km from Casa Torreblanca. Peñíscola is 24 km from the holiday home, while Castellón de la Plana is 33 km away.

Vybavení ubytování Casa Torreblanca

  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Vlastní koupelna
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Torreblanca

Can Pinyana

9,5

Can Pinyana

Ubytování (Prázdninový dům) Can Pinyana. Located in Torreblanca in the Valencia Community region, Can Pinyana features a patio and mountain views. Ubytování Can Pinyana se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casita Blanca

9,2

La Casita Blanca

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita Blanca. La Casita Blanca is a four story holiday home with a terrace, located in Torreblanca, 3 km from the beach. The air-conditioned unit is 23 km from... Ubytování La Casita Blanca se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento primera línea Torrenostra

9

Apartamento primera línea Torrenostra

Ubytování (Apartmán) Apartamento primera línea Torrenostra. Apartamento s bezplatným Wi-Fi primera línea Torrenostra se nachází na pláži v Torreblance. Do Benicàssimu je to 29 km. Ubytování Apartamento primera línea Torrenostra se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca la Joya

8,8

Finca la Joya

Ubytování (Bed and breakfast) Finca la Joya. Situated in Torreblanca in the Valencia Community region, Hesters Finca has a terrace and garden views. Ubytování Finca la Joya se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torrenostra de LUX

8,7

Torrenostra de LUX

Ubytování (Apartmán) Torrenostra de LUX. Torrenostra de LUX se nachází ve městě Torreblanca ve Valencii a nabízí terasu a výhled na město. 29 km od Benicàssimu. Ubytování Torrenostra de LUX se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství).

Te Maná Hotel

8,6

Te Maná Hotel

Ubytování (Hotel) Te Maná Hotel. Te Maná Hotel has a bar and a terrace in Torreblanca. Ubytování Te Maná Hotel se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Beach Resort, Torrenostra, Spain

8,3

Cozy Apartment in Beach Resort, Torrenostra, Spain

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Beach Resort, Torrenostra, Spain. Cozy Apartment in Beach Resort, Torrenostra, Spain is set in Torreblanca and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Cozy Apartment in Beach Resort, Torrenostra, Spain se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Torrenostra

7,9

Camping Torrenostra

Ubytování (Kemp) Camping Torrenostra. Featuring an outdoor swimming pool and restaurant, Camping Torrenostra is located in Torreblanca. Ubytování Camping Torrenostra se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Torrenostra, precioso atico!!

Torrenostra, precioso atico!!

Ubytování (Apartmán) Torrenostra, precioso atico!!. Torrenostra, precioso atico!! is set in Torreblanca and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a fitness centre. Ubytování Torrenostra, precioso atico!! se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirador al Mar

Mirador al Mar

Ubytování (Apartmán) Mirador al Mar. Mirador al Mar se nachází v Torreblance a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a balkonem. Ubytování Mirador al Mar se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Torreblanca

Three-Bedroom Apartment in Torreblanca

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Torreblanca. Three-Bedroom Apartment in Torreblanca is set in Torreblanca. The accommodation is 29 km from Benicàssim. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Torreblanca se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

098 - The New Holidays

098 - The New Holidays

Ubytování (Apartmán) 098 - The New Holidays. 098 - The New Holidays se nachází v La Mata, 700 metrů od pláže La Mata a 1 km od pláže Torre la Mata. Ubytování 098 - The New Holidays se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství).

Bonito piso a tan solo 3km de la playa

Bonito piso a tan solo 3km de la playa

Ubytování (Apartmán) Bonito piso a tan solo 3km de la playa. Bonito piso a tan solo se nachází v Torreblance. 3km de la playa nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Bonito piso a tan solo 3km de la playa se nachází ve městě Torreblanca (Španělsko - Valencijské společenství).