Hledat

Ubytování

Casa Tigridia Guaro Vila

Camino del Puerto S/N, 29108 Guaro, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa Tigridia Guaro. Casa Tigridia Guaro is located in Guaro and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 31 km from Torremolinos. Ubytování Casa Tigridia Guaro se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Tigridia Guaro

The nearest airport is Malaga Airport, 31 km from Casa Tigridia Guaro. The kitchen is equipped with a dishwasher, a microwave and a fridge, as well as coffee machine. Casa Tigridia Guaro is located in Guaro and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. The accommodation is 31 km from Torremolinos. The villa comes with a satellite TV. Málaga is 37 km from the villa, while Marbella is 18 km away.

Vybavení ubytování Casa Tigridia Guaro

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Satelitní programy
 • TV
 • Sušák na prádlo
 • Moskytiéra
 • Ventilátor
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Zahrada
 • Wi- Fi
 • Internet
 • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Guaro

Lovely holiday home in Guaro Andalusia with private pool

9,4

Lovely holiday home in Guaro Andalusia with private pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely holiday home in Guaro Andalusia with private pool. Situated in Guaro, Lovely holiday home in Guaro Andalusia with private pool offers a private pool. Ubytování Lovely holiday home in Guaro Andalusia with private pool se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie).

Mirador del Chorrito

9,1

Mirador del Chorrito

Ubytování (Prázdninový dům) Mirador del Chorrito. Boasting accommodation with a private pool, lake view and a patio, Mirador del Chorrito is located in Guaro. Ubytování Mirador del Chorrito se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie).

casa de pueblo

9,1

casa de pueblo

Ubytování (Prázdninový dům) casa de pueblo. Casa de pueblo se nachází v Guaru v Andalusii a nabízí balkon. Nabízí výhled na město a je vzdálen 30 km od Torremolinos. Ubytování casa de pueblo se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Om Destiny Univers

8,9

Om Destiny Univers

Ubytování (Apartmány) Om Destiny Univers. Om Destiny Univers se nachází v Guaru a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Om Destiny Univers se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa El Palomar Guaro by Ruralidays

Casa El Palomar Guaro by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Palomar Guaro by Ruralidays. Casa El Palomar Guaro by Ruralidays se nachází v Guaru, 30 km od Torremolinos, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa El Palomar Guaro by Ruralidays se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful house in the quiet place

Beautiful house in the quiet place

Ubytování (Vila) Beautiful house in the quiet place. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Beautiful house in the quiet place provides accommodation in Guaro with free WiFi and... Ubytování Beautiful house in the quiet place se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Glaucio Guaro

Casa Glaucio Guaro

Ubytování (Vila) Casa Glaucio Guaro. Located in Guaro, Casa Glaucio Guaro provides a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 30 km from Torremolinos. Ubytování Casa Glaucio Guaro se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural patio privativo

Casa Rural patio privativo

Ubytování (Penzion) Casa Rural patio privativo. Casa Rural patio privativo is situated in Guaro and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Rural patio privativo se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cubo's Casa Rural Jacaranda

cubo's Casa Rural Jacaranda

Ubytování (Prázdninový dům) cubo's Casa Rural Jacaranda. Featuring a garden, private pool and pool views, cubo's Casa Rural Jacaranda is located in Guaro. Ubytování cubo's Casa Rural Jacaranda se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nido Aguila Blanca

Nido Aguila Blanca

Ubytování (Aparthotel) Nido Aguila Blanca. Located in Guaro, 35 km from Fuengirola, Nido Aguila Blanca provides an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Nido Aguila Blanca se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Casilla Guaro by Ruralidays

Casa La Casilla Guaro by Ruralidays

Ubytování (Prázdninový dům) Casa La Casilla Guaro by Ruralidays. Casa La Casilla Guaro by Ruralidays se nachází v Guaru v Andalusii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa La Casilla Guaro by Ruralidays se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

9 Calle Laja

9 Calle Laja

Ubytování (Prázdninový dům) 9 Calle Laja. Set in Guaro in the Andalucía region, 9 Calle Laja features a terrace. The accommodation is 37 km from Málaga. Ubytování 9 Calle Laja se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie).

Casa Sonrisa

Casa Sonrisa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sonrisa. Offering impressive views from its terrace, Casa Sonrisa is located in the Andalusian village of Guaro. Ubytování Casa Sonrisa se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Asor Guaro

Casa Asor Guaro

Ubytování (Apartmán) Casa Asor Guaro. Welcoming holiday home with private pool near Guaro for couples is located in Guaro and offers a garden. Ubytování Casa Asor Guaro se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hacienda Guaro Viejo

B&B Hacienda Guaro Viejo

Ubytování (Apartmány) B&B Hacienda Guaro Viejo. B&B Hacienda Malý apartmánový komplex Guaro Viejo se nachází v malagském přírodním parku Sierra de las Nieves. Ubytování B&B Hacienda Guaro Viejo se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie).

Secluded Hillside Casita in Guaro

Secluded Hillside Casita in Guaro

Ubytování (Apartmán) Secluded Hillside Casita in Guaro. Secluded Hillside Casita in Guaro se nachází v Guaru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na hory. 31 km od Torremolinos. Ubytování Secluded Hillside Casita in Guaro se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cubo's Villa Puerto Bermejo

Cubo's Villa Puerto Bermejo

Ubytování (Vila) Cubo's Villa Puerto Bermejo. Featuring a garden, private pool and garden views, Cubo's Villa Puerto Bermejo is set in Guaro. Ubytování Cubo's Villa Puerto Bermejo se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie).

Casa Linda

Casa Linda

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Linda. Casa Linda se nachází v Guaru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 30 km od Torremolinos. Ubytování Casa Linda se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Authentic Charming Spanish Casa over 100 years old

Authentic Charming Spanish Casa over 100 years old

Ubytování (Prázdninový dům) Authentic Charming Spanish Casa over 100 years old. Authentic Charming Spanish Casa over 100 years old se nachází v Guaru a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 30 km od Torremolinos. Ubytování Authentic Charming Spanish Casa over 100 years old se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ana

Casa Ana

Ubytování (Apartmán) Casa Ana. Casa Ana se nachází v Guaru a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Casa Ana se nachází ve městě Guaro (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)