Hledat

Ubytování

Casa tia Juanita Prázdninový dům

4 Plaza Santiago Vidiella, 44610 Calaceite, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa tia Juanita. Casa tia Juanita is located in Calaceite. The accommodation is 36 km from Alcañiz. Valderrobres is 22 km from the holiday home, while Beceite is 34 km... Ubytování Casa tia Juanita se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa tia Juanita

The nearest airport is Reus Airport, 97 km from Casa tia Juanita. The accommodation is 36 km from Alcañiz. Valderrobres is 22 km from the holiday home, while Beceite is 34 km away. Casa tia Juanita is located in Calaceite. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Calaceite.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Casa tia Juanita

  • Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Venkovní lázeň
  • Pěší turistika
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Calaceite

Casa Nostra Matarranya

9,8

Casa Nostra Matarranya

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nostra Matarranya. Located in the historic town of Calaceite, Casa Nostra Matarranya is located in Matarranya district. Ubytování Casa Nostra Matarranya se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carmela

9,7

Casa Carmela

Ubytování (Apartmán) Casa Carmela. Casa Carmela se nachází v Calaceite a nabízí sdílený lounge. 16 km od Valderrobres. Ubytování Casa Carmela se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Blavet

9,6

Hostal Blavet

Ubytování (Penzion) Hostal Blavet. Offering free WiFi throughout the property, Hostal Blavet is set in Calaceite. The guest house has family rooms. Ubytování Hostal Blavet se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie).

La Era De Pepe

9,5

La Era De Pepe

Ubytování (Venkovský dům) La Era De Pepe. Offering a terrace and views of the mountain, La Era De Pepe is situated 200 metres from Calaceite in the Aragon Region, 36 km from Tortosa. Ubytování La Era De Pepe se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Cresol

9,5

Hotel Cresol

Ubytování (Hotel) Hotel Cresol. Tento okouzlující venkovský hotel se nachází v historickém městě Calceite v provincii Teruel. Ubytování Hotel Cresol se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa l'Escorretger

9,5

Casa l'Escorretger

Ubytování (Apartmán) Casa l'Escorretger. Casa l'Escorretger se nachází v Calaceite. Klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Valderrobres. Ubytování Casa l'Escorretger se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Tio Vicente

9,4

Casa del Tio Vicente

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Tio Vicente. Casa del Tio Vicente se nachází v Calaceite v Aragonii a nabízí balkon. Klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Valderrobres. Ubytování Casa del Tio Vicente se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de la Neveria

9,3

Casa de la Neveria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Neveria. Casa de la Neveria se nachází v Calaceite. Město Alcañiz je vzdálené 36 km. Ubytování Casa de la Neveria se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento 1 dormitorio vista mar lateral

9,2

Apartamento 1 dormitorio vista mar lateral

Ubytování (Apartmán) Apartamento 1 dormitorio vista mar lateral. Apartamento 1 dormitorio vista mar lateral se nachází asi 500 metrů od pláže Penoncillo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na... Ubytování Apartamento 1 dormitorio vista mar lateral se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusivo apartamento 2 dormitorios

9,1

Exclusivo apartamento 2 dormitorios

Ubytování (Apartmán) Exclusivo apartamento 2 dormitorios. Exclusivo apartamento 2 dormitorios se nachází v letovisku Torrox Costa, 650 metrů od pláže Playa Calaceite, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Exclusivo apartamento 2 dormitorios se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa San Carlos

9

Casa San Carlos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa San Carlos. Located in Calaceite, Casa San Carlos provides accommodation with a patio and free WiFi. The holiday home has mountain views and is 37 km from Alcañiz. Ubytování Casa San Carlos se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Impresionante apartamento vista mar frontal

9

Impresionante apartamento vista mar frontal

Ubytování (Apartmány) Impresionante apartamento vista mar frontal. Impresionante apartamento vista mar frontal se nachází v Torrox Costa v Andalusii, nedaleko pláží Mazagarrobo a Penoncillo. Ubytování Impresionante apartamento vista mar frontal se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa de la Musica

9

Casa de la Musica

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de la Musica. Situated in Calaceite, Casa de la Musica features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa de la Musica se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA QUINTINO LA FONT DE SANT PERE

9

CASA QUINTINO LA FONT DE SANT PERE

Ubytování (Prázdninový dům) CASA QUINTINO LA FONT DE SANT PERE. CASA QUINTINO LA FONT DE SANT PERE se nachází v Calaceite v Aragonském regionu a nabízí terasu. 16 km od Valderrobres. Ubytování CASA QUINTINO LA FONT DE SANT PERE se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manolita habitaciones

8,9

Casa Manolita habitaciones

Ubytování (Privát) Casa Manolita habitaciones. Casa Manolita habitaciones is situated in Calaceite. The accommodation is 36 km from Alcañiz. A flat-screen TV is available. Ubytování Casa Manolita habitaciones se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie).

Casas Rural Calaceite

8,8

Casas Rural Calaceite

Ubytování (Prázdninové domy) Casas Rural Calaceite. Casa Rural Calaceite se nachází v historickém městě Calaceite v Teruelu, 30 km od přírodní rezervace Del Ports. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Casas Rural Calaceite se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lo Raconet de la Plaça

8,6

Lo Raconet de la Plaça

Ubytování (Aparthotel) Lo Raconet de la Plaça. Lo Raconet de la Plaça se nachází v Calaceite a nabízí výhled na město a bar. Některé apartmány mají kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem. Ubytování Lo Raconet de la Plaça se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel del Sitjar

8,6

Hotel del Sitjar

Ubytování (Hotel) Hotel del Sitjar. Hotel Del Sitjar se nachází na historickém hlavním náměstí Calaceite a nabízí malý venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a terasu na opalování. Ubytování Hotel del Sitjar se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 936 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Manolita

8,3

Apartamentos Manolita

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Manolita. Apartamentos Manolita is situated in Calaceite. The accommodation is 36 km from Alcañiz. Ubytování Apartamentos Manolita se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rural Calaceite

8

Rural Calaceite

Ubytování (Venkovský dům) Rural Calaceite. Toto ubytování se nachází v historickém městě Calaceite v obci Matarraña, 180 km od města Teruel. Ubytování Rural Calaceite se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cartujet

6,7

Casa Cartujet

Ubytování (Apartmán) Casa Cartujet. Casa Cartujet is situated in Calaceite and offers a shared lounge and a terrace. The accommodation is 36 km from Alcañiz. Ubytování Casa Cartujet se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mas de Caspe

Mas de Caspe

Ubytování (Vila) Mas de Caspe. Situated in Calaceite, Mas de Caspe features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Mas de Caspe se nachází ve městě Calaceite (Španělsko - Aragonie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)