Hledat

Ubytování

Casa Sandrine - Updated 2020 Apartmán

20 Calle Jacarilla, 03179 Formentera del Segura, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Sandrine - Updated 2020. Set in Formentera del Segura in the Valencia Community region, Casa Sandrine - Updated 2020 features a patio. Ubytování Casa Sandrine - Updated 2020 se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Sandrine - Updated 2020

The accommodation is 34 km from San Pedro del Pinatar. Torrevieja is 16 km from the apartment, while Elche is 32 km away. Set in Formentera del Segura in the Valencia Community region, Casa Sandrine - Updated 2020 features a patio. This apartment comes with 2 bedrooms, a kitchenette with a microwave and a fridge, a TV, a seating area and 1 bathroom equipped with a bidet. The nearest airport is Alicante, 47 km from Casa Sandrine - Updated 2020, and the property offers a paid airport shuttle service.

Vybavení ubytování Casa Sandrine - Updated 2020

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Toustovač
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Bidet
 • Pohovka
 • Posezení
 • TV
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Patio
 • Letištní transfer (za poplatek)

Jiná ubytování ve městě Formentera de Segura

Casa Beja

9,9

Casa Beja

Ubytování (Vila) Casa Beja. Featuring garden views, Casa Beja offers accommodation with a patio and a kettle, around 9 km from Cap de Barbaria Lighthouse. Located 2. Ubytování Casa Beja se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Villa Marta Formentera

9,8

Villa Marta Formentera

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marta Formentera. Villa Marta Formentera se nachází v Sant Ferran de Ses Roques, 2,3 km od pláže Migjorn a 2,6 km od pláže Es Pujols. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Marta Formentera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Can Vicent Puig

9,8

Villa Can Vicent Puig

Ubytování (Vila) Villa Can Vicent Puig. Boasting a garden and a terrace, Villa Can Vicent Puig features accommodation in La Mola with free WiFi and garden views. Set 1. Ubytování Villa Can Vicent Puig se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa frente al lago

9,7

Casa frente al lago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa frente al lago. Casa frente al lago se nachází v La Savina, 1,5 km od pláže Es Cavall d'En Borras, 2,4 km od pláže Sa Roqueta a 3,6 km od pláže Illetes. Ubytování Casa frente al lago se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 357 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa S'Olibassa

9,7

Casa S'Olibassa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa S'Olibassa. Casa S'Olibassa se nachází v La Mola, 3,3 km od majáku La Mola a 700 metrů od trhu La Mola. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Casa S'Olibassa se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Ca Ses Celleres

9,7

Ca Ses Celleres

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Ses Celleres. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Ca Ses Celleres can be found in La Mola, close to La Mola Market and 3. Ubytování Ca Ses Celleres se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Magraner

9,6

Es Magraner

Ubytování (Prázdninový dům) Es Magraner. Situated in Cala Saona in the Balearic Islands region, Es Magraner features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Es Magraner se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Tauet de ses Roques

9,6

Can Tauet de ses Roques

Ubytování (Prázdninový dům) Can Tauet de ses Roques. Can Tauet de ses Roques is located in Playa Migjorn and offers a terrace. Situated 1. Ubytování Can Tauet de ses Roques se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Angel

9,5

Can Angel

Ubytování (Apartmán) Can Angel. Can Angel se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, 8 km od majáku Cap de Barbaria, a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je terasa. Ubytování Can Angel se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

9,4

Apartamentos Laura Playa de Migjorn

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Laura Playa de Migjorn. Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází 100 metrů od pláže Migjorn a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Laura Playa de Migjorn se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ses Oliveres

9,4

Ses Oliveres

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Oliveres. Ses Oliveres se nachází v Sant Francesc Xavier, 2,5 km od pláže Cala Saona a 5 km od majáku Cap de Barbaria. Ubytování Ses Oliveres se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

CAN TONI DEN MESTRE

9,4

CAN TONI DEN MESTRE

Ubytování (Prázdninový dům) CAN TONI DEN MESTRE. CAN TONI DEN MESTRE nabízí ubytování v Cala Saona, 5 km od pláže Cala Saona. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, koupelnu a satelitní TV. Ubytování CAN TONI DEN MESTRE se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Juan Pedro

9,3

Can Juan Pedro

Ubytování (Prázdninový dům) Can Juan Pedro. Located in La Mola, Can Juan Pedro provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Can Juan Pedro se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Carabela

9,3

Apartamentos Carabela

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Carabela. Apartamentos Carabela se nachází v letovisku Playa Migjorn, 100 metrů od pláže Migjorn a 1,9 km od pláže Ses Platgetes, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Apartamentos Carabela se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca na Mari Nieves

9,3

Ca na Mari Nieves

Ubytování (Apartmán) Ca na Mari Nieves. Ca na Mari Nieves se nachází v letovisku Playa Migjorn, 1,2 km od pláže Migjorn. Ubytování Ca na Mari Nieves se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12

9,3

Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12

Ubytování (Apartmán) Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12. Apartamentos CostaMar 1; Apartamento no 12 se nachází v Es Pujols, nedaleko pláže Es Pujols a 1,1 km od kaňonů Platja de ses. Ubytování Apartamentos CostaMar 1; Apartamento nº 12 se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Lliri Blanc

9,2

Es Lliri Blanc

Ubytování (Prázdninový dům) Es Lliri Blanc. Es Lliri Blanc is located in Cala Saona and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Es Lliri Blanc se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn

9,2

Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn

Ubytování (Prázdninový dům) Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn. Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn se nachází v letovisku Playa Migjorn, 750 metrů od pláže Migjorn, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Tranquilidad y naturaleza a 800m Playa Migjorn se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa La Vuelta

9,2

Casa La Vuelta

Ubytování (Hotel) Casa La Vuelta. Casa La Vuelta features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Formentera del Segura. Ubytování Casa La Vuelta se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Can Xicu Castello

9,2

Can Xicu Castello

Ubytování (Prázdninové domy) Can Xicu Castello. Can Xicu Castello se nachází v Sant Ferran de Ses Roques, 1,6 km od pláže Ses Platgetes a 2 km od pláže Migjorn. Ubytování Can Xicu Castello se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lago Dorado - Formentera Break

9,1

Hotel Lago Dorado - Formentera Break

Ubytování (Hotel) Hotel Lago Dorado - Formentera Break. Located next to the Estany des Peix salt water lagoon, Hotel Lago Dorado - Formentera Break offers an outdoor swimming pool, and air-conditioned rooms with... Ubytování Hotel Lago Dorado - Formentera Break se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Orvay

9,1

Apartamentos Orvay

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Orvay. Apartamentos Orvay is within a 5-minute walk of Calo Des Moro Beach, in Ibiza’s San Antonio resort. Ubytování Apartamentos Orvay se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Ibiza).

Vista Es Pujols

9,1

Vista Es Pujols

Ubytování (Prázdninové domy) Vista Es Pujols. Set 1.5 km from Platja de ses Canyes, Vista Es Pujols offers accommodation in Es Pujols. Ubytování Vista Es Pujols se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

APARTAMENTOS CASA EUGENIO FORMENTERA

9

APARTAMENTOS CASA EUGENIO FORMENTERA

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS CASA EUGENIO FORMENTERA. Set in La Savina in the Balearic Islands region, with Estany des Peix Lagoon and La Savina Port nearby, APARTAMENTOS CASA EUGENIO FORMENTERA offers... Ubytování APARTAMENTOS CASA EUGENIO FORMENTERA se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Casa Rosella

9

Casa Rosella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rosella. Casa Rosella is situated in Sant Ferran de Ses Roques and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Rosella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ca na Lidia d’en Carlos

9

Ca na Lidia d’en Carlos

Ubytování (Prázdninový dům) Ca na Lidia d’en Carlos. Ca na nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Lidia d'en Carlos se nachází v La Mola. Ubytování Ca na Lidia d’en Carlos se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CAN TONI

9

CAN TONI

Ubytování (Apartmán) CAN TONI. Situated in Sant Francesc Xavier and only 2.2 km from Migjorn Beach, CAN TONI features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování CAN TONI se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viviendas Es Carritx

8,9

Viviendas Es Carritx

Ubytování (Apartmán) Viviendas Es Carritx. Viviendas Es Carritx se nachází v La Mola, 100 metrů od pláže Es Arenals a 150 metrů od pláže Es Cupinar. Ubytování Viviendas Es Carritx se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roca Plana

8,9

Hotel Roca Plana

Ubytování (Hotel) Hotel Roca Plana. Located in Es Pujols, 2.7 km from Llevant Beach, Hotel Roca Plana features a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge, as well as free... Ubytování Hotel Roca Plana se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool

8,8

Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool

Ubytování (Vila) Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool. Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool se nachází ve městě Formentera del Segura ve Valencii a nabízí zahradu. Ubytování Fidalsa Blue Chill BBQ & Pool se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Figuera

8,8

Sa Figuera

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Figuera. Boasting garden views, Sa Figuera features accommodation with a garden and a patio, around 8 km from Cap de Barbaria Lighthouse. Ubytování Sa Figuera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool

8,7

4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool

Ubytování (Apartmán) 4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool. 4 Bed Ground Floor Apartment with roof Pool se nachází v obci Formentera del Segura a nabízí venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování 4 Bed Ground Floor Apartment with rooftop Pool se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Barbarroja - Formentera Break

8,7

Apartamentos Barbarroja - Formentera Break

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Barbarroja - Formentera Break. Located in Playa Migjorn, Apartamentos Barbarroja - Formentera Break provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a... Ubytování Apartamentos Barbarroja - Formentera Break se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Apartamentos Las Dunas de Levante

8,7

Apartamentos Las Dunas de Levante

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Las Dunas de Levante. Offering garden views and a garden, Apartamentos Las Dunas de Levante offers accommodation situated conveniently in Es Pujols, within a short distance of... Ubytování Apartamentos Las Dunas de Levante se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

VIVIENDAS ES CARNATGE

8,7

VIVIENDAS ES CARNATGE

Ubytování (Prázdninové domy) VIVIENDAS ES CARNATGE. Nachází se v letovisku Playa Migjorn na ostrově Formentera, u pláží Ses Platgetes a Migjorn. Ubytování VIVIENDAS ES CARNATGE se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gecko Hotel & Beach Club

8,6

Gecko Hotel & Beach Club

Ubytování (Hotel) Gecko Hotel & Beach Club. Hotel GECKO BEACH CLUB nabízí nádherný výhled na Migjornské moře. Ubytování Gecko Hotel & Beach Club se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad

8,5

Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad

Ubytování (Prázdninové domy) Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad. Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranidad se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, 2 km od pláže Migjorn, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Aptos rurales Sa Barda - Viñedos y tranquilidad se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siamo Annabella

8,5

Siamo Annabella

Ubytování (Prázdninový dům) Siamo Annabella. Siamo Annabella se nachází ve městě Sant Francesc Xavier, 2,9 km od pláže Cala Saona a 6 km od majáku Cap de Barbaria. 2,8 km od pláže Migjorn. Ubytování Siamo Annabella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carpe Diem

8,4

Casa Carpe Diem

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carpe Diem. Casa Carpe Diem se nachází v Es Arenals, pouhých 150 metrů od pláže Es Arenals, a nabízí ubytování u pláže, sdílený lounge, zahradu, gril a bezplatné... Ubytování Casa Carpe Diem se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Formentera

8,4

Apartamento Formentera

Ubytování (Apartmán) Apartamento Formentera. Situated in Formentera del Segura in the Valencia Community region, Apartamento Formentera features a patio. Ubytování Apartamento Formentera se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riu La Mola

8,4

Riu La Mola

Ubytování (Hotel) Riu La Mola. Set in Playa Migjorn, 400 metres from Es Cupinar Beach, Riu La Mola offers accommodation with a restaurant, free private parking, an outdoor swimming pool... Ubytování Riu La Mola se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Siamo Antonella

8,4

Siamo Antonella

Ubytování (Apartmány) Siamo Antonella. Located 6 km from Cap de Barbaria Lighthouse, Siamo Antonella features free WiFi and units fitted with a kitchen, terrace, seating area and flat-screen TV. Ubytování Siamo Antonella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

CAN MARIANO BARBER

8,4

CAN MARIANO BARBER

Ubytování (Prázdninový dům) CAN MARIANO BARBER. CAN MARIANO BARBER nabízí ubytování v La Mola, 400 metrů od trhu La Mola. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CAN MARIANO BARBER se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Espalmador

8,4

Apartamentos Espalmador

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Espalmador. Apartamentos Espalmador se nachází v Es Pujols a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartamentos Espalmador se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siamo Valentina

8,2

Siamo Valentina

Ubytování (Apartmány) Siamo Valentina. Set in Sant Francesc Xavier in the Balearic Islands region and Cala Saona Beach reachable within 2. Ubytování Siamo Valentina se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Hotel Los Palacios

7,9

Hotel Los Palacios

Ubytování (Hotel) Hotel Los Palacios. Hotel Los Palacios provides rooms in Formentera del Segura. Ubytování Hotel Los Palacios se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Valencijské společenství). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siamo Donatella

7,9

Siamo Donatella

Ubytování (Apartmány) Siamo Donatella. Located in Sant Ferran de Ses Roques in the Balearic Islands region and Ses Platgetes Beach reachable within 2. Ubytování Siamo Donatella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Viviendas Los Olivos - Formentera Break

7,8

Viviendas Los Olivos - Formentera Break

Ubytování (Prázdninový dům) Viviendas Los Olivos - Formentera Break. Viviendas Los Olivos - Formentera Vacaciones is located in Playa Migjorn, just 1 km from the beach. Ubytování Viviendas Los Olivos - Formentera Break se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Siamo Alessandra

7,8

Siamo Alessandra

Ubytování (Apartmány) Siamo Alessandra. Situated in Sant Francesc Xavier in the Balearic Islands region and Cala Saona Beach reachable within 1. Ubytování Siamo Alessandra se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Es Garrovers - Formentera Break

7,7

Es Garrovers - Formentera Break

Ubytování (Apartmán) Es Garrovers - Formentera Break. Situated in Sant Ferran de Ses Roques, within 2.8 km of Es Pujols Beach, Es Garrovers - Formentera Break offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Es Garrovers - Formentera Break se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).

Siamo Bella

7,7

Siamo Bella

Ubytování (Apartmán) Siamo Bella. Featuring garden views, Siamo Bella provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 10 km from Cap de Barbaria Lighthouse. Ubytování Siamo Bella se nachází ve městě Formentera de Segura (Španělsko - Formentera).