Hledat

Ubytování

Casa Sandri Prázdninový dům

Calle la Angarilla 31, 35640 Villaverde, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sandri. Boasting an outdoor pool and sea views, Casa Sandri is situated in Villaverde. Ubytování Casa Sandri se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Sandri

Corralejo is 13 km from Casa Sandri, while Caleta De Fuste is 43 km from the property. The holiday home features 4 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and an oven. The accommodation is 16 km from Cotillo, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The holiday home offers a sun terrace. Boasting an outdoor pool and sea views, Casa Sandri is situated in Villaverde.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Casa Sandri

 • Parkování pro handicapované
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Ručníky
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • TV
 • Žehlicí potřeby
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Zdarma! Vstup do všech bazénů je zdarma
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Villaverde

Casa Los Molinos

9,8

Casa Los Molinos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Molinos. Casa Los Molinos se nachází ve Villaverde a nabízí zahradu, gril a terasu. 13 km od Corralejo. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Los Molinos se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Zazu entera

9,7

Casa Zazu entera

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Zazu entera. Casa Zazu entera is set in Villaverde and offers a garden and a terrace. Ubytování Casa Zazu entera se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maravilla con piscina climatizada

9,7

Villa Maravilla con piscina climatizada

Ubytování (Chata) Villa Maravilla con piscina climatizada. Featuring mountain views, Casa Villaverde offers accommodation in Villaverde, Fuerteventura, 12-minute drive from Corralejo. Ubytování Villa Maravilla con piscina climatizada se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Skadi

9,7

Casa Skadi

Ubytování (Apartmán) Casa Skadi. Located in Villaverde, Casa Skadi provides accommodation with a patio and free WiFi. The property has lake views and is 14 km from Cotillo. Ubytování Casa Skadi se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA UMA

9,7

CASA UMA

Ubytování (Apartmán) CASA UMA. CASA UMA se nachází ve Villaverde a nabízí venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Puerto del Rosario je vzdálené 18 km. Ubytování CASA UMA se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Estudio La Calzada

9,7

Estudio La Calzada

Ubytování (Apartmán) Estudio La Calzada. Set in Villaverde, Estudio La Calzada offers accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has garden views and is 16 km from Cotillo. Ubytování Estudio La Calzada se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gran Armony

9,7

Gran Armony

Ubytování (Apartmán) Gran Armony. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Gran Armony is set in Villaverde. The property has pool views and is 10 km from Cotillo. Ubytování Gran Armony se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Apartment at Casilla de Costa

9,6

Sunset Apartment at Casilla de Costa

Ubytování (Apartmán) Sunset Apartment at Casilla de Costa. Featuring a garden and a terrace, Sunset Apartment at Casilla de Costa offers accommodation in Villaverde with free WiFi and garden views. Ubytování Sunset Apartment at Casilla de Costa se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El cabo villaverde

9,5

El cabo villaverde

Ubytování (Bed and breakfast) El cabo villaverde. Featuring a bar, El cabo villaverde features accommodation in Villaverde. Ubytování El cabo villaverde se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tayu Eco Villa

9,5

Tayu Eco Villa

Ubytování (Vila) Tayu Eco Villa. Tayu Eco Villa is set in Villaverde and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Tayu Eco Villa se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Volcanic View Villa & Pool

9,4

Volcanic View Villa & Pool

Ubytování (Vila) Volcanic View Villa & Pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Volcanic View Villa & Pool is situated in Villaverde. Ubytování Volcanic View Villa & Pool se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura).

Luxury apartment with pool view at Casilla de Costa

9,3

Luxury apartment with pool view at Casilla de Costa

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment with pool view at Casilla de Costa. Boasting an outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Luxury apartment with pool view at Casilla de Costa features accommodation in Villaverde with... Ubytování Luxury apartment with pool view at Casilla de Costa se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA CABRA

9,1

CASA CABRA

Ubytování (Vila) CASA CABRA. CASA CABRA se nachází ve Villaverde a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Corralejo je vzdálené 12 km. Ubytování CASA CABRA se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural Restaurante Mahoh

9

Hotel Rural Restaurante Mahoh

Ubytování (Penzion) Hotel Rural Restaurante Mahoh. Hotel Rural Restaurante Mahoh se nachází v rekonstruované budově z 19. Ubytování Hotel Rural Restaurante Mahoh se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Escanfraga I

8,7

Casa Escanfraga I

Ubytování (Apartmán) Casa Escanfraga I. Casa Escanfraga nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. I is set in Villaverde. 12 km od letoviska Corralejo. Ubytování Casa Escanfraga I se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Escanfraga II

8,7

Casa Escanfraga II

Ubytování (Apartmán) Casa Escanfraga II. Casa Escanfraga II se nachází ve Villaverde a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 12 km od Corralejo. Ubytování Casa Escanfraga II se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Azul Fuerteventura

8,7

Villa Azul Fuerteventura

Ubytování (Penzion) Villa Azul Fuerteventura. Villa Azul Fuerteventura se nachází v oblasti Villaverde v regionu Fuerteventura. Nabízí wellness a fitness centrum. Ubytování Villa Azul Fuerteventura se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siempre Feliz La Casita Los Molinos

Siempre Feliz La Casita Los Molinos

Ubytování (Chata) Siempre Feliz La Casita Los Molinos. Siempre Feliz La Casita Los Molinos se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu a výhled do zahrady. 12 km od Corralejo. Ubytování Siempre Feliz La Casita Los Molinos se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Bea Villaverde

Casa Bea Villaverde

Ubytování (Vila) Casa Bea Villaverde. Casa Bea Villaverde se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu. 16 km od Puerto del Rosario. Ubytování Casa Bea Villaverde se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura).

Villaverde Relax 1

Villaverde Relax 1

Ubytování (Prázdninový dům) Villaverde Relax 1. Villaverde Relax 1 se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu. 10 km od Corralejo. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Villaverde Relax 1 se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA MODERNA EN ZONA RURAL IDEAL PARA RELAJARSE

VILLA MODERNA EN ZONA RURAL IDEAL PARA RELAJARSE

Ubytování (Vila) VILLA MODERNA EN ZONA RURAL IDEAL PARA RELAJARSE. VILLA MODERNA EN ZONA RURAL IDEAL PARA RELAJARSE se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí zahradu. 13 km od Corraleja. Ubytování VILLA MODERNA EN ZONA RURAL IDEAL PARA RELAJARSE se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lofoten Studio

Lofoten Studio

Ubytování (Apartmán) Lofoten Studio. Set in La Oliva in the Fuerteventura region, Lofoten Studio has a terrace. The accommodation is 10 km from Corralejo. Ubytování Lofoten Studio se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villaverde Relax 2

Villaverde Relax 2

Ubytování (Prázdninový dům) Villaverde Relax 2. Villaverde Relax 2 se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu. 10 km od Corraleja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villaverde Relax 2 se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lantana

Lantana

Ubytování (Vila) Lantana. Lantana se nachází ve Villaverde a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 23 km od Puerto del Rosario. Ubytování Lantana se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siempre Feliz La Casita Escanfraga

Siempre Feliz La Casita Escanfraga

Ubytování (Apartmán) Siempre Feliz La Casita Escanfraga. Siempre Feliz La Casita Escanfraga se nachází ve Villaverde na ostrově Fuerteventura a nabízí terasu a výhled do zahrady. 12 km od Corralejo. Ubytování Siempre Feliz La Casita Escanfraga se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique holiday home in Villaverde with Terrace

Boutique holiday home in Villaverde with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Boutique holiday home in Villaverde with Terrace. Boutique holiday home in Villaverde with Terrace is situated in Villaverde. The accommodation is 16 km from Cotillo. Ubytování Boutique holiday home in Villaverde with Terrace se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FINCA BONITA FUERTEVENTURA

FINCA BONITA FUERTEVENTURA

Ubytování (Penzion) FINCA BONITA FUERTEVENTURA. Set in Villaverde, FINCA BONITA FUERTEVENTURA has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Guests can enjoy garden views. Ubytování FINCA BONITA FUERTEVENTURA se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 242 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa BF

Villa BF

Ubytování (Vila) Villa BF. Villa BF se nachází ve Villaverde a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. 12 km od Corralejo. Ubytování Villa BF se nachází ve městě Villaverde (Španělsko - Fuerteventura). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)