Hledat

Ubytování

Casa Rural Virgen de las Cruces Hotel

Calle Vicente Aleixandre, Nº 14, 13250 Daimiel, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Casa Rural Virgen de las Cruces. Casa Rural Virgen de las Cruces is located in Daimiel, a 5-minute drive from the centre. Ubytování Casa Rural Virgen de las Cruces se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural Virgen de las Cruces

Casa Rural Virgen de las Cruces is located in Daimiel, a 5-minute drive from the centre. Other facilities include a tour desk. It offers soundproofed rooms with air conditioning, heating, and free WiFi. At Casa Rural Virgen de las Cruces you will find a 24-hour front desk, and a coffee machine is available in the reception area. The private bathroom comes with a bath or a shower, hairdryer, and free toiletries. Daimiel Train Station is 3. The property offers free parking. Each room has a TV and a desk. 5 km away and Tablas de Daimiel Nature Reserve can be reached in 15 minutes by car.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Casa Rural Virgen de las Cruces

 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování na ulici
 • Automat (nápoje)
 • Fax/kopírka
 • Turistické informace
 • Recepce 24 hodin denně
 • Televizní programy pro děti
 • Hasicí přístroje
 • Klimatizace
 • Topení
 • Zvuková izolace

Jiná ubytování ve městě Daimiel

Casa Rural Las Caleras

9,7

Casa Rural Las Caleras

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Las Caleras. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Rural Las Caleras is set in Daimiel. Ubytování Casa Rural Las Caleras se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos Los Flamencos

9,7

Apartamentos Los Flamencos

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Los Flamencos. Apartamentos Los Flamencos se nachází v Daimielu a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady. Ubytování Apartamentos Los Flamencos se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ESTUDIOS DOÑA MANUELA

9,2

ESTUDIOS DOÑA MANUELA

Ubytování (Apartmán) ESTUDIOS DOÑA MANUELA. ESTUDIOS DOÑA MANUELA se nachází v Daimielu. 25 km od města Manzanares. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici a 1 koupelnu s bidetem, sprchou a fénem. Ubytování ESTUDIOS DOÑA MANUELA se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Doña Manuela

9

Hotel Doña Manuela

Ubytování (Hotel) Hotel Doña Manuela. Located right in the heart of La Mancha, in Daimiel (Ciudad Real), the hotel offers 39 comfortable rooms furnished to a high standard. Ubytování Hotel Doña Manuela se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel El Cortijo de Daimiel

9

Hotel El Cortijo de Daimiel

Ubytování (Hotel) Hotel El Cortijo de Daimiel. Hotel El Cortijo de Daimiel se nachází 11 km od města Daimiel a pouhých 7 km od národního parku Las Tablas. Ubytování Hotel El Cortijo de Daimiel se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Daymiel

8,6

Hotel Daymiel

Ubytování (Hotel) Hotel Daymiel. Má klimatizaci, restauraci a zdarma Wi-FiHotel Daymiel se nachází v Daimielu, 2 km od centra města. Ubytování Hotel Daymiel se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Humedales de Daimiel

Humedales de Daimiel

Ubytování (Chata) Humedales de Daimiel. Humedales de Daimiel se nachází v Daimielu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Humedales de Daimiel se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Tablas de Daimiel

Casa Rural Tablas de Daimiel

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Tablas de Daimiel. Casa Rural Tablas de Daimiel se nachází v Daimielu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Město Ciudad Real je vzdálené 27 km. Ubytování Casa Rural Tablas de Daimiel se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa del Príncipe

Casa del Príncipe

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Príncipe. Casa del Príncipe is situated in Daimiel and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Casa del Príncipe se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa with 5 bedrooms in Daimiel Ciudad Real with private pool furnished garden and WiFi

Villa with 5 bedrooms in Daimiel Ciudad Real with private pool furnished garden and WiFi

Ubytování (Vila) Villa with 5 bedrooms in Daimiel Ciudad Real with private pool furnished garden and WiFi. Featuring an outdoor pool and garden views, Villa with 5 bedrooms in Daimiel Ciudad Real with private pool furnished garden and WiFi is set in Daimiel. Ubytování Villa with 5 bedrooms in Daimiel Ciudad Real with private pool furnished garden and WiFi se nachází ve městě Daimiel (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)