Hledat

Ubytování

Casa Rural La Puerta Mora Prázdninový dům

Calle Rejas Verdes, 6, 45450 Orgaz, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural La Puerta Mora. Casa Rural La Puerta Mora is located in Orgaz. This holiday home provides free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Casa Rural La Puerta Mora se nachází ve městě Orgaz (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural La Puerta Mora

Casa Rural La Puerta Mora is located in Orgaz. This holiday home provides free WiFi, a garden, as well as a terrace. Toledo is 33 km from the holiday home, while Consuegra is 37 km away. The holiday home consists of 4 separate bedrooms, 4 bathrooms and a living room.

Vybavení ubytování Casa Rural La Puerta Mora

  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Vlastní koupelna
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Terasa
  • Zahrada
  • Vířivka/jacuzzi
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Orgaz

LA VILLA DE ORGAZ

9,4

LA VILLA DE ORGAZ

Ubytování (Prázdninový dům) LA VILLA DE ORGAZ. LA VILLA DE ORGAZ se nachází v obci Orgaz a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. 47 km od města Ocaña. Ubytování LA VILLA DE ORGAZ se nachází ve městě Orgaz (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Rosaleda de Orgaz

9

La Rosaleda de Orgaz

Ubytování (Bed and breakfast) La Rosaleda de Orgaz. La Rosaleda de Orgaz se nachází v obci Orgaz, 48 km od města Ocaña, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Rosaleda de Orgaz se nachází ve městě Orgaz (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca El Chaparral

8,7

Finca El Chaparral

Ubytování (Prázdninový dům) Finca El Chaparral. Finca El Chaparral is situated in Orgaz and offers a terrace. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Finca El Chaparral se nachází ve městě Orgaz (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cuqui

Casa Cuqui

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cuqui. Located in Orgaz, Casa Cuqui provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. The air-conditioned accommodation is 31 km from Consuegra. Ubytování Casa Cuqui se nachází ve městě Orgaz (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)