Hledat

Ubytování

Casa Rural La Pontezuela Arriba Venkovský dům

Calle de la Cruz, 05000 Navarredonda de Gredos, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Pontezuela Arriba. Situated in Navarredonda de Gredos in the Castile and Leon region, Casa Rural La Pontezuela Arriba has a terrace. Ubytování Casa Rural La Pontezuela Arriba se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural La Pontezuela Arriba

This country house comes with a kitchen, a seating area, a dining area and a TV. Guests at the country house can enjoy hiking nearby, or make the most of the garden. The nearest airport is Salamanca Airport, 73 km from the accommodation. El Barco de Ávila is 40 km from Casa Rural La Pontezuela Arriba, while Arenas de San Pedro is 42 km from the property. Situated in Navarredonda de Gredos in the Castile and Leon region, Casa Rural La Pontezuela Arriba has a terrace. The accommodation is 5 km from Hoyos del Espino.

Vybavení ubytování Casa Rural La Pontezuela Arriba

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Jídelna
 • Posezení
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě Navarredonda de Gredos

El Huertecito

9,8

El Huertecito

Ubytování (Venkovský dům) El Huertecito. Boasting accommodation with a balcony, El Huertecito is situated in Navarredonda de Gredos. Ubytování El Huertecito se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MIRASIERRA

9,7

MIRASIERRA

Ubytování (Apartmán) MIRASIERRA. MIRASIERRA is situated in Navarredonda de Gredos and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 24 km from Candeleda. Ubytování MIRASIERRA se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Navarredonda de Gredos with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

9,7

Amazing home in Navarredonda de Gredos with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Navarredonda de Gredos with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Amazing home in Navarredonda de Gredos se nachází v obci Navarredonda de Gredos a nabízí ubytování s Wi-Fi, venkovním bazénem a 3 ložnicemi, soukromým... Ubytování Amazing home in Navarredonda de Gredos with WiFi, Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Cordel de Gredos

9,6

El Cordel de Gredos

Ubytování (Venkovský dům) El Cordel de Gredos. El Cordel de Gredos is located in Navarredonda de Gredos. The country house features mountain views and is 5 km from Hoyos del Espino. Ubytování El Cordel de Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tinao de Gredos

9,5

Tinao de Gredos

Ubytování (Prázdninový dům) Tinao de Gredos. Set in Barajas de Gredos in the Castile and Leon region, Tinao de Gredos features a patio and garden views. The accommodation is 3. Ubytování Tinao de Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Cruz

9,5

Casa Rural La Cruz

Ubytování (Apartmán) Casa Rural La Cruz. Located in Navarredonda de Gredos, Casa Rural La Cruz provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Casa Rural La Cruz se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Huerto de Pipo

9,4

El Huerto de Pipo

Ubytování (Venkovský dům) El Huerto de Pipo. El Huerto de Pipo provides accommodation with a kitchen, situated in Navarredonda de Gredos. Ubytování El Huerto de Pipo se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ermita de Gredos

9,4

Ermita de Gredos

Ubytování (Prázdninový dům) Ermita de Gredos. Featuring a garden and terrace with BBQ, Ermita de Gredos is situated in the village Navarredonda de Gredos, in Sierra de Gredos. Ubytování Ermita de Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Valdeascas

9,4

Casa Rural Valdeascas

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Valdeascas. Casa Rural Valdeascas is located in Navarredonda de Gredos. This 2-bedroom house has rustic decor including exposed wooden beams. Ubytování Casa Rural Valdeascas se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artesano I y III

9,4

Artesano I y III

Ubytování (Venkovský dům) Artesano I y III. Set within de Sierra de Gredos Mountain Range, Artesano I y III is located in Navarredonda de Gredos. The country houses offer a terrace and mountain... Ubytování Artesano I y III se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mirasierra II Y III

9,4

Mirasierra II Y III

Ubytování (Prázdninové domy) Mirasierra II Y III. Offering garden views, Mirasierra II Y III in Barajas de Gredos offers accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Mirasierra II Y III se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artesano II

9,3

Artesano II

Ubytování (Prázdninový dům) Artesano II. Artesano II is located in Navarredonda de Gredos. This rustic 2-bedroom house features a terrace and a living room with a fireplace. Ubytování Artesano II se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Buhardilla de Gredos

9,2

Casa Rural La Buhardilla de Gredos

Ubytování (Apartmán) Casa Rural La Buhardilla de Gredos. Located in Navarredonda de Gredos, Casa Rual La Buhardilla de Gredos offers free WiFi. This heated apartment includes a TV and a seating area. Ubytování Casa Rural La Buhardilla de Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Casa de Piedra

9,1

Casa Rural La Casa de Piedra

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Casa de Piedra. Set in Navarredonda de Gredos, 49 km from Avila, Casa Rural de 3 habitaciones boasts a barbecue and views of the mountain. Ubytování Casa Rural La Casa de Piedra se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La torna

9,1

La torna

Ubytování (Prázdninový dům) La torna. La torna se nachází v obci Navarredonda de Gredos a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Tento prázdninový dům nabízí terasu. Ubytování La torna se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posada Real La Casa de Arriba

9,1

Posada Real La Casa de Arriba

Ubytování (Hotel) Posada Real La Casa de Arriba. The beautiful rooms at Posada Real La Casa de Arriba offer views of its gardens and the dramatic Sierra de Gredos Mountains. Ubytování Posada Real La Casa de Arriba se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural La Pontezuela Abajo

9,1

Casa Rural La Pontezuela Abajo

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural La Pontezuela Abajo. Set in Navarredonda de Gredos in the Castile and Leon region, Casa Rural La Pontezuela Abajo features a garden. Ubytování Casa Rural La Pontezuela Abajo se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural el Casillo del Abuelo Goyo

8,9

Casa Rural el Casillo del Abuelo Goyo

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural el Casillo del Abuelo Goyo. Offering free WiFi and mountain views, Casa Rural el Casillo del Abuelo Goyo is an accommodation set in Navarredonda de Gredos. Ubytování Casa Rural el Casillo del Abuelo Goyo se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural el Sobrao

8,9

Casa Rural el Sobrao

Ubytování (Farma) Casa Rural el Sobrao. Casa Rural el Sobrao offers pet-friendly accommodation in Navarredonda de Gredos. Ubytování Casa Rural el Sobrao se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León).

El Cerro - El Cerro I

8,8

El Cerro - El Cerro I

Ubytování (Prázdninové domy) El Cerro - El Cerro I. Located in Navarredonda de Gredos, 5 km from Hoyos del Espino, El Cerro - El Cerro I provides a garden and free WiFi. Ubytování El Cerro - El Cerro I se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garabatos

8,7

Hotel Garabatos

Ubytování (Hotel) Hotel Garabatos. Located outside the village of Navarredonda de Gredos, Hotel Garabatos offers rustic rooms with free Wi-Fi. Set in gardens, it features a restaurant. Ubytování Hotel Garabatos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Vista De Gredos

8,7

La Vista De Gredos

Ubytování (Apartmány) La Vista De Gredos. Featuring free Wi-Fi in all areas, La Vista De Gredos offers self-catering accommodation in Navarredonda de Gredos. The terrace comes with BBQ facilities. Ubytování La Vista De Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parador de Gredos

8,7

Parador de Gredos

Ubytování (Hotel) Parador de Gredos. Tento hotel řetězce Parador se nachází v kamenné budově z roku 1928 stojící uprostřed borových lesů nedaleko pohoří Sierra de Gredos a nabízí terasu,... Ubytování Parador de Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Almanzor

8,6

Casa Rural Almanzor

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Almanzor. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Casa Rural Almanzor features accommodation in Navarredonda de Gredos with free WiFi and city... Ubytování Casa Rural Almanzor se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Silla de la Reina

8,5

La Silla de la Reina

Ubytování (Prázdninový dům) La Silla de la Reina. Boasting accommodation with a patio, La Silla de la Reina is situated in Navarredonda de Gredos. Ubytování La Silla de la Reina se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casas De Navarquita

8,4

Casas De Navarquita

Ubytování (Prázdninový dům) Casas De Navarquita. Located in Navarredonda de Gredos, Casas De Navarquita provides accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 3. Ubytování Casas De Navarquita se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostal Almanzor Gredos

8,3

Hostal Almanzor Gredos

Ubytování (Penzion) Hostal Almanzor Gredos. Hostal Almanzor Gredos sídlí v budově bývalé farmy v pohoří Sierra de Gredos a může se pochlubit nádherným výhledem na hory a okolní borové lesy. Ubytování Hostal Almanzor Gredos se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa el Cuco

7,4

Casa el Cuco

Ubytování (Prázdninový dům) Casa el Cuco. Located in Navarredonda de Gredos, Casa el Cuco provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa el Cuco se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House with 4 bedrooms in Navarredonda de Gredos with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 65 km from the slopes

House with 4 bedrooms in Navarredonda de Gredos with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 65 km from the slopes

Ubytování (Prázdninový dům) House with 4 bedrooms in Navarredonda de Gredos with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 65 km from the slopes. Located in Navarredonda de Gredos in the Castile and Leon region, House with 4 bedrooms in Navarredonda de Gredos with wonderful mountain view enclosed... Ubytování House with 4 bedrooms in Navarredonda de Gredos with wonderful mountain view enclosed garden and WiFi 65 km from the slopes se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EL MESÓN DE GREDOS

EL MESÓN DE GREDOS

Ubytování (Prázdninový dům) EL MESÓN DE GREDOS. EL MESÓN DE GREDOS is set in Navarredonda de Gredos and offers a garden and a terrace. The property has garden views and is 5 km from Hoyos del Espino. Ubytování EL MESÓN DE GREDOS se nachází ve městě Navarredonda de Gredos (Španělsko - Kastilie a León). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)