Hledat

Ubytování

Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque Prázdninový dům

Albalate de Zorita, 19117 Albalate de Zorita, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque. Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque is situated in Albalate de Zorita. Ubytování Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque

Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque is situated in Albalate de Zorita. Tarancón is 42 km from the holiday home, while Pastrana is 16 km from the property. The nearest airport is Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport, 95 km from Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque.

Vybavení ubytování Casa Rural entera a estrenar, increíbles vistas, embalse de bolarque

  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Topení

Jiná ubytování ve městě Albalate de Zorita

Alcarria, Casa del Agua

9,6

Alcarria, Casa del Agua

Ubytování (Prázdninový dům) Alcarria, Casa del Agua. Casa del Agua se nachází v Albalate de Zorita a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Alcarria, Casa del Agua se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Lago Bolarque

9,3

Casa Rural Lago Bolarque

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Lago Bolarque. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Casa Rural Lago Bolarque is situated in Albalate de Zorita. Ubytování Casa Rural Lago Bolarque se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rural & Spa Las Nubes

8,6

Hotel Rural & Spa Las Nubes

Ubytování (Hotel) Hotel Rural & Spa Las Nubes. Hotel Rural “Las Nubes” is located on a 260-hectare estate in Albalate de Zorita, an hour’s drive from Madrid. Ubytování Hotel Rural & Spa Las Nubes se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Rincón de la ESPE

8,5

El Rincón de la ESPE

Ubytování (Hotel) El Rincón de la ESPE. El Rincón de la ESPE features a restaurant, a bar and garden in Albalate de Zorita. Ubytování El Rincón de la ESPE se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zorita

8,2

Villa Zorita

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zorita. Featuring a terrace, Villa Zorita provides accommodation in Albalate de Zorita with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Zorita se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home El Bosque Encantado

Holiday Home El Bosque Encantado

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home El Bosque Encantado. Holiday Home El Bosque Encantado se nachází v Albalate de Zorita v regionu Castilla-La Mancha a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Holiday Home El Bosque Encantado se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Encantadora cabaña de madera

Encantadora cabaña de madera

Ubytování (Chata) Encantadora cabaña de madera. Encantadora cabaña de madera se nachází v Albalate de Zorita a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Encantadora cabaña de madera se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LA GEVELA

LA GEVELA

Ubytování (Chata) LA GEVELA. Situated in Albalate de Zorita, LA GEVELA features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování LA GEVELA se nachází ve městě Albalate de Zorita (Španělsko - Castilla-La Mancha). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)