Hledat

Ubytování

Casa Royal Prázdninový dům

Bribir 3, 51253 Bribir, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Royal. Casa Royal offers accommodation in Bribir, 2.9 km from FKK Selce Beach. This property offers access to a terrace. Ubytování Casa Royal se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Royal

This property offers access to a terrace. With direct access to a balcony with sea views, the air-conditioned holiday home consists of 5 bedrooms and a fully equipped kitchen. The nearest airport is Rijeka Airport, 30 km from the holiday home. Casa Royal offers accommodation in Bribir, 2. 9 km from FKK Selce Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén

Vybavení ubytování Casa Royal

 • Parkování k dispozici
 • Parkování na ulici
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Trouba
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Satelitní programy
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Terasa
 • Gril
 • Balkon
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Výhled na moře
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Bribir

Villa Oliva Bribir

9,9

Villa Oliva Bribir

Ubytování (Vila) Villa Oliva Bribir. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Oliva Bribir is situated in Bribir. Ubytování Villa Oliva Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Podorih

9,8

Podorih

Ubytování (Apartmány) Podorih. Located in Bribir, Podorih provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování Podorih se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mare & Bartol

9,8

Apartments Mare & Bartol

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare & Bartol. Located in Bribir, Apartments Mare & Bartol provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Mare & Bartol se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana

9,7

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Apartmán Ana se nachází v obci Bribir v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí terasu s výhledem na moře. K dispozici je také balkon. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation home Vesna

9,6

Vacation home Vesna

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation home Vesna. Located in Bribir, Vacation home Vesna provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Vacation home Vesna se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Ugrini 41

9,6

Ugrini 41

Ubytování (Apartmán) Ugrini 41. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Ugrini 41 is situated in Bribir. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Ugrini 41 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Matanovi dvori

8,9

Matanovi dvori

Ubytování (Prázdninový dům) Matanovi dvori. Matanovi dvori se nachází v Bribiru. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyni. Prázdninový dům má satelitní TV. Ubytování Matanovi dvori se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Maestral

8,9

Maestral

Ubytování (Apartmány) Maestral. Maestral se nachází ve vesnici Bribir a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Maestral se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

AS Apartment

8,8

AS Apartment

Ubytování (Apartmány) AS Apartment. AS Apartment nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s venkovním bazénem v obci Bribir. Ubytování AS Apartment se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Marija II

8,2

Apartments Marija II

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija II. Apartmány Marija II se nachází v obci Bribir a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartments Marija II se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Vila Katica

6,9

Vila Katica

Ubytování (Apartmán) Vila Katica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Vila Katica is set in Bribir. Ubytování Vila Katica se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Casa Royal

Villa Casa Royal

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Casa Royal. Villa Casa Royal is set in Bribir. The holiday home has 5 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a... Ubytování Villa Casa Royal se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Luxury Stone Villa NONNA with Amazing Sea View

Luxury Stone Villa NONNA with Amazing Sea View

Ubytování (Vila) Luxury Stone Villa NONNA with Amazing Sea View. Located in Bribir, Luxury Stone Villa NONNA with Amazing Sea View provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Luxury Stone Villa NONNA with Amazing Sea View se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Marisan

Villa Marisan

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marisan. Villa Marisan se nachází v letovisku Bribir a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Villa Marisan se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Apartment in Bribir

Three-Bedroom Apartment in Bribir

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Bribir. Three-Bedroom Apartment in Bribir is set in Bribir and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Agava

Apartment Agava

Ubytování (Apartmán) Apartment Agava. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Agava is set in Bribir. Ubytování Apartment Agava se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Dora House

Dora House

Ubytování (Penzion) Dora House. Situated in Bribir, Dora House features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Dora House se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House KID

House KID

Ubytování (Apartmán) House KID. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, House KID is located in Bribir. Ubytování House KID se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Bribir

One-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Bribir. One-Bedroom Holiday Home in Bribir is located in Bribir and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Nadja

Villa Nadja

Ubytování (Vila) Villa Nadja. Located in Bribir, Holiday Home Nadja offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Villa Nadja se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Bribir 39113

Holiday home in Bribir 39113

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Bribir 39113. Holiday home in Bribir 39113 is set in Bribir. This property offers access to free WiFi and free private parking. The holiday home has a TV and 3 bedrooms. Ubytování Holiday home in Bribir 39113 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Villa Kirica

Villa Kirica

Ubytování (Vila) Villa Kirica. Villa Kirica is located in Bribir. This villa features a garden. Ubytování Villa Kirica se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cila Country House

Cila Country House

Ubytování (Prázdninový dům) Cila Country House. Cila Country House je starý kamenný dům situovaný v Bribiru. Hosté tu mohou využívat zahradu a gril. Ubytování Cila Country House se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments LELU

Apartments LELU

Ubytování (Apartmány) Apartments LELU. Situated in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments LELU features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments LELU se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Bribir 15495

Apartment in Bribir 15495

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bribir 15495. Apartment in Bribir 15495 is situated in Bribir. The accommodation is 2. Ubytování Apartment in Bribir 15495 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

App LINO

App LINO

Ubytování (Apartmán) App LINO. Located in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, App LINO features a garden. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování App LINO se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

Apartment Tina

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Tina. Apartment Tina is situated in Bribir and offers a terrace. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Bribir

Five-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Bribir. Located in Bribir, Five-Bedroom Holiday Home in Bribir features a private pool. This property offers access to free WiFi. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zeljka

Apartment Zeljka

Ubytování (Apartmán) Apartment Zeljka. Apartment Zeljka se nachází v obci Bribir. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a ubytování vhodné pro osoby s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Zeljka se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mediterran

Villa Mediterran

Ubytování (Vila) Villa Mediterran. Villa Mediterran is situated in Bribir and offers a bar and a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Villa Mediterran se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Soba Željka

Soba Željka

Ubytování (Penzion) Soba Željka. Situated in Bribir, Soba Željka features accommodation with private terraces. All rooms are fitted with a balcony with views of the garden. Ubytování Soba Željka se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Bribir w/ WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Bribir w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Bribir w/ WiFi and 2 Bedrooms. Set in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Amazing apartment in Bribir w/ WiFi and 2 Bedrooms is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Amazing apartment in Bribir w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nona

Villa Nona

Ubytování (Vila) Villa Nona. Villa Nona is located in Bribir and offers a garden and a terrace. Free WiFi is available. The villa consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Villa Nona se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Romantic

Villa Romantic

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Romantic. Located in Bribir in the Primorsko-Goranska županija region, Villa Romantic has a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Villa Romantic se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bribir 60 Croatia

Apartment Bribir 60 Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartment Bribir 60 Croatia. Apartment Bribir 60 Croatia is located in Bribir. This apartment provides barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytování Apartment Bribir 60 Croatia se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment Bribir 3

Apartment Bribir 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Bribir 3. Apartment Bribir 3 is situated in Kričina. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Bribir 3 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Nine-Bedroom Holiday Home in Bribir

Nine-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytování (Prázdninový dům) Nine-Bedroom Holiday Home in Bribir. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Nine-Bedroom Holiday Home in Bribir is located in Bribir. Ubytování Nine-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Four-Bedroom Holiday home Bribir with a Fireplace 07

Four-Bedroom Holiday home Bribir with a Fireplace 07

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday home Bribir with a Fireplace 07. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday home Bribir with a Fireplace 07 is set in Bribir. Ubytování Four-Bedroom Holiday home Bribir with a Fireplace 07 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rosemary

Villa Rosemary

Ubytování (Vila) Villa Rosemary. Villa Rosemary is located in Bribir and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Villa Rosemary se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Bribir. Three-Bedroom Holiday Home in Bribir is situated in Bribir. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Apartment in Bribir 15452

Apartment in Bribir 15452

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bribir 15452. Apartment in Bribir 15452 is set in Bribir. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Bribir 15452 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bribirka

Villa Bribirka

Ubytování (Vila) Villa Bribirka. Set in Bribir, Villa Bribirka offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Bribirka se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Bribir

Two-Bedroom Apartment in Bribir

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bribir. Two-Bedroom Apartment in Bribir is situated in Bribir. It features free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Two-Bedroom Apartment in Bribir

Two-Bedroom Apartment in Bribir

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bribir. Two-Bedroom Apartment in Bribir is situated in Bribir. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bribir se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday home in Bribir 15417

Holiday home in Bribir 15417

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Bribir 15417. Holiday home in Bribir 15417 is situated in Bribir. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home in Bribir 15417 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

House with pool

House with pool

Ubytování (Vila) House with pool. Located in Bribir, House with pool provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování House with pool se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Haus Stella 300S

Haus Stella 300S

Ubytování (Apartmán) Haus Stella 300S. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Haus Stella 300S is situated in Bribir. Ubytování Haus Stella 300S se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Green House Adria

Green House Adria

Ubytování (Prázdninový dům) Green House Adria. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Green House Adria offers accommodation in Bribir with free WiFi and lake views. Ubytování Green House Adria se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday home in Bribir 15238

Holiday home in Bribir 15238

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Bribir 15238. Holiday home in Bribir 15238 is situated in Bribir. Featuring free private parking, the holiday home is 3 km from FKK Selce Beach. Ubytování Holiday home in Bribir 15238 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Holiday home in Bribir 39114

Holiday home in Bribir 39114

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Bribir 39114. Holiday home in Bribir 39114 is situated in Bribir. It is set 2.5 km from The View Beach and offers free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home in Bribir 39114 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Bribir 39518

Holiday home in Bribir 39518

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Bribir 39518. Holiday home in Bribir 39518 is set in Bribir. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Holiday home in Bribir 39518 se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)