Hledat

Ubytování

Casa J&V Prázdninový dům

Calle Pozo Lobero, 1, 41770 Montellano, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa J&V. Casa J&V se nachází v Montellanu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 45 km od Dos Hermanas. Ubytování Casa J&V se nachází ve městě Montellano (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa J&V

Na letiště Jerez je to 52 km. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří anglicky a španělsky. 45 km od Dos Hermanas. Casa J&V se nachází v Montellanu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Casa J&V stojí 45 km od Rondy a 31 km od Grazalemy. K dispozici je také terasa. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Montellano

Hacienda la Morena

9,4

Hacienda la Morena

Ubytování (Venkovský dům) Hacienda la Morena. Set around a charming patio, this traditional Andalusian property features stylish rooms and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytování Hacienda la Morena se nachází ve městě Montellano (Španělsko - Andalusie).

Hotel Andalou

9,4

Hotel Andalou

Ubytování (Hotel) Hotel Andalou. Hotel Andalou se nachází na krásném místě ve městě Montellano, jednom z bílých andaluských měst. Hotel nabízí bazén s výhledem do krajiny, terasu a bar. Ubytování Hotel Andalou se nachází ve městě Montellano (Španělsko - Andalusie).

Oasis of peace in the stunning Andalusian Countryside

8,3

Oasis of peace in the stunning Andalusian Countryside

Ubytování (Venkovský dům) Oasis of peace in the stunning Andalusian Countryside. Oasis of peace se nachází v nádherné andaluské krajině Montellano a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 48 km od Dos Hermanas. Ubytování Oasis of peace in the stunning Andalusian Countryside se nachází ve městě Montellano (Španělsko - Andalusie).

Chalet en plena naturaleza

Chalet en plena naturaleza

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet en plena naturaleza. Chalet en nabízí ubytování se soukromým bazénem. plena naturaleza se nachází v Montellanu. 45 km od Dos Hermanas. Ubytování Chalet en plena naturaleza se nachází ve městě Montellano (Španělsko - Andalusie).