Hledat

Ubytování

Casa Josefina Apartmán

Calle Torres Quevedo, 24009 Armunia, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Josefina. Casa Josefina se nachází v Armunii v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. Do Valencie de Don Juan je to 34 km. Ubytování Casa Josefina se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa Josefina

Casa Josefina se nachází v Armunii v Kastilii a Leonu a nabízí terasu. Tento apartmán má 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 2 koupelny s bidetem a pračkou. Do Valencie de Don Juan je to 34 km. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Apartmán stojí 3,4 km od Leónu a 49 km od Astorga.

Jiná ubytování ve městě León

Ordoño II Suite

10

Ordoño II Suite

Ubytování (Apartmán) Ordoño II Suite. Offering free WiFi and city views, Ordoño II Suite is an accommodation situated right in the heart of León, just 500 metres from San Isidoro Church and 700... Ubytování Ordoño II Suite se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Casa del Tío Marcelo

10

Casa del Tío Marcelo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa del Tío Marcelo. Situated in Pedraza-Segovia, Casa del Tío Marcelo features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Casa del Tío Marcelo se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

El Vallín de Lan

10

El Vallín de Lan

Ubytování (Prázdninový dům) El Vallín de Lan. Boasting ski-to-door access and a terrace, El Vallín de Lan offers accommodation in Cerezales del Condado with free WiFi and mountain views. Ubytování El Vallín de Lan se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Milo Ordoño

10

Apartamento Milo Ordoño

Ubytování (Apartmán) Apartamento Milo Ordoño. Apartamento Milo Ordoño se nachází přímo v centru Leónu, pouhých 500 metrů od kostela San Isidoro a 600 metrů od kláštera San Marcos, a nabízí bezplatné... Ubytování Apartamento Milo Ordoño se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Luengo House

9,9

Luengo House

Ubytování (Apartmán) Luengo House. In a central area of León, located within a short distance of San Isidoro Church and San Marcos Convent, Luengo House offers free WiFi, air conditioning... Ubytování Luengo House se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Disfruta León a pie

9,9

Disfruta León a pie

Ubytování (Apartmán) Disfruta León a pie. Located in León, less than 1 km from Leon Cathedral, Disfruta León a pie provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and... Ubytování Disfruta León a pie se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

CasaKalma

9,9

CasaKalma

Ubytování (Prázdninový dům) CasaKalma. CasaKalma se nachází v Leónu, 13 km od kláštera San Marcos a 14 km od kostela San Isidoro. Nabízí bar a výhled na hory. Ubytování CasaKalma se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

El Corralito de Santo Martino

9,9

El Corralito de Santo Martino

Ubytování (Apartmán) El Corralito de Santo Martino. In the Old Town district of León, close to San Isidoro Church, El Corralito de Santo Martino has a garden, free WiFi and a washing machine. Ubytování El Corralito de Santo Martino se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rural Pambuches

9,9

Casa Rural Pambuches

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Pambuches. Casa Rural Pambuches se nachází v Soto de Valdeón. Ubytování je vzdálené 28 km od Cangas de Onís a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Casa Rural Pambuches se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

plaza del grano - barrio húmedo -

9,8

plaza del grano - barrio húmedo -

Ubytování (Apartmán) plaza del grano - barrio húmedo -. Plaza del grano - barrio húmedo - se nachází v Leónu, 400 metrů od katedrály Leon, 700 metrů od kostela San Isidoro a 2 km od kláštera San Marcos. Ubytování plaza del grano - barrio húmedo - se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

La Casita de León

9,8

La Casita de León

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita de León. Boasting city views, La Casita de León features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Leon Cathedral. It is situated 1. Ubytování La Casita de León se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos m.bell

9,8

Apartamentos m.bell

Ubytování (Apartmány) Apartamentos m.bell. Located in the centre of León, Apartamentos m.bell is close to sights such as Leon Cathedral, San Isidoro Church and FGULEM. Ubytování Apartamentos m.bell se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

RF Home Plaza Mayor

9,8

RF Home Plaza Mayor

Ubytování (Apartmán) RF Home Plaza Mayor. RF Home Plaza Mayor offers accommodation in León, 350 meters from Leon Cathedral. Ubytování RF Home Plaza Mayor se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

EL RINCÓN DE ADELIA

9,8

EL RINCÓN DE ADELIA

Ubytování (Apartmán) EL RINCÓN DE ADELIA. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, EL RINCÓN DE ADELIA is situated in Salamanca. Private parking is available on site. Ubytování EL RINCÓN DE ADELIA se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos Adarve

9,8

Apartamentos Adarve

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Adarve. Apartamentos Adarve se nachází v Ciudad-Rodrigu v Kastilii a Leonu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Adarve se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

SUITES CASA LUBÉN

9,8

SUITES CASA LUBÉN

Ubytování (Apartmány) SUITES CASA LUBÉN. Set in León, near San Isidoro Church, San Marcos Convent and Leon Cathedral, SUITES CASA LUBÉN features free WiFi. Ubytování SUITES CASA LUBÉN se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Mía's Home

9,8

Mía's Home

Ubytování (Apartmán) Mía's Home. Offering free WiFi and city views, Mía's Home is an accommodation situated in León, just 1.8 km from San Isidoro Church and 1. Ubytování Mía's Home se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Torre de León

9,8

Apartamento Torre de León

Ubytování (Apartmán) Apartamento Torre de León. Boasting a balcony with garden views, a shared lounge and a garden, Apartamento Torre de León can be found in León, close to Leon Cathedral and 1. Ubytování Apartamento Torre de León se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Vía Principalis

9,8

Vía Principalis

Ubytování (Apartmán) Vía Principalis. Vía Principalis se nachází přibližně 350 metrů od kostela San Isidoro a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Vía Principalis se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

El Rincón Secreto de Gredos especializada en celiaquía y diabetes y jacuzzi

9,8

El Rincón Secreto de Gredos especializada en celiaquía y diabetes y jacuzzi

Ubytování (Venkovský dům) El Rincón Secreto de Gredos especializada en celiaquía y diabetes y jacuzzi. El Rincón Secreto de Gredos especializada en celiaquía y diabetes nabízí výhled na hory. Ubytování El Rincón Secreto de Gredos especializada en celiaquía y diabetes y jacuzzi se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

The View - Apartamento reformado con vistas a la Catedral

9,8

The View - Apartamento reformado con vistas a la Catedral

Ubytování (Apartmán) The View - Apartamento reformado con vistas a la Catedral. The View - Apartamento reformado con vistas se může pochlubit terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování The View - Apartamento reformado con vistas a la Catedral se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Posada Casa Juanes

9,8

Posada Casa Juanes

Ubytování (Penzion – hostinec) Posada Casa Juanes. Posada Casa Juanes se nachází ve Valdealvillu a nabízí sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Výhled směřuje na hory. Ubytování Posada Casa Juanes se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Housingleón San Isidoro

9,8

Housingleón San Isidoro

Ubytování (Apartmán) Housingleón San Isidoro. Housingleón San Isidoro se nachází v centru města León, nedaleko kostela San Isidoro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. 500 metrů od Leonské katedrály. Ubytování Housingleón San Isidoro se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Conde de León Céntrico

9,8

Apartamento Conde de León Céntrico

Ubytování (Apartmán) Apartamento Conde de León Céntrico. Set in León, this apartment is 500 metres from San Isidoro Church. The unit is 900 metres from Leon Cathedral. Free WiFi is offered. Ubytování Apartamento Conde de León Céntrico se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Casa rural La abuela Nines

9,7

Casa rural La abuela Nines

Ubytování (Prázdninový dům) Casa rural La abuela Nines. Casa rural La abuela Nines se nachází v Ligosu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Sepúlvedy. Ubytování Casa rural La abuela Nines se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Housingleón Velarde

9,7

Housingleón Velarde

Ubytování (Apartmán) Housingleón Velarde. Housingleón Velarde se nachází v Leónu, 600 metrů od katedrály Leon a necelý 1 km od kostela San Isidoro. Ubytování Housingleón Velarde se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Elpajardeportilla

9,7

Elpajardeportilla

Ubytování (Prázdninový dům) Elpajardeportilla. Elpajardeportilla, a property with a terrace, is set in León, 32 km from San Marcos Convent, 32 km from San Isidoro Church, as well as 33 km from Leon... Ubytování Elpajardeportilla se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Conde Luna

9,7

Apartamento Conde Luna

Ubytování (Apartmán) Apartamento Conde Luna. In a central area of León, located within a short distance of San Isidoro Church and San Marcos Convent, Apartamento Conde Luna offers free WiFi, air... Ubytování Apartamento Conde Luna se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

NG Plaza Mayor

9,7

NG Plaza Mayor

Ubytování (Apartmán) NG Plaza Mayor. NG Plaza Mayor offers accommodation in León. Guests benefit from two balconies. The unit is equipped with a kitchen. Ubytování NG Plaza Mayor se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Suite copenhague

9,7

Suite copenhague

Ubytování (Apartmán) Suite copenhague. Suite copenhague se nachází v Leónu, 800 metrů od katedrály Leon a necelý 1 km od kostela San Isidoro. Ubytování Suite copenhague se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

www Goyahospitales es Calle Peñalba

9,7

www Goyahospitales es Calle Peñalba

Ubytování (Apartmán) www Goyahospitales es Calle Peñalba. www Goyahospitales Calle Peñalba se nachází v Leónu, jen 1,2 km od kostela San Isidoro. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování www Goyahospitales es Calle Peñalba se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Seines

9,7

Casa Seines

Ubytování (Apartmán) Casa Seines. Boasting city views, Casa Seines features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.7 km from San Isidoro Church. Ubytování Casa Seines se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamentos Inloft

9,6

Apartamentos Inloft

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Inloft. Apartamentos Inloft has air-conditioned guest accommodation in León, 700 metres from Leon Cathedral, 1. Ubytování Apartamentos Inloft se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

www Goyahospitales es Bajo D

9,6

www Goyahospitales es Bajo D

Ubytování (Apartmán) www Goyahospitales es Bajo D. Offering free WiFi and city views, Goyahospitales. Es___Bajo D is an accommodation set in León, just 1.7 km from San Isidoro Church and 1. Ubytování www Goyahospitales es Bajo D se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Palacete Colonial

9,6

Palacete Colonial

Ubytování (Hotel) Palacete Colonial. Situated in León, 1.1 km from San Marcos Convent, Palacete Colonial features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Palacete Colonial se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

La Loma

9,6

La Loma

Ubytování (Prázdninový dům) La Loma. La Loma se nachází v Boñaru, 45 minut jízdy od Leónu, a nabízí výhled na hory. Nabízí terasu a zahradu s grilem. Ubytování La Loma se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Savala house León

9,6

Savala house León

Ubytování (Prázdninový dům) Savala house León. Savala house León se nachází v Leónu, 600 metrů od katedrály Leon, necelý 1 km od kostela San Isidoro a 1,7 km od kláštera San Marcos. Ubytování Savala house León se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Slow León Apartamentos

9,6

Slow León Apartamentos

Ubytování (Aparthotel) Slow León Apartamentos. Located within 200 metres of Leon Cathedral and 1.7 km of San Isidoro Church in León, Slow León Apartamentos provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Slow León Apartamentos se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

www apartamentovaldivia es

9,6

www apartamentovaldivia es

Ubytování (Apartmán) www apartamentovaldivia es. Nachází se v Leónu, na poutní cestě Camino de Santiago, www apartamentovaldivia es nabízí apartmán se 2 ložnicemi, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování www apartamentovaldivia es se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento Palacio Antigua Audiencia

9,6

Apartamento Palacio Antigua Audiencia

Ubytování (Apartmán) Apartamento Palacio Antigua Audiencia. Set in Ciudad-Rodrigo in the Castile and Leon region, PALACIO ANTIGUA AUDIENCIA has a balcony and city views. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartamento Palacio Antigua Audiencia se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento céntrico reformado junto Plaza Guzmán

9,6

Apartamento céntrico reformado junto Plaza Guzmán

Ubytování (Apartmán) Apartamento céntrico reformado junto Plaza Guzmán. Apartamento céntrico reformado junto Plaza Guzmán se nachází v centru města León, nedaleko kláštera San Marcos, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Apartamento céntrico reformado junto Plaza Guzmán se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

El rincón de Ana

9,6

El rincón de Ana

Ubytování (Apartmán) El rincón de Ana. Featuring city views, El rincón de Ana provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Leon Cathedral. Ubytování El rincón de Ana se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Sabor rural en plena ciudad

9,6

Sabor rural en plena ciudad

Ubytování (Apartmán) Sabor rural en plena ciudad. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Sabor rural en plena ciudad can be found in León, close to San Isidoro Church and a 20-minute... Ubytování Sabor rural en plena ciudad se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Los Monteros Sierra de Francia

9,6

Los Monteros Sierra de Francia

Ubytování (Venkovský dům) Los Monteros Sierra de Francia. Los Monteros Sierra de Francia se nachází v obci Aldeanueva de la Sierra a nabízí zahradu s výhledem na hory. La Alberca je 14 km daleko. Ubytování Los Monteros Sierra de Francia se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

Apartamento The Wall Xperience

9,5

Apartamento The Wall Xperience

Ubytování (Apartmán) Apartamento The Wall Xperience. Apartamento The Wall Xperience se nachází v Leónu, 300 metrů od kostela San Isidoro a katedrály Leon. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento The Wall Xperience se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).

MidHouse Leon

9,5

MidHouse Leon

Ubytování (Apartmány) MidHouse Leon. Located in León, MidHouse Leon offers accommodation with free WiFi, a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování MidHouse Leon se nachází ve městě León (Španělsko - Kastilie a León).