Hledat

Ubytování

Casa Italia (Las Atalayas) con vistas panoramicas Prázdninový dům

avenida italia 16 Appt 232 (4th floor), 12598 Peñíscola, Španělsko - Zobrazit mapu

Popis ubytování Casa Italia (Las Atalayas) con vistas panoramicas

Casa Italia (Las Atalayas) con vistas panoramicas se nachází v obci Peñíscola, necelý 1 km od pláže Playa del Sur a 14 minut chůze od pláže Playa del Norte, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. V ubytování Casa Italia (Las Atalayas) con vistas panoramicas máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Na letiště Castellon je to 46 km. Nabízí výhled do zahrady a na moře a je vzdálen 1,7 km od pláže Santa Lucia. Hrad Peñiscola je vzdálený 2,5 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa

Jiná ubytování ve městě Peñíscola

Apartamento en Peñiscola Azahar D

9,8

Apartamento en Peñiscola Azahar D

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Peñiscola Azahar D. Apartamento en Peñiscola Azahar D se nachází ve městě Peñíscola ve Valencii a nabízí terasu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartamento en Peñiscola Azahar D se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

ATALAYAS 153

9,8

ATALAYAS 153

Ubytování (Apartmán) ATALAYAS 153. Boasting sea views, ATALAYAS 153 provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.5 km from Playa del Norte. Ubytování ATALAYAS 153 se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Hostal Boutique Olvido 22

9,8

Hostal Boutique Olvido 22

Ubytování (Penzion) Hostal Boutique Olvido 22. Hostal Boutique Olvido 22 in Peñíscola provides adults-only accommodation with a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Hostal Boutique Olvido 22 se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

BALCO AL MAR

9,7

BALCO AL MAR

Ubytování (Apartmán) BALCO AL MAR. BALCO AL MAR se nachází asi 250 metrů od pláže Playa del Norte a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování BALCO AL MAR se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

NEW! PEÑÍSCOLA PLAYA 1a LINEA

9,7

NEW! PEÑÍSCOLA PLAYA 1a LINEA

Ubytování (Apartmán) NEW! PEÑÍSCOLA PLAYA 1a LINEA. NOVINKA se nachází v Peñíscole, jen pár kroků od pláže Playa del Norte. Ubytování NEW! PEÑÍSCOLA PLAYA 1a LINEA se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

APARTAMENTOS MAITE

9,7

APARTAMENTOS MAITE

Ubytování (Apartmány) APARTAMENTOS MAITE. APARTAMENTOS MAITE se nachází v obci Peñíscola ve Valencii, nedaleko pláže Playa del Norte a hradu Peñiscola. Ubytování APARTAMENTOS MAITE se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Laura

9,7

Apartamento Laura

Ubytování (Apartmán) Apartamento Laura. Apartamento Laura se nachází v obci Peñíscola, 150 metrů od pláže Playa del Norte a 300 metrů od pláže Playa del Sur, a nabízí klimatizované ubytování s... Ubytování Apartamento Laura se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento céntrico vistas al mar con ascensor

9,6

Apartamento céntrico vistas al mar con ascensor

Ubytování (Apartmán) Apartamento céntrico vistas al mar con ascensor. Apartamento céntrico vistas al mar con ascensor se nachází ve čtvrti Sur Beach v Peñíscole a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartamento céntrico vistas al mar con ascensor se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

APARTAMENTO HECO

9,6

APARTAMENTO HECO

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO HECO. APARTAMENTO HECO se nachází v Los Arcos de Font-Nova nedaleko Peñíscola a nabízí soukromý bazén. Hosté mohou využívat terasu. Ubytování APARTAMENTO HECO se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Ada Edison Apartamento

9,6

Ada Edison Apartamento

Ubytování (Apartmán) Ada Edison Apartamento. Ada Edison Apartamento se nachází v Peñíscole, 1,7 km od pláže Playa del Sur, 2,2 km od pláže Playa del Norte a 3,3 km od hradu Peñiscola. Ubytování Ada Edison Apartamento se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Ariel

9,6

Apartamento Ariel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ariel. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Apartamento Ariel is situated in Peñíscola. Set 2. Ubytování Apartamento Ariel se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

cala josep

9,6

cala josep

Ubytování (Apartmán) cala josep. Featuring a terrace with garden views, an outdoor swimming pool and a garden, cala josep can be found in Peñíscola, close to Playa del Norte and 4. Ubytování cala josep se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Chic & Sailor Beach Home

9,5

Chic & Sailor Beach Home

Ubytování (Apartmán) Chic & Sailor Beach Home. Set in Peñíscola, 200 metres from Playa del Norte and 200 metres from Peñiscola Castle, Chic & Sailor Beach Home offers air-conditioned accommodation with... Ubytování Chic & Sailor Beach Home se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Peñíscola con vistas al mar

9,5

Peñíscola con vistas al mar

Ubytování (Apartmán) Peñíscola con vistas al mar. Peñíscola con vistas al mar is a property located in Peñíscola near Peñiscola Castle. This apartment provides a terrace. Ubytování Peñíscola con vistas al mar se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Rayos de Sol

9,5

Rayos de Sol

Ubytování (Apartmán) Rayos de Sol. Rayos de Sol se nachází v Peñíscole, v blízkosti pláže Santa Lucia a 1,1 km od pláže Playa del Sur. Ubytování Rayos de Sol se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

I-Apartamento cerca de la Playa

9,5

I-Apartamento cerca de la Playa

Ubytování (Apartmán) I-Apartamento cerca de la Playa. I-Apartamento cerca de la Playa se nachází v obci Peñíscola, 50 metrů od pláže Playa del Norte a 1,6 km od pláže La Caracola. Ubytování I-Apartamento cerca de la Playa se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

VILLA VICKY PEÑISCOLA, chalet pareado

9,5

VILLA VICKY PEÑISCOLA, chalet pareado

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA VICKY PEÑISCOLA, chalet pareado. VILLA VICKY PEÑISCOLA se nachází v obci Peñíscola, necelý 1 km od pláže Playa del Norte a 14 minut chůze od pláže Playa del Sur, a nabízí ubytování s... Ubytování VILLA VICKY PEÑISCOLA, chalet pareado se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Casamuler

9,5

Casamuler

Ubytování (Prázdninový dům) Casamuler. Casamuler se nachází v obci Peñíscola, jen 2,1 km od pláže Santa Lucia. Nabízí venkovní bazén, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casamuler se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Laurel

9,5

Apartamento Laurel

Ubytování (Apartmán) Apartamento Laurel. Apartamento Laurel se nachází v obci Peñíscola, jen pár kroků od pláže Playa del Norte a 1,9 km od pláže Playa del Sur, a nabízí výhled na město. Ubytování Apartamento Laurel se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Ada Cerromar Apartamento, con garaje privado

9,5

Ada Cerromar Apartamento, con garaje privado

Ubytování (Apartmán) Ada Cerromar Apartamento, con garaje privado. Ada Cerromar Apartamento, con garaje privado se nachází v Peñíscole, necelý 1 km od pláže Playa del Norte a 12 minut chůze od pláže Santa Lucia. Ubytování Ada Cerromar Apartamento, con garaje privado se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Precioso Apartamento

9,5

Precioso Apartamento

Ubytování (Apartmán) Precioso Apartamento. Located a few steps from Playa del Norte, within the Norte Beach district in Peñíscola, Precioso Apartamento has air conditioning, a balcony, and sea... Ubytování Precioso Apartamento se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Cala Puerto Azul -Edison II

9,4

Apartamento Cala Puerto Azul -Edison II

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cala Puerto Azul -Edison II. Situated in Peñíscola, just 200 metres from Santa Lucia Beach, Apartamento Cala Puerto Azul -Edison II features beachfront accommodation with a terrace and... Ubytování Apartamento Cala Puerto Azul -Edison II se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento 1ª linea playa Peñiscola

9,4

Apartamento 1ª linea playa Peñiscola

Ubytování (Apartmán) Apartamento 1ª linea playa Peñiscola. Apartamento 1a linea playa nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Apartamento 1ª linea playa Peñiscola se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento 3H

9,4

Apartamento 3H

Ubytování (Apartmán) Apartamento 3H. Apartamento 3H se nachází v obci Peñíscola, pouhých 250 metrů od pláže Playa del Sur a 450 metrů od pláže Playa del Norte, a nabízí balkon. Ubytování Apartamento 3H se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

PRECIOSO APARTATAMENTO JUNTO AL MAR

9,4

PRECIOSO APARTATAMENTO JUNTO AL MAR

Ubytování (Apartmán) PRECIOSO APARTATAMENTO JUNTO AL MAR. Set in Peñíscola, less than 1 km from Playa del Norte and 3. Ubytování PRECIOSO APARTATAMENTO JUNTO AL MAR se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

appartement PATIOS1 vue mer et montagne

9,4

appartement PATIOS1 vue mer et montagne

Ubytování (Apartmán) appartement PATIOS1 vue mer et montagne. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, appartement PATIOS1 vue mer et montagne is located in Peñíscola. Ubytování appartement PATIOS1 vue mer et montagne se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento CaMaría Castillo 2º

9,4

Apartamento CaMaría Castillo 2º

Ubytování (Apartmán) Apartamento CaMaría Castillo 2º. Apartamento CaMaría Castillo 2o se nachází v Peñíscole, pouhých 200 metrů od pláže Playa del Norte a 250 metrů od pláže Playa del Sur, a nabízí bezplatné... Ubytování Apartamento CaMaría Castillo 2º se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamentos en Primera Línea de Playa, Ada Benedicto XIII, Peñíscola

9,4

Apartamentos en Primera Línea de Playa, Ada Benedicto XIII, Peñíscola

Ubytování (Apartmány) Apartamentos en Primera Línea de Playa, Ada Benedicto XIII, Peñíscola. Apartamentos en Primera Línea de Playa, Ada Benedicto XIII, Peñíscola se nachází v obci Peñíscola ve Valencii, nedaleko pláže Playa del Norte. Ubytování Apartamentos en Primera Línea de Playa, Ada Benedicto XIII, Peñíscola se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

FANTÁSTICO DÚPLEX CON VISTAS IMPRESIONANTES AL MAR

9,4

FANTÁSTICO DÚPLEX CON VISTAS IMPRESIONANTES AL MAR

Ubytování (Apartmán) FANTÁSTICO DÚPLEX CON VISTAS IMPRESIONANTES AL MAR. Boasting sea views, FANTÁSTICO DÚPLEX CON VISTAS IMPRESIONANTES AL MAR features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around... Ubytování FANTÁSTICO DÚPLEX CON VISTAS IMPRESIONANTES AL MAR se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Atico Peniscola

9,4

Atico Peniscola

Ubytování (Apartmán) Atico Peniscola. Located in Peñíscola, just 70 metres from Playa del Norte, Atico Peniscola provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a... Ubytování Atico Peniscola se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Habitación en piso particular

9,3

Habitación en piso particular

Ubytování (Privát) Habitación en piso particular. Habitación en piso specific se nachází v Alicante, v blízkosti stadionu Rico Perez, hradu San Fernando a býčí arény Alicante, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Habitación en piso particular se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

EL MIRADOR DE PEÑÍSCOLA

9,3

EL MIRADOR DE PEÑÍSCOLA

Ubytování (Apartmán) EL MIRADOR DE PEÑÍSCOLA. Situated in Peñíscola, less than 1 km from Playa del Norte and 2. Ubytování EL MIRADOR DE PEÑÍSCOLA se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Arabella 10

9,3

Arabella 10

Ubytování (Prázdninový dům) Arabella 10. Boasting pool views, Arabella 10 provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.8 km from Peñiscola Castle. Ubytování Arabella 10 se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Luz de Azahar Bed and Breakfast

9,3

Luz de Azahar Bed and Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Luz de Azahar Bed and Breakfast. Situated in a quiet rural area, this bed and breakfast has a terrace with a seasonal outdoor swimming pool and barbecue. Ubytování Luz de Azahar Bed and Breakfast se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).

Piso Palacio Inmomart

9,3

Piso Palacio Inmomart

Ubytování (Apartmán) Piso Palacio Inmomart. Piso Palacio Inmomart se nachází v obci Peñíscola, 200 metrů od pláže Playa del Norte a 400 metrů od pláže Playa del Sur, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Piso Palacio Inmomart se nachází ve městě Peñíscola (Španělsko - Valencijské společenství).