Hledat

Ubytování

Casa Isabela Apartmán

13 Calle Cortes de Navarra, 31100 Puente la Reina, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa Isabela. Casa Isabela se nachází v Puente la Reina a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Isabela se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Popis ubytování Casa Isabela

Casa Isabela se nachází v Puente la Reina a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s bidetem. Na letiště Pamplona je to 24 km. Apartmán stojí 21 km od Pamplony a 25 km od Olite. Apartmán má výhled na město a je vzdálený 18 km od města Estella.

Jiná ubytování ve městě Puente la Reina

Apartamento Rural Puente La Reina I y II

9,3

Apartamento Rural Puente La Reina I y II

Ubytování (Apartmány) Apartamento Rural Puente La Reina I y II. Apartamento Rural Puente La Reina s výhledem na město I y II se nachází v Puente la Reina a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartamento Rural Puente La Reina I y II se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Ganbara

9,3

Ganbara

Ubytování (Apartmán) Ganbara. Ganbara is located in Puente la Reina and offers a restaurant and a bar. The property has city views and is 21 km from Estella. Ubytování Ganbara se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Casa Maitetxu

8,9

Casa Maitetxu

Ubytování (Apartmán) Casa Maitetxu. Offering free WiFi and mountain views, Casa Maitetxu is an accommodation set in Puente la Reina. Ubytování Casa Maitetxu se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Albergue Estrella Guia Solo Peregrinos

8,7

Albergue Estrella Guia Solo Peregrinos

Ubytování (Hostel) Albergue Estrella Guia Solo Peregrinos. Albergue Estrella Guia Solo Peregrinos se nachází v Puente la Reina a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Albergue Estrella Guia Solo Peregrinos se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Casa Maitetxu 2

8,6

Casa Maitetxu 2

Ubytování (Apartmán) Casa Maitetxu 2. Casa Maitetxu 2 se nachází v Puente la Reina a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Calahorry je to 43 km. Ubytování Casa Maitetxu 2 se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Hotel Jakue

8,3

Hotel Jakue

Ubytování (Hotel) Hotel Jakue. Hotel Jakue is set in the historic village of Puente la Reina, 18 km from Pamplona. Ubytování Hotel Jakue se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Albergue Puente

7,8

Albergue Puente

Ubytování (Hostel) Albergue Puente. Albergue Puente se nachází v Puente la Reina a nabízí terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Albergue Puente se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).

Hostal La Plaza

7,7

Hostal La Plaza

Ubytování (Penzion) Hostal La Plaza. Hostal La Plaza se nachází v Puente la Reina a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion stojí 23 km od Pamplony a 34 km od Olite. Ubytování Hostal La Plaza se nachází ve městě Puente la Reina (Španělsko - Navarra).