Hledat

Ubytování

Popis ubytování Casa Ines

Casa Ines se nachází na klidném místě v Asturii, 10 km od přírodní rezervace Ria de Villaviciosa. V koupelně najdete sprchu a fén. Nabízí apartmány ve venkovském domě. Tento venkovský dům se nachází v údolí Valdedios, 10 km od obce Villaviciosa s bary, restauracemi a supermarkety. Jízdní kola si můžete půjčit zdarma. Casa Ines má společnou terasu, zahradu a gril. Do měst Oviedo a Gijón je to 35 km. Pláž Rodiles je vzdálená 30 minut jízdy. V kuchyni je myčka nádobí, sporák a mikrovlnná trouba. K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika a cyklistika. Všechny apartmány se 2 ložnicemi mají dřevěné podlahy a obývací pokoj s pohovkou, TV a DVD přehrávačem.

Jiná ubytování ve městě Villaviciosa

El Cierrón - apartamento con terrazas!

10

El Cierrón - apartamento con terrazas!

Ubytování (Apartmán) El Cierrón - apartamento con terrazas!. El Cierrón - apartamento con terrazas se nachází v obci Villaviciosa. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 30 km od Ribadeselly. Ubytování El Cierrón - apartamento con terrazas! se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Vega Rodiles la huerta

10

Apartamentos Vega Rodiles la huerta

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Vega Rodiles la huerta. Apartamentos Vega Rodiles la huerta se nachází asi 3 km od města Rodiles a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Apartamentos Vega Rodiles la huerta se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Stella Maris

10

Stella Maris

Ubytování (Prázdninový dům) Stella Maris. Featuring garden views, Stella Maris offers accommodation with a garden and a patio, around 1.7 km from Rodiles. Ubytování Stella Maris se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casina verde manzana

9,9

Casina verde manzana

Ubytování (Prázdninový dům) Casina verde manzana. Casina verde manzana se nachází v obci Villaviciosa v Asturii a nabízí terasu a výhled na hory. 35 km od Ribadeselly. Ubytování Casina verde manzana se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

L'Arbolea de Rodiles

9,8

L'Arbolea de Rodiles

Ubytování (Venkovský dům) L'Arbolea de Rodiles. Located 2.3 km from Rodiles, L'Arbolea de Rodiles provides accommodation with a bar, a shared lounge and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování L'Arbolea de Rodiles se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casa La Pumarada

9,7

Casa La Pumarada

Ubytování (Venkovský dům) Casa La Pumarada. Offering a garden and a furnished terrace, Casa La Pumarada country house is surrounded by nature. Ubytování Casa La Pumarada se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Quinta Del Sauce

9,7

Quinta Del Sauce

Ubytování (Venkovský dům) Quinta Del Sauce. Set in Villaviciosa, 42 km from Ribadesella, Quinta Del Sauce offers a garden and free WiFi. Ubytování Quinta Del Sauce se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Miradorderodiles el BALCON

9,7

Apartamentos Miradorderodiles el BALCON

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Miradorderodiles el BALCON. Apartamentos Miradorderodiles el BALCON se nachází v obci Villaviciosa, jen 2,8 km od města Rodiles. Ubytování Apartamentos Miradorderodiles el BALCON se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Arcenoyu Rural inn

9,7

Arcenoyu Rural inn

Ubytování (Apartmány) Arcenoyu Rural inn. Located in Villaviciosa, 41 km from Cangas de Onís, Arcenoyu Rural inn provides a garden and free WiFi. Ubytování Arcenoyu Rural inn se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

La Llosa II

9,6

La Llosa II

Ubytování (Prázdninový dům) La Llosa II. Located in Villaviciosa in the Asturias region, La Llosa II has a patio and mountain views. Ubytování La Llosa II se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Playa del Puntal - Villaviciosa Asturias . Lujo

9,6

Playa del Puntal - Villaviciosa Asturias . Lujo

Ubytování (Apartmán) Playa del Puntal - Villaviciosa Asturias . Lujo. Situated in Villaviciosa, just less than 1 km from Rodiles, Playa del Puntal - Villaviciosa Asturias. Ubytování Playa del Puntal - Villaviciosa Asturias . Lujo se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

VILLA MARIA - PLAYA EL PUNTAL. VILLAVICIOSA. ASTURIAS

9,6

VILLA MARIA - PLAYA EL PUNTAL. VILLAVICIOSA. ASTURIAS

Ubytování (Vila) VILLA MARIA - PLAYA EL PUNTAL. VILLAVICIOSA. ASTURIAS. VILLA MARIA - PLAYA EL PUNTAL se nachází ve Villaviciose, 400 metrů od Rodilesu. VILLAVICIOSA. ASTURIAS nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování VILLA MARIA - PLAYA EL PUNTAL. VILLAVICIOSA. ASTURIAS se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Turismo rural El Piensu

9,6

Turismo rural El Piensu

Ubytování (Farma) Turismo rural El Piensu. Located in Villaviciosa, 31 km from Ribadesella, Turismo rural El Piensu provides a shared lounge and free WiFi. The farm stay offers a terrace. Ubytování Turismo rural El Piensu se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Calle Maliayo

9,5

Calle Maliayo

Ubytování (Apartmán) Calle Maliayo. Calle Maliayo is located in Villaviciosa and offers a restaurant and a bar. The apartment features garden views and is 47 km from Cangas de Onís. Ubytování Calle Maliayo se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Manuel Cortina 11

9,5

Manuel Cortina 11

Ubytování (Apartmán) Manuel Cortina 11. Manuel Cortina 11 nabízí ubytování ve Villaviciose, 20 km od Gijónu. Do Ovieda je to 36 km. Ubytování Manuel Cortina 11 se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Miradorderodiles Bellavista

9,5

Apartamentos Miradorderodiles Bellavista

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Miradorderodiles Bellavista. Apartamentos Miradorderodiles Bellavista nabízí ubytování se zahradou a výhledem na řeku, asi 2,8 km od Rodilesu. Ubytování Apartamentos Miradorderodiles Bellavista se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

La Casona de Amandi

9,4

La Casona de Amandi

Ubytování (Hotel) La Casona de Amandi. Surrounded by large, green gardens, La Casona de Amandi is set 5 minutes’ drive from Villaviciosa. Ubytování La Casona de Amandi se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

El Oteru

9,4

El Oteru

Ubytování (Venkovský dům) El Oteru. Located in Villaviciosa in the Asturias region, El Oteru has a patio and garden views. Ubytování El Oteru se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casa Tala

9,4

Casa Tala

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tala. Located in Villaviciosa in the Asturias region, Casa Tala features a garden. The accommodation is 38 km from Avilés. Ubytování Casa Tala se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamento Villaviciosa Playa El Puntal

9,4

Apartamento Villaviciosa Playa El Puntal

Ubytování (Apartmán) Apartamento Villaviciosa Playa El Puntal. Apartamento se nachází ve Villaviciose, pouhých 500 metrů od Rodiles. Villaviciosa Playa El Puntal nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamento Villaviciosa Playa El Puntal se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

El Mirador de Valdedios " Casa Friera"

9,3

El Mirador de Valdedios " Casa Friera"

Ubytování (Apartmány) El Mirador de Valdedios " Casa Friera". El Mirador de Valdedios "Casa Friera" se nachází v Puelles, 48 km od Ribadeselly, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování El Mirador de Valdedios " Casa Friera" se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Trisqueles y Buganvillas

9,3

Trisqueles y Buganvillas

Ubytování (Venkovský dům) Trisqueles y Buganvillas. Trisqueles y Buganvillas se nachází v obci Villaviciosa a nabízí zahradu a krásný výhled do údolí. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Trisqueles y Buganvillas se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Rurales La Cirigüeña

9,3

Apartamentos Rurales La Cirigüeña

Ubytování (Venkovský dům) Apartamentos Rurales La Cirigüeña. Apartamentos Rurales La Cirigüeña se nachází na venkově ve Vilaviciose, 10 minut jízdy od Tazones a pobřeží. Ubytování Apartamentos Rurales La Cirigüeña se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamento Campomanes

9,2

Apartamento Campomanes

Ubytování (Apartmán) Apartamento Campomanes. Apartamento Campomanes is located in Villaviciosa, 20 km from Gijón. Oviedo is 36 km away. Free WiFi is provided. Ubytování Apartamento Campomanes se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Coro

9,2

Coro

Ubytování (Apartmán) Coro. Coro is located in Villaviciosa. The accommodation is 47 km from Cangas de Onís. Ubytování Coro se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamento Conlledo

9,2

Apartamento Conlledo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Conlledo. Apartamento Conlledo se nachází ve Villaviciose. 30 km od Ribadeselly. Ubytování Apartamento Conlledo se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casa Torreteyera

9,2

Casa Torreteyera

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Torreteyera. Torretereya se nachází v Asturii, 20 minut jízdy od Gijónu a 5 minut od pláže Playa España. Ubytování Casa Torreteyera se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casa Rural Casa Capión

9,2

Casa Rural Casa Capión

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Casa Capión. Featuring a terrace, the Casa Rural Casa Capión features accommodation in Villaviciosa with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Rural Casa Capión se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Hevia

9,2

Apartamentos Hevia

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Hevia. Apartamentos Hevia se nachází ve Villaviciose a nabízí vytápěné apartmány s bezplatným Wi-Fi a atraktivním rustikálním zařízením. Ubytování Apartamentos Hevia se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Naredo

9,2

Apartamentos Naredo

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Naredo. Apartamentos Naredo se nachází ve Villaviciose a nabízí společnou terasu a stylové zařízení. Ubytování Apartamentos Naredo se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Hotel Palacio Carlos I

9,1

Hotel Palacio Carlos I

Ubytování (Hotel) Hotel Palacio Carlos I. Hotel Carlos nabízí bezplatné Wi-Fi. I is located in Villaviciosa and is set in a former 17th-century palace Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní... Ubytování Hotel Palacio Carlos I se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamentos Turisticos Paseo de la Alameda

9,1

Apartamentos Turisticos Paseo de la Alameda

Ubytování (Apartmány) Apartamentos Turisticos Paseo de la Alameda. Set in a traditional Asturian house, these rustic-style apartments are located in a quiet residential area of Villaviciosa. Ubytování Apartamentos Turisticos Paseo de la Alameda se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Las Casas de Isu

9,1

Las Casas de Isu

Ubytování (Hotel) Las Casas de Isu. Las Casas de Isu has a garden and a terrace in Villaviciosa. The property is located 7.2 km from the city centre. Ubytování Las Casas de Isu se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Sol 23

9

Sol 23

Ubytování (Apartmán) Sol 23. Sol 23 is situated in Villaviciosa. The accommodation is 47 km from Cangas de Onís. Ubytování Sol 23 se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Ría de Villaviciosa

9

Ría de Villaviciosa

Ubytování (Apartmán) Ría de Villaviciosa. Featuring a spa bath, Ría de Villaviciosa is set in Villaviciosa. Ubytování Ría de Villaviciosa se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

La Casina

9

La Casina

Ubytování (Venkovský dům) La Casina. Venkovský dům La Casina se nachází v obci Villaviciosa a nabízí balkon s výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Casina se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Villa salvaje II

9

Villa salvaje II

Ubytování (Prázdninový dům) Villa salvaje II. Villa salvaje II is set in Villaviciosa and offers a garden and a terrace. The property is 39 km from Avilés and free private parking is offered. Ubytování Villa salvaje II se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Hotel Avenida Real

8,9

Hotel Avenida Real

Ubytování (Hotel) Hotel Avenida Real. Hotel Avenida Real is set in Vilaviciosa within 10 minutes’ drive of Ría Vilaviciosa Park and the coast. Its rooms include free Wi-Fi and a TV. Ubytování Hotel Avenida Real se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamento Vega Rodiles El Valle

8,8

Apartamento Vega Rodiles El Valle

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vega Rodiles El Valle. Apartamento nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Vega Rodiles El Valle se nachází v obci Villaviciosa. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento Vega Rodiles El Valle se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Apartamento El Manin

8,7

Apartamento El Manin

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Manin. Located in Villaviciosa, Apartamento El Manin provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento El Manin se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Río España - Casa amplia con patio y barbacoa en Villaviciosa

8,7

Río España - Casa amplia con patio y barbacoa en Villaviciosa

Ubytování (Prázdninový dům) Río España - Casa amplia con patio y barbacoa en Villaviciosa. Río España - Casa amplia con patio y barbacoa en Villaviciosa se nachází v obci Villaviciosa. 39 km od Ribadeselly. Ubytování Río España - Casa amplia con patio y barbacoa en Villaviciosa se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Hotel Neptuno

8,6

Hotel Neptuno

Ubytování (Hotel) Hotel Neptuno. Hotel Neptuno se nachází ve Villaviciose a nabízí bar, sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Neptuno se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).

Casa España

8,5

Casa España

Ubytování (Hotel) Casa España. Ve všech pokojích funguje bezplatné Wi-Fi. Hotel Casa España sídlí v historické budově v centru města Villaviciosa v Asturii. Ubytování Casa España se nachází ve městě Villaviciosa (Španělsko - Asturie).