Hledat

Ubytování

CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS Prázdninový dům

Aralar, 12579 Alcossebre, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS. CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS se nachází přibližně 750 metrů od pláže Carregador a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a... Ubytování CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS

Letiště Castellon je ve vzdálenosti 19 km. Toto ubytování se nachází 10 minut chůze od pláže. CASA INDEPENDIENTE LAS FUENTES Alcossebre ALBERT VILLAS se nachází přibližně 750 metrů od pláže Carregador a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Nachází se 550 metrů od pláže Las Fuentes a nabízí zahradu a bezplatné parkování. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny se sprchou. Prázdninový dům stojí 1,7 km od pláže Romana a 1,6 km od Ermity de Santa Lucía y San Benet.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi

Jiná ubytování ve městě Alcossebre

Residencial Dulcinea - Chalet

10

Residencial Dulcinea - Chalet

Ubytování (Vily) Residencial Dulcinea - Chalet. Residencial Dulcinea - Chalet se nachází 250 metrů od pláže Tres Playas a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Residencial Dulcinea - Chalet se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

CHALET ADOSADO DULCINEA NUEVO 2020

10

CHALET ADOSADO DULCINEA NUEVO 2020

Ubytování (Prázdninový dům) CHALET ADOSADO DULCINEA NUEVO 2020. CHALET ADOSADO DULCINEA NUEVO 2020 se nachází v Alcossebre, 250 metrů od pláže Moro a 300 metrů od pláže Tres Playas, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování CHALET ADOSADO DULCINEA NUEVO 2020 se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Bonrepòs Palm Beach casa adosada en la playa

9,9

Bonrepòs Palm Beach casa adosada en la playa

Ubytování (Prázdninový dům) Bonrepòs Palm Beach casa adosada en la playa. Ubytování se nachází v Alcossebre, 400 metrů od pláže Tres Playas a 500 metrů od pláže Moro. Ubytování Bonrepòs Palm Beach casa adosada en la playa se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

ApartiaBeach Apartamentos

9,8

ApartiaBeach Apartamentos

Ubytování (Apartmány) ApartiaBeach Apartamentos. ApartiaBeach Apartamentos nabízí klimatizované ubytování v Alcossebre, necelý 1 km od pláže Romana a 2 km od Ermity de Santa Lucía. Ubytování ApartiaBeach Apartamentos se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

VILLA PAULA ALCOSSEBRE MAR y MONTAÑA

9,8

VILLA PAULA ALCOSSEBRE MAR y MONTAÑA

Ubytování (Vila) VILLA PAULA ALCOSSEBRE MAR y MONTAÑA. VILLA PAULA ALCOSSEBRE MAR y MONTAÑA se nachází v Alcossebre, pouhých 150 metrů od pláže Tres Playas, a nabízí ubytování u pláže s barem, zahradou, terasou... Ubytování VILLA PAULA ALCOSSEBRE MAR y MONTAÑA se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

ENCANTADORA CASA CON PISCINA A 5 MIN PLAYA WIFI

9,7

ENCANTADORA CASA CON PISCINA A 5 MIN PLAYA WIFI

Ubytování (Prázdninový dům) ENCANTADORA CASA CON PISCINA A 5 MIN PLAYA WIFI. ENCANTADORA CASA CON PISCINA A 5 se nachází v Alcossebre, 400 metrů od pláže Tres Playas a 450 metrů od pláže Moro. Ubytování ENCANTADORA CASA CON PISCINA A 5 MIN PLAYA WIFI se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Noria 305

9,4

Noria 305

Ubytování (Apartmán) Noria 305. Tento apartmán s terasou se nachází v Alcossebru. Ermita de Santa Lucía y San Benet je vzdálená 2,1 km. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Noria 305 se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Neu renoviertes Strandappartment mit Meerblick

9,4

Neu renoviertes Strandappartment mit Meerblick

Ubytování (Apartmán) Neu renoviertes Strandappartment mit Meerblick. Neu renoviertes Strandappartment mit Meerblick se nachází 50 metrů od pláže Carregador a 450 metrů od pláže Romana v Alcossebre a nabízí ubytování s... Ubytování Neu renoviertes Strandappartment mit Meerblick se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Irtaplaya 311

9,4

Irtaplaya 311

Ubytování (Apartmán) Irtaplaya 311. Irtaplaya 311 se nachází v Alcossebre, 50 metrů od pláže Carregador, 700 metrů od pláže Romana a 1,3 km od pláže Las Fuentes. Ubytování Irtaplaya 311 se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

TERRAZA CON VISTAS ESPECTACULARES Las Haciendas ALBERT VILLAS

9,3

TERRAZA CON VISTAS ESPECTACULARES Las Haciendas ALBERT VILLAS

Ubytování (Apartmán) TERRAZA CON VISTAS ESPECTACULARES Las Haciendas ALBERT VILLAS. TERRAZA CON VISTAS ESPECTACULARES Las Haciendas ALBERT VILLAS se nachází v Alcossebru a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování TERRAZA CON VISTAS ESPECTACULARES Las Haciendas ALBERT VILLAS se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Alcossebre Sea Experience

9,3

Alcossebre Sea Experience

Ubytování (Aparthotel) Alcossebre Sea Experience. Alcossebre Sea Experience se nachází 200 metrů od pláže Carregador a nabízí venkovní bazén, bar a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alcossebre Sea Experience se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Top-Ferienwohnung im 5***** Ferienhaus direkt am Meer

9,3

Top-Ferienwohnung im 5***** Ferienhaus direkt am Meer

Ubytování (Apartmán) Top-Ferienwohnung im 5***** Ferienhaus direkt am Meer. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Top-Ferienwohnung im 5***** Ferienhaus direkt am Meer is set in... Ubytování Top-Ferienwohnung im 5***** Ferienhaus direkt am Meer se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Beach House en el Poblado Marinero

9,3

Beach House en el Poblado Marinero

Ubytování (Prázdninový dům) Beach House en el Poblado Marinero. Featuring sea views, Beach House en el Poblado Marinero provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 2.2 km from Romana Beach. Ubytování Beach House en el Poblado Marinero se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Casablanca - Playa Romana

9,2

Casablanca - Playa Romana

Ubytování (Apartmán) Casablanca - Playa Romana. Casablanca - Playa Romana se nachází v Alcossebre, 50 metrů od pláže Romana a 200 metrů od pláže Carregador. Ubytování Casablanca - Playa Romana se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

EL Gecko

9,2

EL Gecko

Ubytování (Prázdninový dům) EL Gecko. EL Gecko se nachází v Alcossebru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování EL Gecko se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Los Tilos

9,2

Los Tilos

Ubytování (Prázdninový dům) Los Tilos. Located in Alcossebre, within 1.5 km of Romana Beach and 6 km of Ermita de Santa Lucía y San Benet, Los Tilos offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Los Tilos se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Cariño

9,2

Casa Cariño

Ubytování (Vila) Casa Cariño. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Casa Cariño is located in Alcossebre. Ubytování Casa Cariño se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Casita de los Almendros

9,2

Casita de los Almendros

Ubytování (Prázdninový dům) Casita de los Almendros. Set in Alcossebre, 300 metres from Romana Beach and 8 km from Ermita de Santa Lucía y San Benet, Casita de los Almendros offers a terrace and air... Ubytování Casita de los Almendros se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Acogedor apartamento en la zona de las Fuentes con WiFi

9,2

Acogedor apartamento en la zona de las Fuentes con WiFi

Ubytování (Apartmán) Acogedor apartamento en la zona de las Fuentes con WiFi. Acogedor apartamento en la zona de las Fuentes con WiFi se nachází v Alcossebre, 1,6 km od pláže Romana a 2 km od Ermity de Santa Lucía. Ubytování Acogedor apartamento en la zona de las Fuentes con WiFi se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Residencial Parque Azahar ll

9

Residencial Parque Azahar ll

Ubytování (Apartmán) Residencial Parque Azahar ll. Featuring garden views, Residencial Parque Azahar ll provides accommodation with an outdoor swimming pool and a balcony, around 7 km from Ermita de Santa... Ubytování Residencial Parque Azahar ll se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Villamar Kione Rentals

9

Villamar Kione Rentals

Ubytování (Apartmán) Villamar Kione Rentals. Villamar Kione Rentals se nachází v Alcossebre, 150 metrů od pláže Romana a 300 metrů od pláže Moro. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Villamar Kione Rentals se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

neptuno

8,9

neptuno

Ubytování (Apartmán) neptuno. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a patio, neptuno is situated in Alcossebre. Ubytování neptuno se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Camping Ribamar

8,7

Camping Ribamar

Ubytování (Rezort) Camping Ribamar. Camping Ribamar has a pretty setting within the Sierra de Irta Park, 150 metres from the sea and 6 km from Castillo de Xivert, This complex offers... Ubytování Camping Ribamar se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Alcoceber Alcossebre Apartamento en Arcos

8,7

Alcoceber Alcossebre Apartamento en Arcos

Ubytování (Apartmán) Alcoceber Alcossebre Apartamento en Arcos. Alcoceber Alcossebre Apartamento en Arcos, a property with a bar, is located in Alcossebre, 2.3 km from Romana Beach, 2. Ubytování Alcoceber Alcossebre Apartamento en Arcos se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

VILLA CHALET CAP I CORP

8,7

VILLA CHALET CAP I CORP

Ubytování (Prázdninový dům) VILLA CHALET CAP I CORP. Ubytování se nachází v Alcossebre, 450 metrů od pláže Manyetes a 600 metrů od pláže Tres Playas., VILLA CHALET CAP I CORP nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování VILLA CHALET CAP I CORP se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

lovely apartment beside the Alcossebre beach

8,6

lovely apartment beside the Alcossebre beach

Ubytování (Apartmán) lovely apartment beside the Alcossebre beach. Set in Alcossebre, 1.4 km from Romana Beach and 6 km from Ermita de Santa Lucía y San Benet, lovely apartment beside the Alcossebre beach offers... Ubytování lovely apartment beside the Alcossebre beach se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamentos Jardines del Puerto Altamar

8,5

Apartamentos Jardines del Puerto Altamar

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Jardines del Puerto Altamar. Apartamentos Jardines del Puerto Altamar nabízí ubytování s výhledem na bazén v Alcossebre, 150 metrů od pláže Las Fuentes a 1,1 km od pláže Carregador. Ubytování Apartamentos Jardines del Puerto Altamar se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamentos Camí L'atall Altamar

8,5

Apartamentos Camí L'atall Altamar

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Camí L'atall Altamar. Apartamentos Camí L'atall Altamar nabízí ubytování s výhledem na moře v Alcossebre, jen pár kroků od pláže Carregador a 200 metrů od pláže Romana. Ubytování Apartamentos Camí L'atall Altamar se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamentos Marino Superior Casa Azahar

8,5

Apartamentos Marino Superior Casa Azahar

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Marino Superior Casa Azahar. Featuring free WiFi and air conditioning, Apartamentos Marino Superior Casa Azahar is located in Alcossebre, 30 meters from Las Fuentes Beach and 1. Ubytování Apartamentos Marino Superior Casa Azahar se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Tres Carabelas PLAYA LAS FUENTES

8,4

Tres Carabelas PLAYA LAS FUENTES

Ubytování (Apartmán) Tres Carabelas PLAYA LAS FUENTES. Nachází se v Alcossebre, Tres Carabelas PLAYA LAS FUENTES nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Tres Carabelas PLAYA LAS FUENTES se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

Adosado con jardin y piscina Palm Beach 86 ALBERT VILLAS

8,4

Adosado con jardin y piscina Palm Beach 86 ALBERT VILLAS

Ubytování (Prázdninový dům) Adosado con jardin y piscina Palm Beach 86 ALBERT VILLAS. Ubytování se nachází ve městě Alcossebre, 600 metrů od pláže Moro a 750 metrů od pláže Manyetes. Ubytování Adosado con jardin y piscina Palm Beach 86 ALBERT VILLAS se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).

ARCOS II Playa Las Fuentes ALBERT VILLAS

8,3

ARCOS II Playa Las Fuentes ALBERT VILLAS

Ubytování (Apartmán) ARCOS II Playa Las Fuentes ALBERT VILLAS. ARCOS II Playa Las Fuentes ALBERT VILLAS se nachází v Alcossebre, 300 metrů od pláže Las Fuentes, necelý 1 km od pláže Carregador a 1,8 km od pláže Romana. Ubytování ARCOS II Playa Las Fuentes ALBERT VILLAS se nachází ve městě Alcossebre (Španělsko - Valencijské společenství).