Hledat

Ubytování

Casa frari Apartmán

33 Calle Nueva, 22513 Peralta de la Sal, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Casa frari. Casa frari se nachází v Peralta de la Sal a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 34 km od Barbastro. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa frari se nachází ve městě Peralta de la Sal (Španělsko - Aragonie).

Popis ubytování Casa frari

Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Casa frari se nachází v Peralta de la Sal a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Na letiště Lleida-Alguaire je to 60 km. K dispozici je také terasa. Casa frari stojí 18 km od Monzónu a Binéfaru. 34 km od Barbastro. V ubytování Casa frari máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Peralta de la Sal

Casa del Bueno

9,1

Casa del Bueno

Ubytování (Apartmán) Casa del Bueno. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Casa del Bueno is situated in Peralta de la Sal. The apartment has access to a restaurant. Ubytování Casa del Bueno se nachází ve městě Peralta de la Sal (Španělsko - Aragonie).

Mirador de Peralta

Mirador de Peralta

Ubytování (Chata) Mirador de Peralta. Mirador de Peralta se nachází v obci Peralta de la Sal a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Mirador de Peralta se nachází ve městě Peralta de la Sal (Španělsko - Aragonie).