Hledat

Ubytování

Casa en el campo con encanto Vila

Paraje Saladerejo 14, 02640 Almansa, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Casa en el campo con encanto. Casa en el campo con encanto se nachází v Almansě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa en el campo con encanto se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Popis ubytování Casa en el campo con encanto

Na místě je sluneční terasa a v okolí se lze věnovat rybaření. Casa en el campo con encanto stojí 30 km od Yecla a 36 km od Villeny. Vila má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a varnou deskou. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Na letiště Los Llanos je to 65 km. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 44 km od Alcalá del Júcar a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Casa en el campo con encanto se nachází v Almansě a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Almansa

ELIZABETH TOWERS

9,3

ELIZABETH TOWERS

Ubytování (Apartmán) ELIZABETH TOWERS. ELIZABETH TOWERS se nachází v Almansě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do Villeny je to 33 km. Ubytování ELIZABETH TOWERS se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Hostal El Estudio

9,3

Hostal El Estudio

Ubytování (Penzion) Hostal El Estudio. Tento malý a moderní hotel se nachází v centru Almansy, města v regionu La Mancha, které má strategickou polohu mezi Albacete, Alicante a Valencií. Ubytování Hostal El Estudio se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Encasa Hotel Almansa

9,1

Encasa Hotel Almansa

Ubytování (Hotel) Encasa Hotel Almansa. Encasa Hotel Almansa is located in Almansa, next to the A-31 high-way in the service area Cruz Blanca. Ubytování Encasa Hotel Almansa se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

AIRAM Home ARAGON, 7

9

AIRAM Home ARAGON, 7

Ubytování (Prázdninový dům) AIRAM Home ARAGON, 7. AIRAM Home ARAGON, 7 se nachází ve městě Almansa v regionu Castilla-La Mancha a nabízí zahradu. Ubytování AIRAM Home ARAGON, 7 se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

AIRAM Home BUHARDILLA

9

AIRAM Home BUHARDILLA

Ubytování (Apartmán) AIRAM Home BUHARDILLA. AIRAM Home BUHARDILLA se nachází v Almansě a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Alcalá del Júcar. Ubytování AIRAM Home BUHARDILLA se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

RAJABAi

8,8

RAJABAi

Ubytování (Apartmán) RAJABAi. RAJABAi se nachází v Almansě. Do Villeny je to 33 km. Ubytování RAJABAi se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

AIRAM Home MENDIZABAL

8,7

AIRAM Home MENDIZABAL

Ubytování (Apartmán) AIRAM Home MENDIZABAL. AIRAM Home MENDIZABAL se nachází v Almansě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Alcalá del Júcar. Ubytování AIRAM Home MENDIZABAL se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

Apartamento Centro Almansa

Apartamento Centro Almansa

Ubytování (Apartmán) Apartamento Centro Almansa. Apartamento Centro Almansa se nachází ve městě Almansa a nabízí vířivku. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Alcalá del Júcar. Ubytování Apartamento Centro Almansa se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

SAN MARCOS

SAN MARCOS

Ubytování (Apartmán) SAN MARCOS. SAN MARCOS se nachází v Almansě. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od Alcalá del Júcar. Ubytování SAN MARCOS se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).

PUERTA DEL SOL

PUERTA DEL SOL

Ubytování (Prázdninový dům) PUERTA DEL SOL. PUERTA DEL SOL se nachází v Almansě v regionu Castilla-La Mancha a nabízí terasu a výhled na bazén. Ubytování PUERTA DEL SOL se nachází ve městě Almansa (Španělsko - Castilla-La Mancha).