Hledat

Ubytování

Casa Elja Prázdninový dům

Partida Casablanca 88LL, 46900 Torrent, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Elja. Casa Elja se nachází v Torrentu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Elja se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).

Popis ubytování Casa Elja

Ubytování je vzdálené 43 km od Canet de Berenguer a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K zázemí patří dětské hřiště a gril. Casa Elja se nachází v Torrentu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou, sporákem a varnou deskou. Casa Elja stojí 17 km od Valencie a 36 km od Cullery. Na letiště Valencia je to 13 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 2 bazény
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Torrent

Hotel Sercotel AS Torrent

8,2

Hotel Sercotel AS Torrent

Ubytování (Hotel) Hotel Sercotel AS Torrent. Set in Torrent, on the edge of the city of Valencia, this smart and practical hotel provides well-equipped rooms. Ubytování Hotel Sercotel AS Torrent se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).

Villas Los Leones

8,2

Villas Los Leones

Ubytování (Prázdninový dům) Villas Los Leones. Set in gardens with a tennis court, Villas los Leones is a restored old building on the edge of Torrent. Ubytování Villas Los Leones se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).

Apartamento Decus vita

7,2

Apartamento Decus vita

Ubytování (Privát) Apartamento Decus vita. Apartamento Decus vita se nachází v Torrentu. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon. K dispozici je také terasa a sdílený lounge. Ubytování Apartamento Decus vita se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Rosa

Casa Rosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rosa. Casa Rosa se nachází v Torrentu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).

Casa Aria

Casa Aria

Ubytování (Privát) Casa Aria. Casa Aria se nachází v Torrentu ve Valencii a nabízí balkon. 37 km od Canet de Berenguer. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování Casa Aria se nachází ve městě Torrent (Španělsko - Valencijské společenství).