Hledat

Ubytování

CASA EL VALLITO Prázdninový dům

Camino Casas del Monte, 38916 Guarazoca, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EL VALLITO. CASA EL VALLITO se nachází v obci Guarazoca a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí výhled na hory a leží 8 km od... Ubytování CASA EL VALLITO se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Popis ubytování CASA EL VALLITO

V ubytování CASA EL VALLITO máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Prázdninový dům stojí 4,3 km od Valverde a 19 km od La Restinga. CASA EL VALLITO se nachází v obci Guarazoca a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Nabízí výhled na hory a leží 8 km od Frontery.

Jiná ubytování ve městě Guarazoca

Casa Rural Los Mozos

9,7

Casa Rural Los Mozos

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Los Mozos. Casa Rural Los Mozos se nachází ve městě Guarazoca v regionu El Hierro a nabízí terasu. Tento venkovský dům nabízí zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Rural Los Mozos se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

CASA RURAL BUENAVISTA

9,7

CASA RURAL BUENAVISTA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL BUENAVISTA. CASA RURAL BUENAVISTA is situated in Guarazoca and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování CASA RURAL BUENAVISTA se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Casa Tara II

9,6

Casa Tara II

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tara II. Casa Tara II is set in Guarazoca and offers a garden and a terrace. The property is 8 km from Valverde, and complimentary private parking is offered. Ubytování Casa Tara II se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Finca La Sabina

9,5

Finca La Sabina

Ubytování (Chata) Finca La Sabina. Situated in Guarazoca in the Canary Islands region, Finca La Sabina features a patio and sea views. Ubytování Finca La Sabina se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Casa Bermeja

9,3

Casa Bermeja

Ubytování (Venkovský dům) Casa Bermeja. Casa Bermeja is located in Guarazoca and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Casa Bermeja se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Casa La Casamera

9,3

Casa La Casamera

Ubytování (Venkovský dům) Casa La Casamera. Featuring barbecue facilities, Casa La Casamera is located a 4-minute drive from Guarazoca. Ubytování Casa La Casamera se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

Casa Rural El Tenique y El Pajero

8,9

Casa Rural El Tenique y El Pajero

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural El Tenique y El Pajero. Featuring barbecue facilities and a terrace, Casa Rural El Tenique y El Pajero is located in Guarazoca, on the island of El Hierro. Ubytování Casa Rural El Tenique y El Pajero se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).

CR La Asomada

8,4

CR La Asomada

Ubytování (Venkovský dům) CR La Asomada. CR La Asomada is situated in Guarazoca and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování CR La Asomada se nachází ve městě Guarazoca (Španělsko - El Hierro).