Hledat

Ubytování

Casa El Ronquillo Prázdninový dům

7 Calle Estrella, 41880 El Ronquillo, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Ronquillo. Casa El Ronquillo se nachází v El Ronquillo v Andalusii a nabízí terasu. Aracena je vzdálená 39 km. Ubytování Casa El Ronquillo se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

Popis ubytování Casa El Ronquillo

Casa El Ronquillo se nachází v El Ronquillo v Andalusii a nabízí terasu. Prázdninový dům stojí 41 km od Sevilly a 43 km od Cazally de la Sierra. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Po dni stráveném pěší turistikou, jízdou na koni nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Letiště Sevilla leží 42 km daleko. Tento prázdninový dům má 3 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s bidetem. Aracena je vzdálená 39 km.

Jiná ubytování ve městě El Ronquillo

Bonita casa a estrenar en paraje natural a 35 minutos de Sevilla

9,7

Bonita casa a estrenar en paraje natural a 35 minutos de Sevilla

Ubytování (Prázdninový dům) Bonita casa a estrenar en paraje natural a 35 minutos de Sevilla. Bonita casa a estrenar en paraje natural nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Bonita casa a estrenar en paraje natural a 35 minutos de Sevilla se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

Complejo Rural Sierramagna

8,9

Complejo Rural Sierramagna

Ubytování (Venkovský dům) Complejo Rural Sierramagna. Complejo Rural Sierramagna se nachází v El Ronquillo a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Complejo Rural Sierramagna se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

El Desembarco

7,7

El Desembarco

Ubytování (Penzion) El Desembarco. Boasting a bar and a terrace, el desembarco is set in El Ronquillo. Free WiFi is featured. All rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování El Desembarco se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

Casa con encanto frente al lago

Casa con encanto frente al lago

Ubytování (Prázdninový dům) Casa con encanto frente al lago. Casa con encanto frente al lago se nachází v El Ronquillo a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na jezero. 44 km od Araceny. Ubytování Casa con encanto frente al lago se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

Hacienda Cantalapiedra

Hacienda Cantalapiedra

Ubytování (Prázdninové domy) Hacienda Cantalapiedra. Hacienda Cantalapiedra se nachází v El Ronquillo. Prázdninový dům stojí 41 km od Sevilly a 43 km od Cazally de la Sierra. Ubytování Hacienda Cantalapiedra se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).

CASA RURAL EL ENCINAR

CASA RURAL EL ENCINAR

Ubytování (Prázdninový dům) CASA RURAL EL ENCINAR. CASA RURAL EL ENCINAR se nachází v El Ronquillo a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování CASA RURAL EL ENCINAR se nachází ve městě El Ronquillo (Španělsko - Andalusie).