Hledat

Ubytování

Casa El Charrancito Prázdninový dům

549 Avenida de Venecia, 40400 El Espinar, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Charrancito. Casa El Charrancito se nachází v El Espinaru v Kastilii a Leonu a nabízí balkon a výhled na město. 22 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování Casa El Charrancito se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa El Charrancito

Casa El Charrancito má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Prázdninový dům má 5 ložnic, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. V ubytování Casa El Charrancito máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Casa El Charrancito se nachází v El Espinaru v Kastilii a Leonu a nabízí balkon a výhled na město. 22 km od San Lorenzo de El Escorial. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Adolfa Suareze Madrid-Barajas je to 65 km. Ubytování je vzdálené 20 km od Segovie a 43 km od Avily. Prázdninový dům má terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě El Espinar

El Portalón

10

El Portalón

Ubytování (Prázdninový dům) El Portalón. El Portalón se nachází v El Espinaru a nabízí zahradu a terasu. Prázdninový dům má výhled do zahrady a je vzdálen 17 km od San Lorenzo de El Escorial. Ubytování El Portalón se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

La Cumparsita

9,8

La Cumparsita

Ubytování (Prázdninový dům) La Cumparsita. La Cumparsita se nachází v El Espinaru a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. San Lorenzo de El Escorial leží 16 km daleko. Ubytování La Cumparsita se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Había Una Vez

9,8

Había Una Vez

Ubytování (Apartmán) Había Una Vez. Situated in El Espinar in the Castile and Leon region, Había Una Vez has a patio and city views. Ubytování Había Una Vez se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Piso centrico en El Espinar

9,5

Piso centrico en El Espinar

Ubytování (Apartmán) Piso centrico en El Espinar. Boasting accommodation with a balcony, Piso centrico en El Espinar is situated in El Espinar. The property has city views and is 33 km from Navacerrada. Ubytování Piso centrico en El Espinar se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

LOS CIERVOS - Peña del Oso

9,4

LOS CIERVOS - Peña del Oso

Ubytování (Apartmán) LOS CIERVOS - Peña del Oso. Featuring a garden, LOS CIERVOS - Peña del Oso offers accommodation in El Espinar with free WiFi and mountain views. Ubytování LOS CIERVOS - Peña del Oso se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

El Rincon de tus Sueños

9,4

El Rincon de tus Sueños

Ubytování (Chata) El Rincon de tus Sueños. El Rincon de tus Sueños is set in El Espinar and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování El Rincon de tus Sueños se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

LOS CIERVOS - Cueva Valiente

8,7

LOS CIERVOS - Cueva Valiente

Ubytování (Apartmán) LOS CIERVOS - Cueva Valiente. LOS CIERVOS - Cueva Valiente is situated in El Espinar and offers a garden. The property has garden views and is 15 km from Navacerrada. Ubytování LOS CIERVOS - Cueva Valiente se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal La Cigueña

8,5

Hostal La Cigueña

Ubytování (Penzion) Hostal La Cigueña. Hostal La Cigueña se nachází v El Espinaru a nabízí sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Hostal La Cigueña se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

El Espinar

8,4

El Espinar

Ubytování (Hotel) El Espinar. El Espinar has a restaurant, fitness centre, a bar and garden in the hotel. Ubytování El Espinar se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Siete Picos

7,9

Hostal Siete Picos

Ubytování (Penzion) Hostal Siete Picos. Hostal Siete Picos se nachází v El Espinaru a nabízí terasu s výhledem na národní park Guadarrama a restauraci podávající místní jídla. Ubytování Hostal Siete Picos se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Puente Albor

Casa Puente Albor

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Puente Albor. Featuring accommodation with a private pool, mountain view and a patio, Casa Puente Albor is located in El Espinar. Ubytování Casa Puente Albor se nachází ve městě El Espinar (Španělsko - Kastilie a León).