Hledat

Ubytování

Casa El Callejo de La Fregeneda Prázdninový dům

2 Calle el Callejo, 37220 La Fregeneda, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa El Callejo de La Fregeneda. Casa El Callejo de La Fregeneda se nachází v La Fregeneda a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do São João da Pesqueira je to 48 km. Ubytování Casa El Callejo de La Fregeneda se nachází ve městě La Fregeneda (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování Casa El Callejo de La Fregeneda

V ubytování Casa El Callejo de La Fregeneda máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Do São João da Pesqueira je to 48 km. Casa El Callejo de La Fregeneda se nachází v La Fregeneda a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům stojí 25 km od města Vila Nova de Foz Coa a 26 km od Torre de Moncorvo.

Jiná ubytování ve městě La Fregeneda

CASA LATY

8,4

CASA LATY

Ubytování (Prázdninový dům) CASA LATY. CASA LATY se nachází v La Fregeneda. 49 km od São João da Pesqueira. Ubytování CASA LATY se nachází ve městě La Fregeneda (Španělsko - Kastilie a León).

El Abigero

8

El Abigero

Ubytování (Apartmán) El Abigero. El Abigero se nachází v La Fregeneda a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do São João da Pesqueira je to 48 km. Ubytování El Abigero se nachází ve městě La Fregeneda (Španělsko - Kastilie a León).

El Abigero II

El Abigero II

Ubytování (Prázdninový dům) El Abigero II. El Abigero II se nachází v La Fregeneda a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Do São João da Pesqueira je to 48 km. Ubytování El Abigero II se nachází ve městě La Fregeneda (Španělsko - Kastilie a León).