Hledat

Ubytování

Casa el Alba Venkovský dům

Lugar Soto de Agues 66, Complejo Sobrescobio, 33993 Agüés, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa el Alba. Casa el Alba se nachází v Agüés a nabízí terasu. 35 km od Colungy. Ubytování Casa el Alba se nachází ve městě Ríoseco (Španělsko - Asturie).

Popis ubytování Casa el Alba

Casa el Alba se nachází v Agüés a nabízí terasu. 35 km od Colungy. Hosté mohou využívat sdílený lounge a v okolí se věnovat pěší turistice. Na letiště Asturias je to 85 km. Personál na recepci vám vždy ochotně poskytne informace. Tento venkovský dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Casa el Alba stojí 39 km od Lastresu a 49 km od Candásu.

Jiná ubytování ve městě Ríoseco

El Apartamentin - en el corazón del Parque Natural de Redes

9,2

El Apartamentin - en el corazón del Parque Natural de Redes

Ubytování (Apartmán) El Apartamentin - en el corazón del Parque Natural de Redes. El Apartamentin - en el corazón del Parque Natural de Redes nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Ríosecu, pouhých 60 metrů od La Casa... Ubytování El Apartamentin - en el corazón del Parque Natural de Redes se nachází ve městě Ríoseco (Španělsko - Asturie).

RURASTUR

8,7

RURASTUR

Ubytování (Apartmány) RURASTUR. Set in Ríoseco in the Asturias region with La Casa del Agua nearby, RURASTUR offers accommodation with free private parking. Ubytování RURASTUR se nachází ve městě Ríoseco (Španělsko - Asturie).

LA CASINA DE PAULA

LA CASINA DE PAULA

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASINA DE PAULA. LA CASINA DE PAULA se nachází asi 100 metrů od La Casa del Agua a nabízí výhled na jezero, bar a terasu. Ubytování LA CASINA DE PAULA se nachází ve městě Ríoseco (Španělsko - Asturie).