Hledat

Ubytování

Casa Doro Prázdninový dům

La Barranquera 2, 38728 El Tablado, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Doro. Casa Doro se nachází v El Tabladu na ostrově La Palma a nabízí zahradu. Apartmán má balkon a výhled na moře. Ubytování Casa Doro se nachází ve městě Tablado de la Montañeta (Španělsko - Ostrov La Palma).

Popis ubytování Casa Doro

Apartmán má balkon a výhled na moře. Prázdninový dům má 1 ložnici, kuchyňský kout s lednicí a sporákem a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou, toaletními potřebami zdarma a pračkou. Prázdninový dům je vzdálený 32 km od města Santa Cruz de la Palma a 39 km od města Fuencaliente de la Palma. Casa Doro se nachází v El Tabladu na ostrově La Palma a nabízí zahradu.

Jiná ubytování ve městě Tablado de la Montañeta

Coastal Dream

9,3

Coastal Dream

Ubytování (Prázdninový dům) Coastal Dream. Boasting private pool, Coastal Dream is set on the beachfront in El Escobonal. With pool views, this accommodation offers a patio and a swimming pool. Ubytování Coastal Dream se nachází ve městě Tablado de la Montañeta (Španělsko - Tenerife).

Home2Book Stunning Sea Front House

8,5

Home2Book Stunning Sea Front House

Ubytování (Prázdninový dům) Home2Book Stunning Sea Front House. Situated in El Escobonal, just 2.2 km from El Abrigo Beach, Home2Book Stunning Sea Front House features beachfront accommodation with a private beach area,... Ubytování Home2Book Stunning Sea Front House se nachází ve městě Tablado de la Montañeta (Španělsko - Tenerife).

End of the World

8,1

End of the World

Ubytování (Prázdninový dům) End of the World. End of the World se nachází v El Tablado na ostrově La Palma a nabízí zahradu. 24 km od Los Cancajos. Ubytování End of the World se nachází ve městě Tablado de la Montañeta (Španělsko - Ostrov La Palma).

Casa Mirador El Topo

Casa Mirador El Topo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mirador El Topo. Casa Mirador El Topo se nachází v El Tabladu na ostrově La Palma a nabízí zahradu. 24 km od Los Cancajos. Ubytování Casa Mirador El Topo se nachází ve městě Tablado de la Montañeta (Španělsko - Ostrov La Palma).