Hledat

Ubytování

CASA DE VACACIONES EL NARANJO Prázdninový dům

30 Calle Navarejos, 05440 Piedralaves, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) CASA DE VACACIONES EL NARANJO. CASA DE VACACIONES EL NARANJO se nachází v Piedralavech a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Ubytování CASA DE VACACIONES EL NARANJO se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Popis ubytování CASA DE VACACIONES EL NARANJO

Ubytování je vzdálené 38 km od Avily a 41 km od Talavery de la Reina. 49 km od Candeledy. CASA DE VACACIONES EL NARANJO se nachází v Piedralavech a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a turistické informace. Prázdninový dům má terasu. Na místě je k dispozici gril a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Prázdninový dům má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město.

Jiná ubytování ve městě Piedralaves

Hotel La Canela

8,3

Hotel La Canela

Ubytování (Hotel) Hotel La Canela. Hotel La Canela is located just above the quiet mountain town of Piedralaves. Ubytování Hotel La Canela se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Posada Real Quinta San Jose

8,2

Posada Real Quinta San Jose

Ubytování (Bed and breakfast) Posada Real Quinta San Jose. Offering an indoor swimming pool and restaurant, Posada Real Quinta San Jose is set in Piedralaves, in the Tietar Valley. Ubytování Posada Real Quinta San Jose se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rebollares I

8,1

Casa Rebollares I

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rebollares I. Located in Piedralaves in the Castile and Leon region, Casa Rebollares I has a balcony and city views. Ubytování Casa Rebollares I se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Hostal Mainz

8

Hostal Mainz

Ubytování (Penzion) Hostal Mainz. Featuring free WiFi, a restaurant and a terrace, Hostal Rural Mainz offers pet-friendly accommodation in Piedralaves. Ubytování Hostal Mainz se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

La Chova

7,8

La Chova

Ubytování (Prázdninový dům) La Chova. Featuring a balcony, La Chova is a holiday home, set in Piedralaves. The unit is 80 km from Avila and 107 km from Madrid. Ubytování La Chova se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

aMatalasviñas

7,6

aMatalasviñas

Ubytování (Prázdninové domy) aMatalasviñas. Set in Piedralaves, 35 km from El Tiemblo, aMatalasviñas offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování aMatalasviñas se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Las Cuatro Calles

7,4

Las Cuatro Calles

Ubytování (Venkovský dům) Las Cuatro Calles. Situated in Piedralaves in the Castile and Leon region, Las Cuatro Calles features a balcony and city views. Ubytování Las Cuatro Calles se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Encantadora casa en centro Piedralaves

7,3

Encantadora casa en centro Piedralaves

Ubytování (Prázdninový dům) Encantadora casa en centro Piedralaves. Featuring accommodation with a terrace, Encantadora casa en centro Piedralaves is situated in Piedralaves. The accommodation is 38 km from Avila. Ubytování Encantadora casa en centro Piedralaves se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

posada trastamara

posada trastamara

Ubytování (Hotel) posada trastamara. Posada trastamara in Piedralaves has a restaurant and a bar. At the hotel, rooms include air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování posada trastamara se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Cuesta del Reloj

Casa Cuesta del Reloj

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cuesta del Reloj. Located in Piedralaves in the Castile and Leon region, Casa Cuesta del Reloj has a balcony and city views. Ubytování Casa Cuesta del Reloj se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

Casa Rebollares Ii

Casa Rebollares Ii

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rebollares Ii. Situated in Piedralaves in the Castile and Leon region, Casa Rebollares Ii features a balcony and city views. Ubytování Casa Rebollares Ii se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).

El Rincón de Abril

El Rincón de Abril

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón de Abril. El Rincón de Abril se nachází v Piedralaves a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. 34 km od Arenas de San Pedro. Ubytování El Rincón de Abril se nachází ve městě Piedralaves (Španělsko - Kastilie a León).